• Zondag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    7 nov. 12:30SC Bemmel 4 - DVOL 4Sportpark Ressen
    21 nov. 09:30Eldenia 5 - SC Bemmel 4Sportpark Elden
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    7 nov. 12:30Sportpark Ressen SC Bemmel 4 - DVOL 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    24 okt. 12:30SC Bemmel 4 - Elsweide 34 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veluwezoom 2440023912
    2SC Bemmel 4431019810
    3DVOL 44301769
    4MASV 632101647
    5Eldenia 5420216206
    6Elsweide 3310211133
    7GVA 33102263
    8HAVO 331027123
    9Jonge Kracht 5410316103
    10Eendracht Arnhem 220023210
    11OSC 4400412230

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 42110644
    2Blauw Wit 22101763
    3OSC 42011471

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Zweef 211001013
    2Columbia 31100803
    3Losser 41100703
    4SC Meddo 21100713
    5Voorst 21100603
    6DVV 41100613
    7Longa '30 51100613
    8GVA 31100403
    9AZC 31100633
    10MVV '29 41100523
    11Bentelo 31100413
    12Columbia 41100413
    13SC Enschede 21100413
    14SC Millingen 31100413
    15Rohda Raalte 41100413
    16Dalfsen 21100303
    17Heino 51100303
    18SP Lochem 31100643
    19Turkse Kracht 21100643
    20Sprinkhanen 21100423
    21UD W. 31100423
    22VIOS B. 31100423
    23Grol 71100313
    24MASV 31100313
    25MASV 61100313
    26Eldenia 51100203
    27Rood Zwart 31100203
    28SV Waalstad 31100203
    29Veluwezoom 21100543
    30Grol 41100433
    31UHC 21100433
    32Sc Westervoort 31100433
    33Brakkenstein 51100323
    34Wijhe '92 31100213
    35Achilles '12 31100103
    36Barbaros 21100103
    37V en L 21100103
    38Juliana '31 41100333
    39SVHA 21100333
    40Holten 41100333
    41BVC '12 20000000
    42Longa '30 40000000
    43SV De Lutte 30000000
    44Orion 60000000
    45FC Winterswijk 50000000
    46OSC 21001330
    47OSC 31001330
    48LSV 21001330
    49SC Bemmel 41001450
    50Bentelo 41001340
    51Doetinchem 21001340
    52SCE 21001340
    53DIOSA 21001230
    54SV Vaassen 21001120
    55DTC '07 21001010
    56Markelo 31001010
    57SV Zwolle 21001010
    58MEC 21001460
    59Sc. Overwetering 41001460
    60TVC '28 51001240
    61VDZ 41001240
    62Victoria '28 31001240
    63FC Bergh 41001130
    64GWVV 21001130
    65Keijenburgse Boys 21001130
    66DSZ 21001020
    67Juliana '31 21001020
    68SV Nieuw Heeten 21001020
    69Alexandria 21001360
    70ATC '65 21001250
    71Juventa '12 21001140
    72Rietmolen 21001140
    73SVBV 21001140
    74FC Ulu Spor 21001140
    75WVW 21001140
    76Epe 31001030
    77Schalkhaar 61001030
    78ONA '53 21001040
    79Concordia-W 41001160
    80Vosseveld 21001160
    81Doetinchem 41001170
    82VVOG 21001060
    83Enter 31001070
    84Sportclub Deventer 31001080
    85Almelo 210011100
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Hijden, Lars van derTeammanager
    Velde, Frank tenTeammanager
    Velde, Frank tenTrainer
    Velde, Jeremy tenTeammanager
    Velde, Julian tenTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.