• JO13-2

  • SC Bemmel JO13-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    13 apr. 12:45SC Bemmel JO13-2 - VDZ JO13-2Sportpark Ressen
    20 apr. 10:00Loo JO13-1JM - SC Bemmel JO13-2Sportpark Immerloo
    11 mei. 12:30SC Bemmel JO13-2 - HAVO JO13-1Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO13-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO13-2761045519
    2Arnhemia JO13-1751152916
    3SC Rheden JO13-1JM6402221212
    4RKSV Driel JO13-27313233010
    5RKHVV JO13-3730418339
    6OVC '85 JO13-3721429397
    7VDZ JO13-4720513366
    8Eldenia JO13-360064420

    Poulestanden SC Bemmel JO13-2 ( 3e klasse (2e fase) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OVC '85 JO13-2761024919
    2ESA JO13-3742120714
    3VDZ JO13-27403301612
    4SC Bemmel JO13-27313232210
    5Elistha JO13-17313192310
    6OSC JO13-2713312216
    7Eldenia JO13-2JM712416275
    8Angeren JO13-1710613323

    Poulestanden SC Bemmel JO13-2 ( 3e klasse (3e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ESA JO13-3770023421
    2VDZ JO13-2660032618
    3SC Bemmel JO13-2760128918
    4Excelsior Z. JO13-17403232012
    5Elistha JO13-17403171412
    6OSC JO13-28314232910
    7VVO JO13-2730411229
    8Jonge Kracht JO13-2721414277
    9SC Rheden JO13-1JM720512226
    10Loo JO13-1JM612311165
    11HAVO JO13-1710610223
    12Eldenia JO13-2JM810710233

    Poulestanden SC Bemmel JO13-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Quick 1888 JO13-2JM1100803
    2Unicum JO13-31100803
    3Sportclub Groessen JO13-11100813
    4ASV '57 JO13-1JM1100823
    5FC Dinxperlo JO13-21100723
    6Terschuurse Boys JO13-11100613
    7MASV JO13-11100623
    8Barneveld JO13-1JM1100513
    9SV De Lutte JO13-11100513
    10Angerlo Vooruit JO13-1JM1100303
    11Langeveen JO13-1JM1100533
    12DKB JO13-11100423
    13SC Bemmel JO13-21100313
    14v.v. Dieren JO13-11100313
    15Hector JO13-11100313
    16DAVO JO13-11100323
    17EZC '84 JO13-11100213
    18Gorssel JO13-11001230
    19Dieze West JO13-11001120
    20Enter Vooruit JO13-1JM1001350
    21Raalte JO13-11001240
    22Blauw Wit JO13-11001130
    23SP Rekken JO13-1JM1001130
    24WWNA JO13-1JM1001130
    25Ajax B JO13-1JM1001030
    26Lienden JO13-11001260
    27Sportclub Overdinkel JO13-1JM1001150
    28VVOG Harderwijk JO13-4JM1001150
    29GSV '38 JO13-1JM1001270
    30Zeewolde JO13-31001160
    31Achilles '12 JO13-2JM1001280
    32SC Bemmel JO13-31001180
    33Groesbeekse Boys JO13-11001080
    34VSCO '61 JO13-2JM1001080

    Poulestanden SC Bemmel JO13-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MASV JO13-11100903
    2EZC '84 JO13-11100723
    3SV De Lutte JO13-11100613
    4Angerlo Vooruit JO13-1JM1100623
    5Quick 1888 JO13-2JM1100623
    6Hector JO13-11100513
    7Langeveen JO13-1JM1100513
    8Terschuurse Boys JO13-11100403
    9FC Dinxperlo JO13-20000000
    10Barneveld JO13-1JM1001260
    11Sportclub Groessen JO13-11001260
    12DAVO JO13-11001150
    13DKB JO13-11001150
    14v.v. Dieren JO13-11001040
    15Unicum JO13-31001270
    16Achilles '12 JO13-2JM1001160
    17SC Bemmel JO13-21001090
  • Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Toussaint, Maurice

    Teammanager

    Witjes, Guus

    Teammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.