• Vrijdag Zaal 1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    27 okt. 22:00Sportclub Bemmel Zaal 1 - Jonge Kracht 1Bongerd de (Bemmel)
    5 nov. 19:00Madereros C.F. 2 - Sportclub Bemmel Zaal 1Triangel de (Nijmegen)
    24 nov. 21:30Jonge Kracht 1 - Sportclub Bemmel Zaal 1Sporthal de Brink (Huissen)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    27 okt. 22:00Bongerd de (Bemmel)Sportclub Bemmel Zaal 1 - Jonge Kracht 1
    5 nov. 19:00Triangel de (Nijmegen)Madereros C.F. 2 - Sportclub Bemmel Zaal 1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Blauw Wit 1440023612
    2Sportclub Bemmel Zaal 122001136
    3SML 2320111116
    4Morado CF 32110524
    5Madereros C.F. 33111334
    6Jonge Kracht 13102683
    7Madereros C.F. 241035103
    8Madereros C.F. 41001290
    9Juliana '31 140048220

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 111002023
    2Brakkenstein 1510012200

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 111001253
    2Beuningse Boys 110015120

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Groen Wit '62 111001833
    2zvv Urk 311001113
    3HHC Hardenberg 211001233
    4VSCO '61 111001123
    5Veensche Boys 11100803
    6Veensche Boys 811001043
    7Excelsior '31 81100933
    8FC RDC 21100823
    9HZVV 111100603
    10's Helo 211001053
    11FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 211001053
    12Orion 11100723
    13Heracles Almelo Futsal 91100613
    14VVG '25 41100733
    15Diepenveen 11100623
    16HZVV 21100513
    17Zavodo 76 41100743
    18Excelsior '31 141100413
    19Heracles Almelo Futsal 121100863
    20SSA DVC Dedemsvaart 31100863
    21Voorwaarts Twello 1/ ADAS Groep1100863
    22sv Loil 1/ de Muizenberg1100643
    23Veensche Boys 31100533
    24Juliana '31 21100423
    25Excelsior '31 71100203
    26Heracles Almelo Futsal 61100763
    27De Gastronoom Arnhem 11100653
    28sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 11100323
    29SV Putten 31100323
    30SP Teuge 11100213
    31Veensche Boys 21100213
    32Zavodo 76 31100213
    33Sportclub Bemmel Zaal 11100553
    34't Peeske 21100443
    35ZVV Sparta Nijkerk 21100443
    36AZC 21100443
    37Excelsior '31 31100333
    38Blauw Wit 10000000
    39Blauw Wit '66 10000000
    40DAVO 10000000
    41Excelsior '31 150000000
    42Excelsior '31 60000000
    43Heracles Almelo Futsal 40000000
    44HHC Hardenberg 30000000
    45SJO/SSA VESTA'19 10000000
    46Beuningse Boys 21001550
    47HZVV 11001440
    48vv Montferland 11001440
    49Zavodo 76 21001440
    50Zalvo '89 11001330
    51avc Heracles 11001670
    52Jonge Kracht 11001560
    53FC Bordkrijt 11001230
    54Exstudiantes Zwolle 21001230
    55csv Apeldoorn 11001120
    56SML 11001120
    57ZVV Sparta Nijkerk 41001120
    58AGOVV 61001680
    59HHC Hardenberg 41001680
    60KOSC 11001680
    61SML 21001460
    62FC Foppen/ Fusion Plaza 11001350
    63Brakkenstein 41001240
    64Voorst 11001020
    65SC Doesburg 11001470
    66FC RDC 31001140
    67LZVV/MSML.NL 21001370
    68Excelsior '31 121001260
    69SV Putten 81001150
    70HZVV 410015100
    71Voorwaarts V. 110015100
    72FC Tinnegieter 11001270
    73Excelsior '31 41001160
    74ZVV Dynamo Lelystad 410014100
    75Heracles Almelo Futsal 111001390
    76Voorwaarts Twello 3/ ADAS Groep1001280
    77VSCO '61 21001060
    78AHB 31001080
    79Bruchterveld 210013120
    80SVI 310012110
    81sc Genemuiden/ KLB BEMAT 210011110
    82csv Apeldoorn 610013180
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Arnts, TimoTeammanager
    Ruijter, Pim deTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.