• JO19-1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    11 dec. 15:00SC Bemmel JO19-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1Sportpark Ressen
    18 dec. 14:00Spero JO19-1 - SC Bemmel JO19-1Sportpark De Pas
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    11 dec. 15:00Sportpark Ressen SC Bemmel JO19-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    27 nov. 15:30SC Bemmel JO19-1 - ESA JO19-12 - 0
    23 nov. 19:30SC Bemmel JO19-1 - Trekvogels JO19-15 - 2
    20 nov. 14:30DIO '30 JO19-1 - SC Bemmel JO19-11 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO19-1 (0224 Onder 19 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO19-18602301418
    2ESA JO19-18422191714
    3Trekvogels JO19-17412231713
    4Quick 1888 JO19-16402201512
    5Spero JO19-17322211811
    6DIO '30 JO19-18323201811
    7Eldenia JO19-17313162110
    8Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-18314223010
    9OVC '85 JO19-1722313178
    10AWC JO19-1822420248
    11De Bataven JO19-1813418236
    12OSC JO19-1812519275

    Poulestanden SC Bemmel JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO19-132011146
    2Spero JO19-13201856
    3Trekvogels JO19-13111564
    4OSC JO19-130122111

    Poulestanden SC Bemmel JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Nieuwleusen SV JO19-11100513
    2Orion JO19-11100513
    3v.v. Dieren JO19-11100413
    4Unicum JO18-11100303
    5DVS'33 Ermelo JO18-11100533
    6Berkum JO19-11100313
    7ATC '65 JO19-11100433
    8SJO HSC - Buurse JO19-11100323
    9CSV'28 JO19-11100213
    10OBW JO19-11100213
    11Sparta E. JO19-11100213
    12DZC '68 JO19-11100103
    13Nunspeet JO19-11100103
    14HHC Hardenberg JO19-11100333
    15Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-11100333
    16AWC JO19-11100223
    17Longa '30 JO19-11100113
    18SVZW JO19-10000000
    19VVOG JO19-10000000
    20VDZ JO19-11001330
    21NEO JO19-11001330
    22Losser JO19-11001220
    23Bennekom JO19-11001110
    24Quick '20 JO19-11001340
    25csv Apeldoorn JO18-11001230
    26DVS'33 Ermelo JO19-11001120
    27Grol JO19-11001120
    28Sparta Nijkerk JO19-11001120
    29De Treffers JO19-11001010
    30TVC '28 JO19-11001010
    31Voorwaarts T JO19-11001350
    32SC Bemmel JO19-11001130
    33Zeewolde JO19-11001140
    34Excelsior '31 JO19-11001030
    35v.v. Hellendoorn JO19-11001150
    36Schalkhaar JO19-11001150
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Devue, RichardTeammanager
    Peters, PascalTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.