• JO19-2

  • Competitie Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    30 okt. 15:30SC Bemmel JO19-2 - Excelsior Z. JO19-1Sportpark Ressen
    6 nov. 14:45DTS '35 Ede JO19-3 - SC Bemmel JO19-2Sportpark Inschoten
    20 nov. 14:30SC Bemmel JO19-2 - RKHVV JO19-2Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    30 okt. 15:30SC Bemmel JO19-2 - Excelsior Z. JO19-1
    6 nov. 14:45DTS '35 Ede JO19-3 - SC Bemmel JO19-2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    23 okt. 15:30SC Bemmel JO19-2 - OVC '85 JO19-25 - 2
    16 okt. 15:00SKV JO19-2 - SC Bemmel JO19-23 - 0
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO19-2 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RKSV Driel JO19-1440028712
    2Excelsior Z. JO19-1430125129
    3OVC '85 JO19-2430119109
    4sv DFS JO19-132011056
    5Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-332019136
    6SC Bemmel JO19-2420210106
    7RKHVV JO19-2412112115
    8De Bataven JO19-331111284
    9SKV JO19-241038123
    10Eldenia JO19-240136181
    11DTS '35 Ede JO19-32002270
    12Lienden JO19-130032300

    Poulestanden SC Bemmel JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO19-233002319
    2BVC '12 JO19-132011456
    3Alverna JO19-130123111
    4ST: SVO '68/VVLK JO19-230124271

    Poulestanden SC Bemmel JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Quick '20 JO19-311001403
    2WVF JO19-311001223
    3Hierden JO19-21100713
    4SC Bemmel JO19-21100603
    5RKSV Driel JO19-11100833
    6VIOS B. JO19-11100733
    7Overasseltse Boys JO19-11100513
    8S.V. Kilder JO19-11100403
    9Lienden JO19-11100403
    10SVI JO19-3JM1100403
    11Elspeet JO19-11100523
    12Broekland JO19-11100413
    13Diepenheim JO19-11100413
    14't Peeske JO19-11100413
    15Quick '20 JO19-61100413
    16RODA '28 JO19-11100413
    17Voorwaarts T JO19-21100413
    18ESC JO19-21100303
    19SP Eefde JO19-11100643
    20OVC '85 JO19-31100423
    21Rood-Wit '58 JO19-11100423
    22Avanti W. JO19-21100313
    23SC Bemmel JO19-31100313
    24Bennekom JO19-41100313
    25Quick '20 JO19-41100313
    26Oranje Nassau JO19-31100543
    27Orion JO19-21100543
    28Avanti W. JO19-31100213
    29FC Eibergen JO19-21100213
    30Hierden JO19-31100213
    31OVC '85 JO19-21100213
    32SDZZ JO19-21100213
    33Oranje Nassau JO19-41100333
    34Excelsior '31 JO19-21100333
    35DZC '68 JO19-61100223
    36Langeveen JO19-11100223
    37Jonge Kracht JO19-21100113
    38DKB JO19-10000000
    39Excelsior '31 JO19-40000000
    40Hatto Heim JO19-20000000
    41USV JO19-10000000
    42WSV JO19-20000000
    43ZAC JO19-40000000
    44Zenderen Vooruit JO19-11001330
    45Rood Zwart JO19-21001330
    46ST: EriX/KSV JO19-11001220
    47ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-11001220
    48SC Bemmel JO19-41001110
    49v.v. Hellendoorn JO19-21001450
    50Woezik JO19-21001450
    51Bennekom JO19-31001120
    52Sp. Neede JO19-21001120
    53't Peeske JO19-21001120
    54Quick '20 JO19-51001120
    55Robur et Velocitas JO19-21001120
    56Vorden JO19-21001460
    57OVC '85 JO19-41001240
    58Sparta Nijkerk JO19-41001240
    59Hengelo JO19-11001130
    60OSC JO19-41001130
    61Rigtersbleek JO19-21001130
    62SDV Barneveld JO19-31001130
    63Victoria Boys JO19-21001250
    64BSC Unisson JO19-21001140
    65Excelsior'31 JO19-3JM1001140
    66Gorssel JO19-11001140
    67Marienheem JO19-11001140
    68ST: vv Montferland JO19-11001140
    69ST UHC/AAC Olympia JO19-11001140
    70DSV '61 JO19-11001030
    71SC Meddo JO19-11001370
    72Orion JO19-41001150
    73sv DFS JO19-11001040
    74DZC '68 JO19-51001040
    75ZAC JO19-31001040
    76Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-31001380
    77VVOP JO19-21001170
    78ESA JO19-31001060
    79IJVV JO19-310012120
    80v.v. Twenthe JO19-210010140
  • Staf

    NaamFoto
    Peters, Peter
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.