• Vrijdag Zaal 1

  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    24 nov. 21:30Jonge Kracht 1 - Sportclub Bemmel Zaal 16 - 6
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Blauw Wit 1550028815
    2Madereros C.F. 45401232012
    3Sportclub Bemmel Zaal 15311271810
    4SML 2630322239
    5Madereros C.F. 2620414186
    6Morado CF 33111674
    7Madereros C.F. 34112584
    8Jonge Kracht 1511316214
    9Juliana '31 150059270

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 111002023
    2Brakkenstein 1510012200

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 111001253
    2Beuningse Boys 110015120

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Groen Wit '62 111001833
    2zvv Urk 311001113
    3HHC Hardenberg 211001233
    4VSCO '61 111001123
    5Veensche Boys 11100803
    6Veensche Boys 811001043
    7Excelsior '31 81100933
    8FC RDC 21100823
    9HZVV 111100603
    10's Helo 211001053
    11FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 211001053
    12Orion 11100723
    13Heracles Almelo Futsal 91100613
    14VVG '25 41100733
    15Diepenveen 11100623
    16HZVV 21100513
    17SJO/SSA VESTA'19 11100743
    18Zavodo 76 41100743
    19Heracles Almelo Futsal 41100633
    20Excelsior '31 141100413
    21Heracles Almelo Futsal 121100863
    22SSA DVC Dedemsvaart 31100863
    23Voorwaarts Twello 1/ ADAS Groep1100863
    24sv Loil 1/ de Muizenberg1100643
    25Veensche Boys 31100533
    26Juliana '31 21100423
    27Excelsior '31 71100203
    28Heracles Almelo Futsal 61100763
    29De Gastronoom Arnhem 11100653
    30Excelsior '31 61100323
    31Excelsior '31 151100323
    32sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 11100323
    33SV Putten 31100323
    34SP Teuge 11100213
    35Veensche Boys 21100213
    36Zavodo 76 31100213
    37Sportclub Bemmel Zaal 11100553
    38't Peeske 21100443
    39ZVV Sparta Nijkerk 21100443
    40AZC 21100443
    41Excelsior '31 31100333
    42Beuningse Boys 21001550
    43HZVV 11001440
    44vv Montferland 11001440
    45Zavodo 76 21001440
    46Zalvo '89 11001330
    47avc Heracles 11001670
    48Jonge Kracht 11001560
    49Blauw Wit '66 11001230
    50FC Bordkrijt 11001230
    51DAVO 11001230
    52Exstudiantes Zwolle 21001230
    53csv Apeldoorn 11001120
    54SML 11001120
    55ZVV Sparta Nijkerk 41001120
    56AGOVV 61001680
    57HHC Hardenberg 41001680
    58KOSC 11001680
    59SML 21001460
    60FC Foppen/ Fusion Plaza 11001350
    61Brakkenstein 41001240
    62Voorst 11001020
    63Blauw Wit 11001470
    64SC Doesburg 11001470
    65HHC Hardenberg 31001360
    66FC RDC 31001140
    67LZVV/MSML.NL 21001370
    68Excelsior '31 121001260
    69SV Putten 81001150
    70HZVV 410015100
    71Voorwaarts V. 110015100
    72FC Tinnegieter 11001270
    73Excelsior '31 41001160
    74ZVV Dynamo Lelystad 410014100
    75Heracles Almelo Futsal 111001390
    76Voorwaarts Twello 3/ ADAS Groep1001280
    77VSCO '61 21001060
    78AHB 31001080
    79Bruchterveld 210013120
    80SVI 310012110
    81sc Genemuiden/ KLB BEMAT 210011110
    82csv Apeldoorn 610013180

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6050 Mannen Zaal beker recreatie 5e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1AZC 20000000
    2Sportclub Bemmel Zaal 10000000
    3De Gastronoom Arnhem 10000000
    4Diepenveen 10000000
    5Excelsior '31 60000000
    6Excelsior '31 80000000
    7Excelsior '31 70000000
    8Excelsior '31 150000000
    9Heracles Almelo Futsal 90000000
    10Heracles Almelo Futsal 40000000
    11Heracles Almelo Futsal 60000000
    12sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 10000000
    13Groen Wit '62 10000000
    14HHC Hardenberg 20000000
    15FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 20000000
    16HZVV 20000000
    17Juliana '31 20000000
    18sv Loil 1/ de Muizenberg0000000
    19't Peeske 20000000
    20SV Putten 30000000
    21FC RDC 20000000
    22SJO/SSA VESTA'19 10000000
    23ZVV Sparta Nijkerk 20000000
    24SSA DVC Dedemsvaart 30000000
    25SP Teuge 10000000
    26zvv Urk 30000000
    27Veensche Boys 80000000
    28Veensche Boys 10000000
    29Veensche Boys 20000000
    30Voorwaarts Twello 1/ ADAS Groep0000000
    31VSCO '61 10000000
    32VVG '25 40000000
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Arnts, TimoTeammanager
    Ruijter, Pim deTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.