• Zondag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    22 nov. 09:30Trekvogels 5 - SC Bemmel 4Sportpark De Kwakkenberg
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DVOL 32200736
    2Spero 42101563
    3SC Bemmel 4310211113
    4OSC 231028113

    Poulestanden SC Bemmel 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Orion 6440030312
    2Juliana '31 332101147
    3Brakkenstein 73201816
    4SC Bemmel 432011596
    5Blauw Wit 442021396
    6Trekvogels 5420213186
    7NSVV FC Kunde 442026126
    8Brakkenstein 63111734
    9Kolping-Dynamo 221011563
    10Quick 1888 340046300
    11SCE 340046350
  • Staf

    NaamFoto
    Hijden, Lars van der
    Velde, Frank ten
    Velde, Frank ten
    Velde, Jeremy ten
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.