• Zondag 4

  • SC Bemmel 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    14 apr. 12:00SC Millingen 3 - SC Bemmel 4Sportpark De Hove
    18 apr. 20:00SC Bemmel 4 - DDV '23 2Sportpark Ressen
    5 mei. 10:30SC Bemmel 4 - UHC 2Sportpark Ressen
    12 mei. 11:00UHC 2 - SC Bemmel 4Sportpark Schaarweide
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 ( 3e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 413130056839
    2DDV '23 213814372125
    3SC Millingen 314815313025
    4UHC 212723382323
    5SC Rheden 213715352422
    6De Bataven 315618332819
    7Union 213526313117
    8SC Bemmel 313526223717
    9Orion 315211220567
    10OSC 313011214591

    Poulestanden SC Bemmel 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 433002729
    2Spero 631111074
    3Trekvogels 431026183
    4OSC 530125211

    Poulestanden SC Bemmel 4 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Zweef 211001213
    2VIOS B. 21100923
    3Sp Rekken 21100723
    4SP Lochem 21100613
    5Bentelo 31100503
    6Concordia-W 31100503
    7VV Lettele 21100503
    8Markelo 31100403
    9SDOL 21100403
    10Gendringen 21100633
    11PSC 21100633
    12FC Ulu Spor 21100523
    13DVC'26 4 zon1100413
    14EMMS 21100413
    15Sallandia 31100413
    16Stevo 41100413
    17ONA '53 31100533
    18FC Winterswijk 51100533
    19Columbia 31100423
    20DVOL 41100423
    21HC '03 21100423
    22Krayenhoff 21100423
    23AZC 41100313
    24VVOG Harderwijk 21100313
    25LSV 21100433
    26Reutum 21100433
    27Elsweide 21100323
    28Union 21100323
    29SC Bemmel 41100103
    30Dalfsen 31100103
    31Unitas '28 21100103
    32VIOD 41100103
    33Turkse Kracht 41100443
    34ATC '65 21100443
    35S.V. Losser 21100333
    36DCS 31100223
    37Orion 81100223
    38RKZVC 31100113
    39DDV '23 21100003
    40La Première 30000000
    41Voorwaarts T 41001440
    42TVO 21001440
    43RSC 31001330
    44Blauw Wit 21001220
    45Veluwezoom 21001220
    46FC Winterswijk 31001110
    47Juliana '31 31001000
    48Delden 21001340
    49S.V. Vasse 21001340
    50MASV 21001230
    51SCP 31001230
    52De Bataven 41001010
    53Heino 41001010
    54S.V. Kilder 21001010
    55UHC 21001010
    56FC Jeugd 21001350
    57ST Ulftse Boys/SDOUC 31001350
    58SC Millingen 31001240
    59UHC 31001240
    60VIOD 31001240
    61WSV 31001240
    62SV Vaassen 21001130
    63Warnsveldse Boys 31001130
    64FC Trias 31001360
    65Sc Westervoort 31001360
    66Lemelerveld 31001250
    67SC Doesburg 31001140
    68Lemelerveld 51001140
    69SV Schalkhaar 41001140
    70De Tukkers 21001140
    71Heino 61001040
    72v.v. Twenthe 31001040
    73UDI 21001270
    74Keijenburgse Boys 21001160
    75FC Dinxperlo 31001050
    76Sc. Overwetering 41001050
    77Victoria '28 21001050
    78FC Eibergen 31001290
    79Holten 910011120

    Poulestanden SC Bemmel 4 ( Mannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 1 2e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1FC Winterswijk 51100513
    2HC '03 21100523
    3Turkse Kracht 41100523
    4DDV '23 21100413
    5FC Ulu Spor 21100413
    6Reutum 21100303
    7Stevo 41100303
    8Bentelo 31100643
    9Dalfsen 31100423
    10DCS 31100423
    11SC Bemmel 41100313
    12Markelo 31100313
    13VIOS B. 21100313
    14Krayenhoff 21100433
    15Gendringen 21100323
    16RKZVC 31100323
    17DVC'26 4 zon1100213
    18Unitas '28 21100103
    19SDOL 21100333
    20ATC '65 20000000
    21Sallandia 31001330
    22Union 21001340
    23Concordia-W 31001230
    24Sp Rekken 21001230
    25Elsweide 21001120
    26ONA '53 31001010
    27VV Lettele 21001460
    28DVOL 41001240
    29EMMS 21001240
    30SP Lochem 21001130
    31PSC 21001130
    32De Zweef 21001130
    33AZC 41001250
    34Columbia 31001250
    35Orion 81001140
    36VVOG Harderwijk 21001140
    37La Première 31001030
    38S.V. Losser 21001030
    39VIOD 41001150

    Poulestanden SC Bemmel 4 ( Mannen beker reserve zondag 3e ronde Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ATC '65 20000000
    2SC Bemmel 40000000
    3DVC'26 4 zon0000000
    4HC '03 20000000
    5Markelo 30000000
    6Reutum 20000000
    7RKZVC 30000000
    8SDOL 20000000
    9Turkse Kracht 40000000
    10VIOS B. 20000000
    11FC Winterswijk 50000000

    Poulestanden SC Bemmel 4 ( Mannen beker reserve zondag 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bentelo 31100413
    2FC Ulu Spor 21100413
    3HC '03 21100423
    4Turkse Kracht 41100423
    5DVC'26 4 zon1100313
    6Gendringen 21100203
    7VIOS B. 21100103
    8SC Bemmel 40000000
    9Unitas '28 20000000
    10Markelo 31001010
    11ATC '65 21001240
    12RKZVC 31001240
    13DDV '23 21001130
    14FC Winterswijk 51001020
    15Reutum 21001140
    16SDOL 21001140

    Poulestanden SC Bemmel 4 ( Mannen beker reserve zondag 1/4 finales Groep 1 KO Laatste 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Gendringen 21100403
    2FC Ulu Spor 21100433
    3Turkse Kracht 41100323
    4HC '03 21100103
    5VIOS B. 21001340
    6DVC'26 4 zon1001230
    7Bentelo 31001010
    8SC Bemmel 41001040
  • Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geenen, Pepijn van

    Teammanager

    Kokke, Lorenzo

    Performancecoach

    Tilburg, Patrick van

    Trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.