• Zondag 5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijd
    24 nov. 12:00OSC 3 - SC Bemmel 5
    1 dec. 09:30SC Bemmel 5 - SVHA 2
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 10:00Spero 4 - AWC 5
    17 nov. 10:30SDOO 2 - OSC 3
    17 nov. 11:00RODA '28 2 - SCP 2
    24 nov. 10:00Spero 4 - RODA '28 2
    24 nov. 11:00SVHA 2 - ONA '53 2
    24 nov. 11:00WAVV 2 - UHC 2
    24 nov. 11:00SCP 2 - AVIOS/DBV 3
    24 nov. 12:00OSC 3 - SC Bemmel 5
    24 nov. 12:00AWC 5 - SDOO 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 11:00WAVV 2 - AWC 51 - 2
    10 nov. 11:00SVHA 2 - RODA '28 21 - 1
    10 nov. 10:30ONA '53 2 - Spero 47 - 1
    10 nov. 10:30UHC 2 - AVIOS/DBV 33 - 3
    10 nov. 10:00OSC 3 - SCP 20 - 0
    10 nov. 09:30SC Bemmel 5 - SDOO 23 - 1
    3 nov. 12:30AWC 5 - OSC 35 - 2
    3 nov. 11:00SCP 2 - SVHA 23 - 2
    3 nov. 11:00RODA '28 2 - UHC 28 - 0
    3 nov. 10:45AVIOS/DBV 3 - SC Bemmel 51 - 7
    3 nov. 10:30SDOO 2 - ONA '53 21 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 41100703
    2Groen Wit '62 31100613
    3Spcl. Brummen 31100503
    4NSVV FC Kunde 31100623
    5Jonge Kracht 51100523
    6WSV 31100413
    7Brakkenstein 61100303
    8RKSV Driel 31100303
    9Blauw Wit 21100533
    10Alexandria 11100423
    11Woezik 41100423
    12Eendracht '30 21100203
    13DVE-Trajanus 21100433
    14Jonge Kracht 41100433
    15Trekvogels 61100433
    16MASV 41100443
    17Krayenhoff 21100113
    18SC Bemmel 50000000
    19DSZ 20000000
    20Columbia 31001440
    21SC Bemmel 31001110
    22SC Bemmel 61001340
    23Elsweide 21001340
    24UHC 21001340
    25Brakkenstein 41001350
    26Angerlo Vooruit 21001240
    27SCD '33 21001240
    28Orion 61001020
    29FC Jeugd 21001250
    30SV CCW '16 21001140
    31DVE-Trajanus 31001030
    32Groesbeekse Boys 31001030
    33Arnhemia 21001260
    34Robur et Velocitas 31001160
    35WSV 41001050
    36ONA '53 21001070

    Poulestanden SC Bemmel 5 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Alexandria 10000000
    2SC Bemmel 50000000
    3SC Bemmel 40000000
    4Blauw Wit 20000000
    5Brakkenstein 60000000
    6Spcl. Brummen 30000000
    7RKSV Driel 30000000
    8DVE-Trajanus 20000000
    9Eendracht '30 20000000
    10Groen Wit '62 30000000
    11Jonge Kracht 40000000
    12Jonge Kracht 50000000
    13Krayenhoff 20000000
    14MASV 40000000
    15NSVV FC Kunde 30000000
    16Trekvogels 60000000
    17Woezik 40000000
    18WSV 30000000

    Poulestanden SC Bemmel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 533001739
    2SC Rijnland 23111774
    3HAVO 331024113
    4De Bataven 330124111

    Poulestanden SC Bemmel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RODA '28 2642018514
    2ONA '53 27421261414
    3SC Bemmel 56312201410
    4Spero 46312232010
    5SCP 27241141310
    6AVIOS/DBV 3723224249
    7SVHA 2722312158
    8OSC 3722317258
    9AWC 5621313167
    10WAVV 25131886
    11UHC 2713314236
    12SDOO 271067193
  • Staf

    NaamFoto
    Bergamin, Jasper
    Knorth, Jan
    Rombouts, Dick
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.