• Zondag 5

  • SC Bemmel 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijd
    2 okt. 12:30SC Bemmel 5 - MASV 3
    9 okt. 11:00Eendracht '30 2 - SC Bemmel 5
    16 okt. 12:30SC Bemmel 5 - Blauw Wit 4
    23 okt. 13:00SV Waalstad 3 - SC Bemmel 5
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    2 okt. 10:00Sportpark De BlauwenburchtRKHVV 6 - Brakkenstein 4
    2 okt. 12:00Sportpark VossenpelsDVOL 4 - Eendracht '30 2
    2 okt. 12:00Sportpark De Horst (Groesb.)DVSG 2 - SV Waalstad 4
    2 okt. 12:00Sportpark De KwakkenbergTrekvogels 4 - Blauw Wit 4
    2 okt. 12:30Sportpark Ressen SC Bemmel 5 - MASV 3
    2 okt. 13:45Sportpark MariënboschOrion 10 - SV Waalstad 3
    9 okt. 09:45Sportpark BrakkensteinBrakkenstein 4 - Trekvogels 4
    9 okt. 10:00Sportpark De BlauwenburchtRKHVV 6 - DVSG 2
    9 okt. 11:00Sportpark De MaasvalleiEendracht '30 2 - SC Bemmel 5
    9 okt. 11:00Sportpark Malburgen-WestMASV 3 - Orion 10
    9 okt. 12:00Sportpark De SchoonhorstBlauw Wit 4 - DVOL 4
    9 okt. 13:00Sportpark Stadijk-ZuidSV Waalstad 3 - SV Waalstad 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    25 sep. 12:00SV Waalstad 4 - Orion 103 - 1
    25 sep. 12:00Blauw Wit 4 - RKHVV 64 - 0
    25 sep. 11:00Eendracht '30 2 - Trekvogels 44 - 1
    25 sep. 11:00MASV 3 - DVOL 41 - 7
    25 sep. 09:45Brakkenstein 4 - DVSG 27 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 ( 5e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Brakkenstein 41100713
    2DVOL 41100713
    3Blauw Wit 41100403
    4Eendracht '30 21100413
    5SV Waalstad 41100313
    6SC Bemmel 50000000
    7SV Waalstad 30000000
    8Orion 101001130
    9Trekvogels 41001140
    10RKHVV 61001040
    11DVSG 21001170
    12MASV 31001170

    Poulestanden SC Bemmel 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 76 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Jonge Kracht 432101257
    2SC Bemmel 53111984
    3RKHVV 531117124
    4Spero 53012471
  • Staf

    Toepoel, Luc

    Teammanager

    Velde, Frank ten

    Teammanager

    Velde, Jeremy ten

    Teammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.