• Zondag 6

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    26 jan. 12:30Spero 6 - SC Bemmel 6Sportpark De Pas
    2 feb. 11:30Eldenia 3 - SC Bemmel 6Sportpark Elden
    9 feb. 11:30SC Bemmel 6 - Spero 6Sportpark Ressen
    16 feb. 11:30Eldenia 4 - SC Bemmel 6Sportpark Elden
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    26 jan. 11:00RKSV Driel 3 - ONA '53 3
    26 jan. 11:30Eldenia 4 - Elsweide 4
    26 jan. 12:30Spero 6 - SC Bemmel 6
    2 feb. 11:30Eldenia 3 - SC Bemmel 6
    2 feb. 12:30Spero 6 - Elsweide 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    19 jan. 11:30SC Bemmel 6 - Elsweide 42 - 4
    19 jan. 10:00MASV 5 - ONA '53 31 - 1
    19 jan. 10:00RKSV Driel 3 - Eldenia 41 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 41100703
    2Groen Wit '62 31100613
    3Spcl. Brummen 31100503
    4NSVV FC Kunde 31100623
    5Jonge Kracht 51100523
    6WSV 31100413
    7Brakkenstein 61100303
    8RKSV Driel 31100303
    9Blauw Wit 21100533
    10Alexandria 11100423
    11Woezik 41100423
    12Eendracht '30 21100203
    13DVE-Trajanus 21100433
    14Jonge Kracht 41100433
    15Trekvogels 61100433
    16MASV 41100443
    17Krayenhoff 21100113
    18SC Bemmel 50000000
    19DSZ 20000000
    20RVW 20000000
    21Columbia 31001440
    22SC Bemmel 31001110
    23SC Bemmel 61001340
    24Elsweide 21001340
    25UHC 21001340
    26Brakkenstein 41001350
    27Angerlo Vooruit 21001240
    28SCD '33 21001240
    29Orion 61001020
    30FC Jeugd 21001250
    31SV CCW '16 21001140
    32DVE-Trajanus 31001030
    33Groesbeekse Boys 31001030
    34Arnhemia 21001260
    35Robur et Velocitas 31001160
    36WSV 41001050
    37ONA '53 21001070

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 62200836
    2WVW 32101353
    3OSC 32002250

    Poulestanden SC Bemmel 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MASV 58512292316
    2RKSV Driel 38422281414
    3Spero 66411221313
    4Elsweide 46402231212
    5ONA '53 3631216710
    6SC Bemmel 6720516266
    7Eldenia 3611414264
    8Eldenia 4702512392
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Hijden, Lars van der
    Velde, Frank ten
    Velde, Jeremy ten
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.