• Zondag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    5 dec. 10:30HAVO 3 - SC Bemmel 4Sportpark De Notenboom
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    5 dec. 10:30Sportpark De NotenboomHAVO 3 - SC Bemmel 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    28 nov. 12:30SC Bemmel 4 - GVA 32 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veluwezoom 26501341015
    2DVOL 4650123815
    3GVA 37403121312
    4MASV 65311261110
    5SC Bemmel 46312231610
    6Eldenia 5530219229
    7Jonge Kracht 5630321129
    8HAVO 3420213156
    9OSC 4820625386
    10Elsweide 3610515323
    11Eendracht Arnhem 250059430

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 42110644
    2Blauw Wit 22101763
    3OSC 42011471

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Zweef 211001013
    2Columbia 31100803
    3Losser 41100703
    4SC Meddo 21100713
    5Voorst 21100603
    6DVV 41100613
    7Longa '30 51100613
    8GVA 31100403
    9AZC 31100633
    10MVV '29 41100523
    11Bentelo 31100413
    12Columbia 41100413
    13SC Enschede 21100413
    14SC Millingen 31100413
    15Rohda Raalte 41100413
    16Dalfsen 21100303
    17Heino 51100303
    18SP Lochem 31100643
    19Longa '30 41100643
    20Turkse Kracht 21100643
    21Sprinkhanen 21100423
    22UD W. 31100423
    23VIOS B. 31100423
    24Grol 71100313
    25MASV 31100313
    26MASV 61100313
    27Eldenia 51100203
    28Rood Zwart 31100203
    29SV Waalstad 31100203
    30Veluwezoom 21100543
    31Grol 41100433
    32UHC 21100433
    33Sc Westervoort 31100433
    34Brakkenstein 51100323
    35BVC '12 21100323
    36Wijhe '92 31100213
    37Achilles '12 31100103
    38Barbaros 21100103
    39V en L 21100103
    40Juliana '31 41100333
    41SVHA 21100333
    42Holten 41100333
    43SV De Lutte 30000000
    44FC Winterswijk 50000000
    45OSC 21001330
    46OSC 31001330
    47LSV 21001330
    48SC Bemmel 41001450
    49Bentelo 41001340
    50Doetinchem 21001340
    51SCE 21001340
    52DIOSA 21001230
    53Orion 61001230
    54SV Vaassen 21001120
    55DTC '07 21001010
    56Markelo 31001010
    57SV Zwolle 21001010
    58Grol 51001460
    59MEC 21001460
    60Sc. Overwetering 41001460
    61TVC '28 51001240
    62VDZ 41001240
    63Victoria '28 31001240
    64FC Bergh 41001130
    65GWVV 21001130
    66Keijenburgse Boys 21001130
    67DSZ 21001020
    68Juliana '31 21001020
    69SV Nieuw Heeten 21001020
    70Alexandria 21001360
    71ATC '65 21001250
    72Juventa '12 21001140
    73Rietmolen 21001140
    74SVBV 21001140
    75FC Ulu Spor 21001140
    76WVW 21001140
    77Epe 31001030
    78Schalkhaar 61001030
    79ONA '53 21001040
    80Concordia-W 41001160
    81Vosseveld 21001160
    82Doetinchem 41001170
    83VVOG 21001060
    84Enter 31001070
    85Sportclub Deventer 31001080
    86Almelo 210011100
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Hijden, Lars van derTeammanager
    Velde, Frank tenTeammanager
    Velde, Frank tenTrainer
    Velde, Jeremy tenTeammanager
    Velde, Julian tenTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.