• Zondag 5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijd
    31 okt. 09:45Brakkenstein 6 - SC Bemmel 5
    7 nov. 09:30SC Bemmel 5 - Woezik 4
    21 nov. 09:30SC Bemmel 5 - SC Millingen 4
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    31 okt. 09:45Sportpark BrakkensteinBrakkenstein 6 - SC Bemmel 5
    7 nov. 09:30Sportpark Ressen SC Bemmel 5 - Woezik 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    24 okt. 09:30SC Bemmel 5 - DIOSA 27 - 0
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SV Waalstad 4431012810
    2Jonge Kracht 4430114149
    3Brakkenstein 642201298
    4Trekvogels 642111087
    5SC Millingen 43201546
    6DIOSA 232017106
    7SC Bemmel 542021376
    8Blauw Wit 442021086
    9Kolping-Dynamo 341031093
    10Woezik 4410311153
    11AWC 441035113
    12Juliana '31 440048140

    Poulestanden SC Bemmel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC 332101577
    2SC Bemmel 532019126
    3De Bataven 43111984
    4HAVO 330037130
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Bergamin, JasperTeammanager
    Knorth, JanTeammanager
    Rombouts, DickTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.