• Zondag 6

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    20 nov. 20:30MASV 5 - SC Bemmel 6Sportpark Malburgen-West
    24 nov. 11:30SC Bemmel 6 - Eldenia 3Sportpark Ressen
    1 dec. 11:30SC Bemmel 6 - Eldenia 4Sportpark Ressen
    8 dec. 12:30Spero 6 - SC Bemmel 6Sportpark De Pas
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 10:30Elsweide 4 - Eldenia 4
    17 nov. 11:30Eldenia 3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 2
    17 nov. 11:30ONA '53 3 - MASV 5
    20 nov. 20:30MASV 5 - SC Bemmel 6
    24 nov. 10:00MASV 5 - Eldenia 4
    24 nov. 10:05Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 - ONA '53 3
    24 nov. 11:30SC Bemmel 6 - Eldenia 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 11:30ONA '53 3 - Eldenia 33 - 0
    3 nov. 12:30Spero 6 - RKSV Driel 31 - 6
    3 nov. 11:30Eldenia 3 - Elsweide 43 - 6
    3 nov. 11:30SC Bemmel 6 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 29 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 41100703
    2Groen Wit '62 31100613
    3Spcl. Brummen 31100503
    4NSVV FC Kunde 31100623
    5Jonge Kracht 51100523
    6WSV 31100413
    7Brakkenstein 61100303
    8RKSV Driel 31100303
    9Blauw Wit 21100533
    10Alexandria 11100423
    11Woezik 41100423
    12Eendracht '30 21100203
    13DVE-Trajanus 21100433
    14Jonge Kracht 41100433
    15Trekvogels 61100433
    16MASV 41100443
    17Krayenhoff 21100113
    18SC Bemmel 50000000
    19DSZ 20000000
    20Columbia 31001440
    21SC Bemmel 31001110
    22SC Bemmel 61001340
    23Elsweide 21001340
    24UHC 21001340
    25Brakkenstein 41001350
    26Angerlo Vooruit 21001240
    27SCD '33 21001240
    28Orion 61001020
    29FC Jeugd 21001250
    30SV CCW '16 21001140
    31DVE-Trajanus 31001030
    32Groesbeekse Boys 31001030
    33Arnhemia 21001260
    34Robur et Velocitas 31001160
    35WSV 41001050
    36ONA '53 21001070

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 62200836
    2WVW 32101353
    3OSC 32002250

    Poulestanden SC Bemmel 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MASV 55401231212
    2Spero 65401211212
    3RKSV Driel 36402291312
    4ONA '53 342021266
    5SC Bemmel 6420217146
    6Elsweide 4420212106
    7Eldenia 341038193
    8Eldenia 441037203
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf 240044270
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Hijden, Lars van der
    Velde, Frank ten
    Velde, Jeremy ten
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.