• Zaterdag 5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    30 okt. 13:00MASV 2 - Bemmel zat 5Sportpark Malburgen-West
    6 nov. 15:00Bemmel zat 5 - Arnhemia 2Sportpark Ressen
    20 nov. 15:15Jonge Kracht 2 - Bemmel zat 5Sportpark Schalkshof
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    30 okt. 13:00Sportpark Malburgen-WestMASV 2 - Bemmel zat 5
    6 nov. 15:00Sportpark Ressen Bemmel zat 5 - Arnhemia 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    23 okt. 12:30ESA 8 - Bemmel zat 51 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Bemmel zat 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Arnhemia 2440026212
    2Veluwezoom 243011689
    3Jonge Kracht 2430112119
    4SC Rheden 242111397
    5Bemmel zat 54211857
    6MASV 242021096
    7Sportclub Groessen 3 (zat)42029146
    8VVO 3 (zat.)42026126
    9SML 44103793
    10DVOV 3410310183
    11ESA 840226152
    12VDZ 440044150

    Poulestanden Bemmel zat 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC 33300829
    2EMM 23201626
    3Bemmel zat 53102353
    4Achilles '29 230033110
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Appeldoorn, Sil vanTeammanager
    Klaassen, MikeTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.