• Zaterdag 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    30 okt. 14:00SCE 3 - SC Bemmel 2Sportpark Lindenholt
    6 nov. 15:30SC Bemmel 2 - UNI VV 3Sportpark Ressen
    20 nov. 16:00RKHVV 3 - SC Bemmel 2Sportpark De Blauwenburcht
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    30 okt. 14:00Sportpark LindenholtSCE 3 - SC Bemmel 2
    6 nov. 15:30Sportpark Ressen SC Bemmel 2 - UNI VV 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    23 okt. 15:30SC Bemmel 2 - OSC 23 - 0
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    13 nov. 15:30SC Bemmel 2 - SCE 2Sportpark Ressen
  • Poulestanden SC Bemmel 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1VDZ 3440016212
    2SCE 333001129
    3Spero 3 (zat)43011449
    4SC Bemmel 243011339
    5ESA 4420210156
    6RKSV Driel 33111664
    7OSC 241128144
    8Excelsior Z. 32101433
    9UNI VV 32101443
    10RKHVV 341039133
    11Trekvogels 240044180
    12A.S.V. Zuid Arnhem 240044190

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 232019106
    2Nijmegen 23111784
    3Kolping-Dynamo 331118114
    4Trekvogels 331021273

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veensche Boys 41100913
    2Eendracht '30 31100803
    3Sportclub Groessen 4 (zat)1100803
    4PH 41100703
    5Sparta Nijkerk 41100713
    6EDON 21100613
    7Berkum 71100503
    8Zeewolde 51100503
    9Helios 31100513
    10VVOP 41100513
    11Avereest 21100633
    12OWIOS 61100633
    13SC Rheden 21100523
    14Sv Zalk 21100523
    15DOS '37 41100413
    16Eerbeekse Boys 31100413
    17Quick '20 31100413
    18Wilsum 21100413
    19ZAC 61100413
    20Bon Boys 21100303
    21Kolping-Dynamo 41100303
    22SCE 31100303
    23ATC '65 51100423
    24Excelsior Z. 31100423
    25Juventa '12 41100423
    26sv Reaal Dronten 31100423
    27Sportclub Rijssen 21100423
    28NEO 31100313
    29OWIOS 41100313
    30Sportlust Glanerbrug 31100313
    31FC 't Centrum 21100203
    32DVV 31100203
    33ESA 51100203
    34Hardenberg '85 41100203
    35Go Ahead Kampen 51100433
    36SKV 51100433
    37Lelystad '67 31100323
    38Olympia'28 51100323
    39OWIOS 31100323
    40Swift '64 31100323
    41Tubantia 21100323
    42SCE 21100213
    43SDV Barneveld 61100213
    44SML zat. 31100213
    45VIOS V. 31100213
    46SC Bemmel 21100103
    47DES 31100333
    48FC Zutphen 31100223
    49Zwolsche Boys 51100223
    50Oeken 21100223
    51Blauw Geel '55 41100113
    52Sportclub Groessen 5 (zat)1100113
    53VIOD 2 (zat)1100113
    54WVF 61100113
    55FC Horst 31100003
    56AGOVV 50000000
    57vv Ede/Victoria 20000000
    58ESA 40000000
    59Excelsior '31 40000000
    60GFC 20000000
    61Hardenberg '85 30000000
    62Juliana '32 30000000
    63UDI 30000000
    64SC Enschede 21001330
    65AZSV 51001220
    66Hatto Heim 61001220
    67FC RDC 31001220
    68Bennekom 31001110
    69IJVV 31001110
    70SDS' 55 31001110
    71Terborg 21001110
    72Berkum 61001000
    73ESA 71001340
    74sv Reaal Dronten 41001340
    75Albatross 21001230
    76Bon Boys 31001230
    77FC Horst 51001230
    78KHC 31001230
    79Sparta Nijkerk 51001230
    80SC Bemmel 31001120
    81v.v. Dieren 31001120
    82Quick 1888 31001120
    83SKV 31001120
    84De Paasberg 21001010
    85Kloosterhaar 21001240
    86Oranje Nassau 51001240
    87SEH 31001240
    88Trekvogels 51001240
    89UDI 21001240
    90ASV '57 21001130
    91FC Horst 41001130
    92FC Winterswijk 21001130
    93ATC '65 21001020
    94Beuningse Boys 31001020
    95ESA 61001020
    96Excelsior '31 71001020
    97Nunspeet 41001360
    98Oranje Nassau 41001360
    99ONA '53 41001250
    100Terschuurse Boys 31001250
    101HTC 41001140
    102Hulzense Boys 41001140
    103SC Rheden 31001140
    104WVF 41001140
    105De Zweef 3 Zat.1001140
    106Juliana '31 51001030
    107OSC 31001030
    108SDC '12 61001030
    109Groen Wit '62 31001150
    110IJVV 71001150
    111SDC Putten 51001160
    112asv Dronten 71001050
    113Hoevelaken 41001050
    114Rood-Wit '58 21001170
    115DOS '37 51001070
    116Blauw Geel '55 51001190
    117FC Bergh 41001080
    118DVOL 21001080

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1AGOVV 50000000
    2ATC '65 50000000
    3Avereest 20000000
    4SC Bemmel 20000000
    5Berkum 70000000
    6Blauw Geel '55 40000000
    7Bon Boys 20000000
    8FC 't Centrum 20000000
    9DES 30000000
    10DOS '37 40000000
    11DVV 30000000
    12EDON 20000000
    13Eendracht '30 30000000
    14Eerbeekse Boys 30000000
    15ESA 40000000
    16ESA 50000000
    17Excelsior '31 40000000
    18Excelsior Z. 30000000
    19Go Ahead Kampen 50000000
    20Sportclub Groessen 5 (zat)0000000
    21Sportclub Groessen 4 (zat)0000000
    22Hardenberg '85 30000000
    23Hardenberg '85 40000000
    24Helios 30000000
    25FC Horst 30000000
    26Juliana '32 30000000
    27Juventa '12 40000000
    28Kolping-Dynamo 40000000
    29Lelystad '67 30000000
    30NEO 30000000
    31Oeken 20000000
    32Olympia'28 50000000
    33OWIOS 60000000
    34OWIOS 30000000
    35OWIOS 40000000
    36PH 40000000
    37Quick '20 30000000
    38sv Reaal Dronten 30000000
    39SC Rheden 20000000
    40Sportclub Rijssen 20000000
    41SCE 30000000
    42SCE 20000000
    43SDV Barneveld 60000000
    44SKV 50000000
    45SML zat. 30000000
    46Sparta Nijkerk 40000000
    47Sportlust Glanerbrug 30000000
    48Swift '64 30000000
    49Tubantia 20000000
    50Veensche Boys 40000000
    51VIOD 2 (zat)0000000
    52VIOS V. 30000000
    53VVOP 40000000
    54Wilsum 20000000
    55WVF 60000000
    56ZAC 60000000
    57Sv Zalk 20000000
    58Zeewolde 50000000
    59FC Zutphen 30000000
    60Zwolsche Boys 50000000
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Mom, FreekTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.