• Zaterdag 3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    6 nov. 15:00SC Bemmel 3 - RKHVV 2Sportpark Ressen
    13 nov. 15:00SC Bemmel 3 - SCE 4Sportpark Ressen
    20 nov. 17:15DVC '26 2 zat - SC Bemmel 3Sportpark De Nevelhorst
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    6 nov. 15:00Sportpark Ressen SC Bemmel 3 - RKHVV 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    23 okt. 12:30ESA 5 - SC Bemmel 31 - 8
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 333001619
    2DVC '26 2 zat33001539
    3Sc Westervoort 23201866
    4RKHVV 23201996
    5De Paasberg 2420212146
    6UNI VV 242027136
    7SML zat. 32110724
    8Trekvogels 341129124
    9ESA 540228172
    10DVV 230126101
    11Sportclub Groessen 2 (zat)30128141
    12SCE 42002480

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 333001059
    2Spero 3 (zat)32011376
    3Dodewaard 2310211123
    4SC Valburg 230034140

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veensche Boys 41100913
    2Eendracht '30 31100803
    3Sportclub Groessen 4 (zat)1100803
    4PH 41100703
    5Sparta Nijkerk 41100713
    6EDON 21100613
    7Berkum 71100503
    8Zeewolde 51100503
    9Helios 31100513
    10VVOP 41100513
    11Avereest 21100633
    12OWIOS 61100633
    13SC Rheden 21100523
    14Sv Zalk 21100523
    15DOS '37 41100413
    16Eerbeekse Boys 31100413
    17Quick '20 31100413
    18Wilsum 21100413
    19ZAC 61100413
    20Bon Boys 21100303
    21Kolping-Dynamo 41100303
    22SCE 31100303
    23ATC '65 51100423
    24Excelsior Z. 31100423
    25Juventa '12 41100423
    26sv Reaal Dronten 31100423
    27Sportclub Rijssen 21100423
    28NEO 31100313
    29OWIOS 41100313
    30Sportlust Glanerbrug 31100313
    31FC 't Centrum 21100203
    32DVV 31100203
    33ESA 51100203
    34Hardenberg '85 41100203
    35Go Ahead Kampen 51100433
    36SKV 51100433
    37Lelystad '67 31100323
    38Olympia'28 51100323
    39OWIOS 31100323
    40Swift '64 31100323
    41Tubantia 21100323
    42SCE 21100213
    43SDV Barneveld 61100213
    44SML zat. 31100213
    45VIOS V. 31100213
    46SC Bemmel 21100103
    47DES 31100333
    48FC Zutphen 31100223
    49Zwolsche Boys 51100223
    50Oeken 21100223
    51Blauw Geel '55 41100113
    52Sportclub Groessen 5 (zat)1100113
    53VIOD 2 (zat)1100113
    54WVF 61100113
    55FC Horst 31100003
    56AGOVV 50000000
    57vv Ede/Victoria 20000000
    58ESA 40000000
    59Excelsior '31 40000000
    60GFC 20000000
    61Hardenberg '85 30000000
    62Juliana '32 30000000
    63UDI 30000000
    64SC Enschede 21001330
    65AZSV 51001220
    66Hatto Heim 61001220
    67FC RDC 31001220
    68Bennekom 31001110
    69IJVV 31001110
    70SDS' 55 31001110
    71Terborg 21001110
    72Berkum 61001000
    73ESA 71001340
    74sv Reaal Dronten 41001340
    75Albatross 21001230
    76Bon Boys 31001230
    77FC Horst 51001230
    78KHC 31001230
    79Sparta Nijkerk 51001230
    80SC Bemmel 31001120
    81v.v. Dieren 31001120
    82Quick 1888 31001120
    83SKV 31001120
    84De Paasberg 21001010
    85Kloosterhaar 21001240
    86Oranje Nassau 51001240
    87SEH 31001240
    88Trekvogels 51001240
    89UDI 21001240
    90ASV '57 21001130
    91FC Horst 41001130
    92FC Winterswijk 21001130
    93ATC '65 21001020
    94Beuningse Boys 31001020
    95ESA 61001020
    96Excelsior '31 71001020
    97Nunspeet 41001360
    98Oranje Nassau 41001360
    99ONA '53 41001250
    100Terschuurse Boys 31001250
    101HTC 41001140
    102Hulzense Boys 41001140
    103SC Rheden 31001140
    104WVF 41001140
    105De Zweef 3 Zat.1001140
    106Juliana '31 51001030
    107OSC 31001030
    108SDC '12 61001030
    109Groen Wit '62 31001150
    110IJVV 71001150
    111SDC Putten 51001160
    112asv Dronten 71001050
    113Hoevelaken 41001050
    114Rood-Wit '58 21001170
    115DOS '37 51001070
    116Blauw Geel '55 51001190
    117FC Bergh 41001080
    118DVOL 21001080
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Das, Tim
    Voskuijlen, MarcoTeammanager
    Wolters, ErwinTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.