• Zondag 5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijd
    5 dec. 09:30SC Bemmel 5 - Juliana '31 4
    12 dec. 09:30Trekvogels 6 - SC Bemmel 5
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    5 dec. 09:30Sportpark Ressen SC Bemmel 5 - Juliana '31 4
    12 dec. 09:30Sportpark De KwakkenbergTrekvogels 6 - SC Bemmel 5
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    28 nov. 12:00Blauw Wit 4 - SC Bemmel 54 - 3
    21 nov. 09:30SC Bemmel 5 - SC Millingen 40 - 4
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SV Waalstad 47511201516
    2SC Millingen 47502171015
    3Blauw Wit 48503281415
    4Jonge Kracht 47412222713
    5Trekvogels 68413192113
    6Kolping-Dynamo 37403221312
    7Brakkenstein 67331181412
    8DIOSA 2630311169
    9SC Bemmel 5830519199
    10AWC 4720510166
    11Juliana '31 4610519213
    12Woezik 4810714333

    Poulestanden SC Bemmel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC 332101577
    2SC Bemmel 532019126
    3De Bataven 43111984
    4HAVO 330037130
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Bergamin, JasperTeammanager
    Knorth, JanTeammanager
    Rombouts, DickTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.