• Zondag 3

  • Competitie Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    2 feb. 11:30SC Bemmel 3 - MASV 4Sportpark Ressen
    9 feb. 11:30SC Bemmel 3 - Elsweide 2Sportpark Ressen
    16 feb. 11:30Arnhemia 2 - SC Bemmel 3Sportpark De Bakenhof
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    26 jan. 10:00MASV 4 - Jonge Kracht 4
    26 jan. 13:30SML 3 - Arnhemia 2
    2 feb. 09:30De Bataven 3 - OSC 2
    2 feb. 11:30Arnhemia 2 - Jonge Kracht 4
    2 feb. 11:30SC Bemmel 3 - MASV 4
    2 feb. 13:30SML 3 - Elsweide 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 41100703
    2Groen Wit '62 31100613
    3Spcl. Brummen 31100503
    4NSVV FC Kunde 31100623
    5Jonge Kracht 51100523
    6WSV 31100413
    7Brakkenstein 61100303
    8RKSV Driel 31100303
    9Blauw Wit 21100533
    10Alexandria 11100423
    11Woezik 41100423
    12Eendracht '30 21100203
    13DVE-Trajanus 21100433
    14Jonge Kracht 41100433
    15Trekvogels 61100433
    16MASV 41100443
    17Krayenhoff 21100113
    18SC Bemmel 50000000
    19DSZ 20000000
    20RVW 20000000
    21Columbia 31001440
    22SC Bemmel 31001110
    23SC Bemmel 61001340
    24Elsweide 21001340
    25UHC 21001340
    26Brakkenstein 41001350
    27Angerlo Vooruit 21001240
    28SCD '33 21001240
    29Orion 61001020
    30FC Jeugd 21001250
    31SV CCW '16 21001140
    32DVE-Trajanus 31001030
    33Groesbeekse Boys 31001030
    34Arnhemia 21001260
    35Robur et Velocitas 31001160
    36WSV 41001050
    37ONA '53 21001070

    Poulestanden SC Bemmel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 311722422023
    2Jonge Kracht 49612361718
    3MASV 49603332018
    4Elsweide 29432251815
    5OSC 210415182213
    6De Bataven 311344262613
    7Arnhemia 2930625319
    8SML 31001912631

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 333002169
    2De Bataven 53201986
    3DVOL 331028133
    4Spero 430036170
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Lamers, Jelle
    Lamers, Jos
    Speksnijder, Dick
    Visser, Brain
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.