• JO19-1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    30 okt. 15:00Quick 1888 JO19-1 - SC Bemmel JO19-1Sportpark De Dennen
    6 nov. 15:30SC Bemmel JO19-1 - Trekvogels JO19-1Sportpark Ressen
    20 nov. 14:30DIO '30 JO19-1 - SC Bemmel JO19-1Sportpark De Gelenberg
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    30 okt. 15:00Sportpark De DennenQuick 1888 JO19-1 - SC Bemmel JO19-1
    6 nov. 15:30Sportpark Ressen SC Bemmel JO19-1 - Trekvogels JO19-1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    23 okt. 12:45AWC JO19-1 - SC Bemmel JO19-15 - 2
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    13 nov. 14:30Berkum JO19-1 - SC Bemmel JO19-1Sportpark de Vegtlust
  • Poulestanden SC Bemmel JO19-1 (0224 Onder 19 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trekvogels JO19-1431014910
    2SC Bemmel JO19-143011769
    3Quick 1888 JO19-143011589
    4Spero JO19-142201498
    5ESA JO19-1421110117
    6Eldenia JO19-142027106
    7DIO '30 JO19-141129114
    8AWC JO19-1411210134
    9OVC '85 JO19-141126114
    10Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1411212184
    11De Bataven JO19-140228102
    12OSC JO19-140047130

    Poulestanden SC Bemmel JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO19-132011146
    2Spero JO19-13201856
    3Trekvogels JO19-13111564
    4OSC JO19-130122111

    Poulestanden SC Bemmel JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1csv Apeldoorn JO18-10000000
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-10000000
    3ATC '65 JO19-10000000
    4AWC JO19-10000000
    5SC Bemmel JO19-10000000
    6Bennekom JO19-10000000
    7Berkum JO19-10000000
    8CSV'28 JO19-10000000
    9DVS'33 Ermelo JO19-10000000
    10DVS'33 Ermelo JO18-10000000
    11DZC '68 JO19-10000000
    12Excelsior '31 JO19-10000000
    13Grol JO19-10000000
    14v.v. Hellendoorn JO19-10000000
    15HHC Hardenberg JO19-10000000
    16Longa '30 JO19-10000000
    17Losser JO19-10000000
    18NEO JO19-10000000
    19Nieuwleusen SV JO19-10000000
    20Nunspeet JO19-10000000
    21OBW JO19-10000000
    22Orion JO19-10000000
    23Quick '20 JO19-10000000
    24Schalkhaar JO19-10000000
    25SJO HSC - Buurse JO19-10000000
    26Sparta E. JO19-10000000
    27Sparta Nijkerk JO19-10000000
    28SVZW JO19-10000000
    29De Treffers JO19-10000000
    30TVC '28 JO19-10000000
    31Unicum JO18-10000000
    32VDZ JO19-10000000
    33Voorwaarts T JO19-10000000
    34VVOG JO19-10000000
    35Zeewolde JO19-10000000
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Devue, RichardTeammanager
    Peters, PascalTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.