• Zondag 3

  • Competitie Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 10:00MASV 4 - SC Bemmel 3Sportpark Malburgen-West
    24 nov. 12:00De Bataven 3 - SC Bemmel 3Sportpark Walburgen
    1 dec. 11:30SC Bemmel 3 - Jonge Kracht 4Sportpark Ressen
    8 dec. 13:30SML 3 - SC Bemmel 3Sportpark De Bakenberg
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 10:00MASV 4 - SC Bemmel 3
    17 nov. 10:00Jonge Kracht 4 - Arnhemia 2
    17 nov. 12:00OSC 2 - De Bataven 3
    17 nov. 13:30Elsweide 2 - SML 3
    24 nov. 12:00De Bataven 3 - SC Bemmel 3
    24 nov. 12:15OSC 2 - Jonge Kracht 4
    24 nov. 12:30Elsweide 2 - MASV 4
    24 nov. 13:30SML 3 - Arnhemia 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 13:00MASV 4 - SML 39 - 0
    10 nov. 11:30Arnhemia 2 - De Bataven 35 - 2
    10 nov. 11:30SC Bemmel 3 - OSC 25 - 1
    10 nov. 10:00Jonge Kracht 4 - Elsweide 22 - 1
    3 nov. 12:00OSC 2 - Elsweide 21 - 2
    3 nov. 11:30SC Bemmel 3 - Arnhemia 22 - 1
    3 nov. 10:00MASV 4 - De Bataven 34 - 1
    3 nov. 10:00Jonge Kracht 4 - SML 313 - 2
  • Beker Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 41100703
    2Groen Wit '62 31100613
    3Spcl. Brummen 31100503
    4NSVV FC Kunde 31100623
    5Jonge Kracht 51100523
    6WSV 31100413
    7Brakkenstein 61100303
    8RKSV Driel 31100303
    9Blauw Wit 21100533
    10Alexandria 11100423
    11Woezik 41100423
    12Eendracht '30 21100203
    13DVE-Trajanus 21100433
    14Jonge Kracht 41100433
    15Trekvogels 61100433
    16MASV 41100443
    17Krayenhoff 21100113
    18SC Bemmel 50000000
    19DSZ 20000000
    20Columbia 31001440
    21SC Bemmel 31001110
    22SC Bemmel 61001340
    23Elsweide 21001340
    24UHC 21001340
    25Brakkenstein 41001350
    26Angerlo Vooruit 21001240
    27SCD '33 21001240
    28Orion 61001020
    29FC Jeugd 21001250
    30SV CCW '16 21001140
    31DVE-Trajanus 31001030
    32Groesbeekse Boys 31001030
    33Arnhemia 21001260
    34Robur et Velocitas 31001160
    35WSV 41001050
    36ONA '53 21001070

    Poulestanden SC Bemmel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 37511291116
    2MASV 46501251215
    3Elsweide 26312141010
    4Jonge Kracht 453111979
    5Arnhemia 2730419209
    6OSC 2721413157
    7De Bataven 3612313185
    8SML 360067460

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 333002169
    2De Bataven 53201986
    3DVOL 331028133
    4Spero 430036170
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Lamers, Jelle
    Lamers, Jos
    Speksnijder, Dick
    Visser, Brain
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.