• Zondag 6

  • SC Bemmel 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    29 mei. 10:30SVO '68 3 - SC Bemmel 6Sportpark De Kempkes
    6 jun. 09:30Eldenia 8 - SC Bemmel 6Sportpark Elden
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumAccommodatieWedstrijd
    29 mei. 10:30Sportpark De Kempkes SVO '68 3 - SC Bemmel 6
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    15 mei. 09:30SC Bemmel 6 - DVSG 40 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Angeren 4211713862852
    2RKSV Driel 4201631832751
    3SVO '68 3201613803749
    4SVHA 4191126644235
    5Spero 12201037565933
    6Eldenia 819838637127
    7De Bataven 8217212476323
    8DVSG 4197111364622
    9ST: CHRC-RVW 3216213508220
    10OSC 6215214486117
    11RKHVV 82140173710712
    12SC Bemmel 6203215437011
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Lintsen, GerieTeammanager
    Merwijk, Raymond vanTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.