• JO11-2

  • SC Bemmel JO11-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    13 apr. 08:30Spero JO11-3 - SC Bemmel JO11-2Sportpark De Pas
    20 apr. 08:30SC Bemmel JO11-2 - OSC JO11-2JMSportpark Ressen
    11 mei. 09:00Brakkenstein JO11-1 - SC Bemmel JO11-2Sportpark Brakkenstein
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ESA JO11-37610601119
    2SC Bemmel JO11-27610561219
    3DVOL JO11-47412421713
    4Spero JO11-57313363410
    5Blauw Wit JO11-3730423369
    6OSC JO11-4JM720530446
    7Eldenia JO11-3710617583
    8Brakkenstein JO11-2710617693

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 ( 2e klasse (2e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Leones JO11-17421291714
    2Excelsior Z. JO11-17340321813
    3SCE JO11-17412291513
    4SCP JO11-1723224209
    5Beuningse Boys JO11-1JM723217229
    6SC Bemmel JO11-2721416217
    7DIO '30 JO11-2712413225
    8vv Ewijk JO11-1JM712414395

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 ( 2e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Excelsior Z. JO11-16510401116
    2Spero JO11-26411251013
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2540146812
    4Elistha JO11-1622221248
    5Eldenia JO11-2621319367
    6SC Bemmel JO11-2611415294
    7ESA JO11-3510411253
    8DVOL JO11-4610515493

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 ( 2e klasse (4e fase) 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Brakkenstein JO11-111001133
    2SC Bemmel JO11-21100723
    3OSC JO11-2JM1100633
    4Blauw Wit JO11-21001360
    5DVOL JO11-31001270
    6Spero JO11-310013110
  • Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Kersten, Wouter

    Teammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.