• Zondag 2

  • SC Bemmel 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    2 okt. 10:30SC Bemmel 2 - Heino 2Sportpark Ressen
    9 okt. 10:30SC Bemmel 2 - Longa '30 2Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    2 okt. 10:00Sportpark De MunstermanSportclub Silvolde 2 - Rohda Raalte 2
    2 okt. 10:30Sportpark Ressen SC Bemmel 2 - Heino 2
    2 okt. 10:30Sportpark De BlauwenburchtRKHVV 2 - Bon Boys 2
    2 okt. 11:15Longa'30 sportcomplexLonga '30 2 - TVC '28 2
    2 okt. 11:45Sportpark Den ElshofGrol 2 - DVC '26 2
    9 okt. 10:30Sportpark TijenraanRohda Raalte 2 - TVC '28 2
    9 okt. 10:30Sportpark Ressen SC Bemmel 2 - Longa '30 2
    9 okt. 10:30Sportpark JaspersFC Winterswijk 2 - RKHVV 2
    9 okt. 11:15Sportpark De GreuneBon Boys 2 - Grol 2
    9 okt. 11:15Sportpark De NevelhorstDVC '26 2 - Sportclub Silvolde 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    25 sep. 11:15TVC '28 2 - Sportclub Silvolde 26 - 0
    25 sep. 11:15DVC '26 2 - RKHVV 23 - 2
    25 sep. 10:30Heino 2 - Longa '30 21 - 2
    25 sep. 10:30Rohda Raalte 2 - Grol 24 - 2
    25 sep. 10:30FC Winterswijk 2 - SC Bemmel 24 - 0
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    23 okt. 11:15Jonge Kracht 2 - SC Bemmel 2Sportpark De Rode Veste
  • Poulestanden SC Bemmel 2 ( Hoofdklasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1TVC '28 21100603
    2FC Winterswijk 21100403
    3Rohda Raalte 21100423
    4DVC '26 21100323
    5Longa '30 21100213
    6Bon Boys 20000000
    7RKHVV 21001230
    8Heino 21001120
    9Grol 21001240
    10SC Bemmel 21001040
    11Sportclub Silvolde 21001060

    Poulestanden SC Bemmel 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 2 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 233001019
    2RKHVV 331111064
    3Spero 23111884
    4vv Ewijk 230031140

    Poulestanden SC Bemmel 2 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ASC '62 20000000
    2AZSV 30000000
    3De Bataven 20000000
    4SC Bemmel 20000000
    5Bennekom 20000000
    6Berkum 30000000
    7Bon Boys 20000000
    8Diepenveen 20000000
    9DOS '37 20000000
    10Dos Kampen 20000000
    11DVC '26 20000000
    12DVC '26 30000000
    13DVS'33 Ermelo 20000000
    14DZC '68 20000000
    15Elspeet 20000000
    16Epe 20000000
    17Go Ahead Kampen 20000000
    18HHC Hardenberg 20000000
    19Hierden 20000000
    20HSC '21 20000000
    21Hulzense Boys 20000000
    22IJVV 20000000
    23Jonge Kracht 20000000
    24Juventa '12 20000000
    25KHC 20000000
    26Lunteren 20000000
    27Markelo 20000000
    28MVV '29 20000000
    29Oranje Nassau 20000000
    30Orion 20000000
    31PH 20000000
    32Quick '20 20000000
    33RKZVC 20000000
    34Robur et Velocitas 20000000
    35Rohda Raalte 30000000
    36SDC '12 30000000
    37SDV Barneveld 30000000
    38Sparta E. 20000000
    39Sparta Nijkerk 20000000
    40FC Trias 20000000
    41TVC '28 30000000
    42VIOD 20000000
    43Voorwaarts T 20000000
    44Vroomshoopse Boys 20000000
    45VVOP 30000000
    46Warnsveldse Boys 20000000
    47Sc Westervoort 20000000
    48WHC 20000000
    49FC Winterswijk 20000000
    50WVF 20000000
    51W.V.V.'34 20000000
  • Staf

    Jong, Pascal de

    Teammanager

    Peters, Henri

    Trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.