• Zondag 6

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    31 okt. 09:30SC Bemmel 6 - ST: CHRC-RVW 3Sportpark Ressen
    7 nov. 09:30De Bataven 8 - SC Bemmel 6Sportpark Walburgen
    21 nov. 09:30SC Bemmel 6 - RKSV Driel 4Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    31 okt. 09:30Sportpark Ressen SC Bemmel 6 - ST: CHRC-RVW 3
    7 nov. 09:30Sportpark WalburgenDe Bataven 8 - SC Bemmel 6
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    24 okt. 09:45OSC 6 - SC Bemmel 63 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Angeren 4440013212
    2Spero 12431012710
    3SVO '68 333001039
    4RKSV Driel 443012259
    5SVHA 442111757
    6DVSG 442029116
    7Eldenia 8411210124
    8ST: CHRC-RVW 331024143
    9SC Bemmel 6410312133
    10OSC 641036143
    11De Bataven 840136161
    12RKHVV 840042210

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spero 62200856
    2De Bataven 52101733
    3SC Bemmel 620024110
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Lintsen, GerieTeammanager
    Merwijk, Raymond vanTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.