• Zondag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    26 jan. 12:00Orion 6 - SC Bemmel 4Sportpark Mariënbosch
    2 feb. 10:30SC Bemmel 4 - Woezik 4Sportpark Ressen
    9 feb. 10:00Blauw Wit 2 - SC Bemmel 4Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    16 feb. 10:30SC Bemmel 4 - Orion 6Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    26 jan. 09:30Woezik 4 - NSVV FC Kunde 3
    26 jan. 10:00Blauw Wit 2 - Eendracht '30 2
    26 jan. 12:00Orion 6 - SC Bemmel 4
    2 feb. 09:45Brakkenstein 4 - NSVV FC Kunde 3
    2 feb. 10:30SC Bemmel 4 - Woezik 4
    2 feb. 10:30Quick 1888 2 - Blauw Wit 2
    2 feb. 12:00SVO '68 2 - Eendracht '30 2
    2 feb. 12:15AWC 6 - Trekvogels 4
    2 feb. 13:00DVE-Trajanus 2 - Orion 6
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 41100703
    2Groen Wit '62 31100613
    3Spcl. Brummen 31100503
    4NSVV FC Kunde 31100623
    5Jonge Kracht 51100523
    6WSV 31100413
    7Brakkenstein 61100303
    8RKSV Driel 31100303
    9Blauw Wit 21100533
    10Alexandria 11100423
    11Woezik 41100423
    12Eendracht '30 21100203
    13DVE-Trajanus 21100433
    14Jonge Kracht 41100433
    15Trekvogels 61100433
    16MASV 41100443
    17Krayenhoff 21100113
    18SC Bemmel 50000000
    19DSZ 20000000
    20RVW 20000000
    21Columbia 31001440
    22SC Bemmel 31001110
    23SC Bemmel 61001340
    24Elsweide 21001340
    25UHC 21001340
    26Brakkenstein 41001350
    27Angerlo Vooruit 21001240
    28SCD '33 21001240
    29Orion 61001020
    30FC Jeugd 21001250
    31SV CCW '16 21001140
    32DVE-Trajanus 31001030
    33Groesbeekse Boys 31001030
    34Arnhemia 21001260
    35Robur et Velocitas 31001160
    36WSV 41001050
    37ONA '53 21001070

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Woezik 41100423
    2MASV 41100323
    3Brakkenstein 61100103
    4SC Bemmel 40000000
    5Spcl. Brummen 30000000
    6RKSV Driel 30000000
    7DVE-Trajanus 20000000
    8Eendracht '30 20000000
    9Groen Wit '62 30000000
    10Jonge Kracht 50000000
    11Jonge Kracht 40000000
    12Krayenhoff 20000000
    13NSVV FC Kunde 30000000
    14Trekvogels 60000000
    15WSV 30000000
    16Alexandria 11001230
    17SC Bemmel 51001010
    18Blauw Wit 21001240

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Jonge Kracht 41100623
    2Woezik 41100743
    3WSV 31100423
    4Eendracht '30 21100313
    5Groen Wit '62 31100313
    6MASV 41100543
    7RKSV Driel 30000000
    8Jonge Kracht 50000000
    9Spcl. Brummen 31001450
    10NSVV FC Kunde 31001240
    11SC Bemmel 41001130
    12DVE-Trajanus 21001130
    13Krayenhoff 21001470
    14Trekvogels 61001260

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 432011076
    2OSC 23201966
    3Spero 63102763
    4SVHA 231024113

    Poulestanden SC Bemmel 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Orion 610811321525
    2Eendracht '30 2962125920
    3AWC 611623292120
    4Blauw Wit 210613241819
    5Quick 1888 210532342018
    6Woezik 410523412317
    7NSVV FC Kunde 31052319917
    8DVE-Trajanus 21022622358
    9Trekvogels 4921618287
    10SC Bemmel 4914415317
    11Brakkenstein 4920711366
    12SVO '68 211101011363
  • Staf

    NaamFoto
    Heijmen, Frank
    Lamers, Bernard
    Roelofs, John
    Rombouts, Hein
    Saedt, Roland
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.