• Zondag 5

  • SC Bemmel 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijd
    4 dec. 13:30Orion 10 - SC Bemmel 5
    11 dec. 12:30SC Bemmel 5 - SV Waalstad 4
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    4 dec. 11:00Sportpark De MaasvalleiEendracht '30 2 - Brakkenstein 4
    4 dec. 12:00Sportpark Stadijk-ZuidSV Waalstad 4 - DVOL 4
    4 dec. 12:00Sportpark De SchoonhorstBlauw Wit 4 - DVSG 2
    4 dec. 13:00Sportpark Stadijk-ZuidSV Waalstad 3 - Trekvogels 4
    4 dec. 13:30Sportpark MariënboschOrion 10 - SC Bemmel 5
    11 dec. 09:45Sportpark BrakkensteinBrakkenstein 4 - Blauw Wit 4
    11 dec. 10:00Sportpark De BlauwenburchtRKHVV 6 - Eendracht '30 2
    11 dec. 12:00Sportpark VossenpelsDVOL 4 - SV Waalstad 3
    11 dec. 12:00Sportpark De Horst (Groesb.)DVSG 2 - Orion 10
    11 dec. 12:30Sportpark Ressen SC Bemmel 5 - SV Waalstad 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    27 nov. 12:30SC Bemmel 5 - DVSG 25 - 4
    27 nov. 12:00DVOL 4 - Orion 103 - 0
    27 nov. 12:00Blauw Wit 4 - Eendracht '30 21 - 2
    27 nov. 09:30Trekvogels 4 - SV Waalstad 44 - 2
    20 nov. 12:30SC Bemmel 5 - RKHVV 61 - 1
    20 nov. 12:00SV Waalstad 4 - Blauw Wit 41 - 0
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 ( 5e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DVOL 4751121716
    2Brakkenstein 4742126814
    3Eendracht '30 2540114912
    4Blauw Wit 4640218712
    5SC Bemmel 56312162110
    6DVSG 2621310177
    7SV Waalstad 44202896
    8Trekvogels 4720514226
    9Orion 1051137114
    10RKHVV 660425144
    11SV Waalstad 350054180

    Poulestanden SC Bemmel 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 76 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Jonge Kracht 432101257
    2SC Bemmel 53111984
    3RKHVV 531117124
    4Spero 53012471
  • Staf

    Toepoel, Luc

    Teammanager

    Velde, Frank ten

    Teammanager

    Velde, Jeremy ten

    Teammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.