• Programma thuis

    DatumTijdWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKKTKKU
    za 02-mrt.08:30Bemmel JO7-2 - Elistha JO7-1Te spelenveld 3 A105 - Kleedkamer 0506 - Kleedkamer 06
    za 02-mrt.10:45SC Bemmel JO13-3 - RODA '28 JO13-1Te spelenA.J. (Anne-Jan) Meinemaveld 211 - Kleedkamer 11 (V)12 - Kleedkamer 12 (V)
    za 02-mrt.12:30SC Bemmel JO14-1 - SDC Putten JO14-1Te spelenA.J. (Anne-Jan) Meinemaveld 505 - Kleedkamer 0506 - Kleedkamer 06
    za 02-mrt.13:15SC Bemmel JO17-1 - SP Lochem JO17-1Te spelenA.O. (Ali) Ocalanveld 101 - Kleedkamer 01 (V)02 - Kleedkamer 02 (V)
    za 02-mrt.13:15SC Bemmel JO16-2 - Blauw Wit JO16-1Te spelenAfgeschermdveld 307 - Kleedkamer 0708 - Kleedkamer 08
    za 02-mrt.14:30SC Bemmel JO19-3 - SCE JO19-2Te spelenF. (Frank) ten Veldeveld 203 - Kleedkamer 0304 - Kleedkamer 04
    za 02-mrt.15:15SC Bemmel MO20-1 - SDOO MO20-1Te spelenAfgeschermdveld 113 - Kleedkamer 13 (V)14 - Kleedkamer 14 (V)
    za 02-mrt.16:00Bemmel SC zat 5 - MASV 2Te spelenM. (Martijn) Steenbergenveld 509 - Kleedkamer 0910 - Kleedkamer 10
    za 02-mrt.18:00SC Bemmel 1 - csv Apeldoorn 1Te spelenA.W.G. (Alex) van Kraayveld 101 - Kleedkamer 01 (V)02 - Kleedkamer 02 (V)
    ma 04-mrt.18:30SC Bemmel MO13-1 (9-tal) - DIO '30 MO13-1Te spelenAfgeschermdveld 2
    di 05-mrt.20:00SC Bemmel 2 - Jonge Kracht 3Te spelenAfgeschermdveld 2
    wo 06-mrt.19:30SC Bemmel JO16-2 - AWC JO16-1Te spelenA.J. (Anne-Jan) Meinemaveld 207 - Kleedkamer 0708 - Kleedkamer 08
    vr 08-mrt.20:30Sportclub Bemmel Zaal 1 - SML 1Te spelenH. (Hans) van DurenBongerd de (Bemmel) veld 1
    za 09-mrt.08:30SC Bemmel JO9-3 - DVOL JO9-7Te spelenveld 5 A1
    za 09-mrt.08:30SC Bemmel JO14-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-3Te spelenveld 1
    za 09-mrt.08:30SC Bemmel MO8-1 - ESA JO8-4Te spelenveld 5 B1
    za 09-mrt.08:30SC Bemmel JO11-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2Te spelenveld 4 A
    za 09-mrt.08:30SC Bemmel JO9-2 - Excelsior Z. JO9-2Te spelenveld 5 B2
    za 09-mrt.08:30SC Bemmel MO11-2 - SKV MO11-1Te spelenveld 2 A
    za 09-mrt.08:30SC Bemmel MO11-1 - FC Zutphen MO11-1Te spelenveld 2 B
    za 09-mrt.10:45SC Bemmel MO13-1 (9-tal) - ST AVIOS/DBV/AQUILA MO13-1Te spelenAfgeschermdveld 3
    za 09-mrt.10:45Bemmel SC JO15-1JM - Quick 1888 JO15-2Te spelenJ.P.R. (Jan) Bellinkveld 1
    za 09-mrt.10:45SC Bemmel MO15-2 - OSC MO15-1Te spelenveld 4
    za 09-mrt.10:45SC Bemmel JO11-3 - Sportclub Groessen JO11-3JMTe spelenveld 2 A
    za 09-mrt.10:45SC Bemmel JO13-1 - De Treffers JO13-2Te spelenveld 5
    za 09-mrt.10:45SC Bemmel JO11-1 - DVOL JO11-2Te spelenveld 2 B
    za 09-mrt.12:30SC Bemmel JO17-2 - DDV '23 JO17-1Te spelenA.J. (Anne-Jan) Meinemaveld 5
    za 09-mrt.12:30SC Bemmel JO13-2 - Elistha JO13-1Te spelenJ.L.J. (Jasper) Bergaminveld 1
    za 09-mrt.13:15SC Bemmel JO15-2 - Union JO15-1Te spelenAfgeschermdveld 2
    za 09-mrt.14:30SC Bemmel JO19-2 - WVW JO19-1Te spelenveld 3
    za 09-mrt.16:00SC Bemmel 3 - Oranje Blauw 4Te spelenveld 5
    za 09-mrt.16:00SC Bemmel JO19-1 - UDI'19/CSU JO19-1Te spelenJ. (Jurgen) Maatkampveld 1
    zo 10-mrt.09:30SC Bemmel 7 - Brakkenstein 5Te spelenJ.L.J. (Jasper) Bergaminveld 1
    zo 10-mrt.10:30SC Bemmel 3 - SC Bemmel 4Te spelenveld 5
    zo 10-mrt.12:30SC Bemmel 5 - Spero 3Te spelenF. (Frank) ten Veldeveld 1
    ma 11-mrt.18:30SC Bemmel JO12-1 - SKV JO12-3Te spelenveld 1 B13 - Kleedkamer 13 (V)14 - Kleedkamer 14 (V)
    vr 15-mrt.20:00SC Bemmel VR30+1 - Spero VR30+2Te spelenveld 2-Spero veld 2 A
    vr 15-mrt.20:30Sportclub Bemmel Zaal 1 - Jonge Kracht 1Te spelenA.C. (Albert) van KleefBongerd de (Bemmel) veld 1
    za 16-mrt.08:30SC Bemmel JO8-1 - RKHVV JO8-3JMTe spelenveld 5 A1
    za 16-mrt.08:30SC Bemmel JO10-1 - De Treffers JO10-4Te spelenveld 5 B2
    za 16-mrt.08:30SC Bemmel JO9-1 - Spero JO9-3Te spelenveld 5 A2
    za 16-mrt.08:30SC Bemmel JO8-2 - SC Millingen JO8-2Te spelenveld 5 B1
    za 16-mrt.08:30SC Bemmel JO12-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-4Te spelenveld 1 A
    za 16-mrt.08:30Bemmel JO7-1 - Bemmel JO7-2Te spelenveld 3 A1
    za 16-mrt.10:45SC Bemmel JO13-3 - SCP JO13-1Te spelenveld 2
    za 16-mrt.10:45SC Bemmel MO15-1 - SCW '23 MO15-1Te spelenveld 5
    za 16-mrt.10:45SC Bemmel JO13-1 - AWC JO13-1Te spelenveld 1
    za 16-mrt.10:45SC Bemmel JO14-2 - SDZZ JO14-1Te spelenveld 3
    za 16-mrt.12:30SC Bemmel MO17-1 - Blauw Geel '55 MO17-1Te spelenveld 2
    za 16-mrt.12:30SC Bemmel JO14-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1Te spelenveld 1

    Programma uit