• Zondag 2

  • SC Bemmel 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    22 mei. 12:00OBW 2 - SC Bemmel 2Sportpark Hengelder
    29 mei. 10:30SC Bemmel 2 - VDZ 2Sportpark Ressen
    6 jun. 12:00Orion 2 - SC Bemmel 2Sportpark Mariënbosch
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    22 mei. 12:00Sportpark HengelderOBW 2 - SC Bemmel 2
    29 mei. 10:30Sportpark Ressen SC Bemmel 2 - VDZ 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    15 mei. 10:30SC Bemmel 2 - Leones 25 - 0
    12 mei. 19:30SML 2 - SC Bemmel 20 - 3
    8 mei. 10:00Spero 2 - SC Bemmel 21 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 2191342612443
    2Sportclub Silvolde 2191315702440
    3Orion 219937403530
    4VIOD 220938413430
    5De Bataven 218765322127
    6Spero 220686354526
    7OBW 218738283824
    8Woezik 219838364124
    9Leones 220659365323
    10VDZ 2196310294121
    11Trekvogels 2196310284121
    12SML 2203215216011
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Jong, Pascal deTeammanager

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.