• Zondag 4

  • SC Bemmel 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    4 dec. 14:00Orion 6 - SC Bemmel 4Sportpark Mariënbosch
    11 dec. 11:00SC Bemmel 4 - Juliana '31 3Sportpark Ressen
    18 dec. 11:00SC Bemmel 4 - Juliana '31 2Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    30 nov. 20:00Sportpark De BroeklandenJuliana '31 3 - OSC 3
    4 dec. 09:30Sportpark Nieuw BalverenOSC 3 - De Bataven 4
    4 dec. 11:00Sportpark De BroeklandenJuliana '31 2 - SCE 2
    4 dec. 14:00Sportpark MariënboschOrion 5 - Kolping-Dynamo 2
    4 dec. 14:00Sportpark MariënboschOrion 6 - SC Bemmel 4
    4 dec. 14:15Sportpark Stadijk-ZuidSV Waalstad 2 - Blauw Wit 2
    4 dec. 14:30Sportpark GYMNASIONNSVV FC Kunde 3 - Juliana '31 3
    11 dec. 09:30Sportpark WalburgenDe Bataven 4 - Trekvogels 3
    11 dec. 10:00Sportpark De SchoonhorstBlauw Wit 2 - Orion 5
    11 dec. 11:00Sportpark LindenholtSCE 2 - OSC 3
    11 dec. 11:00Sportpark Ressen SC Bemmel 4 - Juliana '31 3
    11 dec. 12:30Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)Kolping-Dynamo 2 - Juliana '31 2
    11 dec. 14:15Sportpark Stadijk-ZuidSV Waalstad 2 - NSVV FC Kunde 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    27 nov. 12:30Kolping-Dynamo 2 - SV Waalstad 21 - 2
    27 nov. 11:00SCE 2 - Orion 53 - 0
    27 nov. 11:00SC Bemmel 4 - Trekvogels 32 - 0
    27 nov. 11:00Juliana '31 3 - Orion 62 - 3
    27 nov. 09:30De Bataven 4 - Juliana '31 23 - 3
    20 nov. 13:00Orion 5 - De Bataven 47 - 3
    20 nov. 11:00OSC 3 - SC Bemmel 40 - 3
    20 nov. 10:00Blauw Wit 2 - Kolping-Dynamo 23 - 3
    20 nov. 09:30NSVV FC Kunde 3 - Orion 64 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 ( 4e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 4880026224
    2Juliana '31 27511211116
    3SCE 2650113715
    4OSC 37403182112
    5Orion 69405243512
    6De Bataven 48323282411
    7Orion 5830519189
    8Blauw Wit 2622218108
    9Trekvogels 3822418188
    10Kolping-Dynamo 2822413218
    11SV Waalstad 2721418337
    12NSVV FC Kunde 3720512166
    13Juliana '31 3710611233

    Poulestanden SC Bemmel 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 29 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC 232101117
    2SC Bemmel 43210627
    3Spero 43102273
    4DVOL 430032110
  • Staf

    Geenen, Pepijn van

    Teammanager

    Tilburg, Patrick van

    Trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.