Datum | Wedstrijd | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|
7 apr. 10:30 | Longa '30 2 - SC Bemmel 2 | Longa'30 sportcomplex | ||
14 apr. 10:30 | SC Bemmel 2 - DVC'26 2 zon | Sportpark Ressen | ||
21 apr. 11:30 | SDOUC 2 - SC Bemmel 2 | Sportpark De IJsselweide |
Geen informatie
Geen informatie
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|
30 mrt. 16:00 | SC Bemmel 2 - Bennekom 2 | Sportpark Ressen |
Positie | Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PT | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC '28 2 | 15 | 12 | 2 | 1 | 53 | 9 | 38 | |
2 | Heino 2 | 16 | 11 | 2 | 3 | 34 | 14 | 35 | |
3 | FC Winterswijk 2 | 15 | 8 | 4 | 3 | 31 | 15 | 28 | |
4 | DVC'26 2 zon | 16 | 8 | 2 | 6 | 37 | 23 | 26 | |
5 | RKHVV 2 | 15 | 5 | 6 | 4 | 24 | 19 | 21 | |
6 | SC Bemmel 2 | 15 | 4 | 6 | 5 | 22 | 30 | 18 | |
7 | De Bataven 2 | 16 | 5 | 3 | 8 | 26 | 39 | 18 | |
8 | Rohda Raalte 2 | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | 32 | 17 | |
9 | Grol 2 | 15 | 4 | 4 | 7 | 24 | 35 | 16 | |
10 | Longa '30 2 | 16 | 4 | 3 | 9 | 22 | 30 | 15 | |
11 | SDOUC 2 | 16 | 1 | 1 | 14 | 24 | 67 | 4 |
Positie | Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PT | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Bemmel 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 0 | 9 | |
2 | Beuningse Boys 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 7 | 6 | |
3 | Leones 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | 3 | |
4 | OSC 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Positie | Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PT | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVI 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | |
2 | v.v. Hellendoorn 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 3 | |
3 | Enter 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 3 | |
4 | WVF 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 3 | |
5 | AZSV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 3 | |
6 | Bennekom 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | |
7 | DZC '68 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | |
8 | Quick '20 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | |
9 | Achilles '12 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
10 | SC Bemmel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
11 | Go Ahead Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
12 | Robur et Velocitas 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 3 | |
13 | Hierden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | |
14 | Nieuwleusen SV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | |
15 | Epe 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |
16 | Orion 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |
17 | SML 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |
18 | RKHVV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | |
19 | TVC '28 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | |
20 | KOSC 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | |
21 | DOS Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | |
22 | SDV Barneveld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | |
23 | Voorwaarts T 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | |
24 | F.C. Ommen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
25 | Rohda Raalte 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
26 | SDC Putten 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
27 | VIOD 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
28 | Vorden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
29 | Vogido 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | |
30 | Bon Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | |
31 | RSC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | |
32 | ASC '62 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |
33 | Spero 2 (zat) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |
34 | VVOP 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |
35 | Bennekom 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
36 | Hulzense Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
37 | Longa '30 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
38 | Longa '30 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
39 | TVC '28 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
40 | SV Schalkhaar 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | |
41 | Juventa '12 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | |
42 | KHC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | |
43 | DVOL 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
44 | Helios 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
45 | Veensche Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
46 | DVC'26 3 zon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |
47 | MVV '29 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |
48 | S.V. Losser 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | |
49 | Excelsior '31 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | |
50 | IJVV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | |
51 | Jonge Kracht 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | |
52 | FC Zutphen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | |
53 | ABS 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 0 | |
54 | VIOS V. 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 0 | |
55 | HSC '21 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | |
56 | Lunteren 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | |
57 | BWO 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | |
58 | VVOG Harderwijk 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Positie | Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PT | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Bemmel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | |
2 | TVC '28 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | |
3 | Orion 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | |
4 | SML 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | |
5 | Epe 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |
6 | v.v. Hellendoorn 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | |
7 | Bennekom 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
8 | WVF 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
9 | DOS Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | |
10 | Quick '20 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | |
11 | SDV Barneveld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | |
12 | Voorwaarts T 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | |
13 | Vorden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
14 | Robur et Velocitas 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | SVI 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | |
16 | AZSV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | |
17 | Hierden 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | |
18 | Enter 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
19 | VIOD 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
20 | F.C. Ommen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |
21 | Nieuwleusen SV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
22 | SDC Putten 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
23 | Go Ahead Kampen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
24 | RKSV Driel 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | |
25 | Vogido 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | |
26 | DZC '68 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | |
27 | RKHVV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Positie | Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PT | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Voorwaarts T 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | |
2 | SDV Barneveld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
3 | Achilles '12 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 3 | |
4 | Epe 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | |
5 | SC Bemmel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |
6 | v.v. Hellendoorn 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |
7 | TVC '28 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |
8 | Bennekom 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
9 | SML 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
10 | Quick '20 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | |
11 | DOS Kampen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | |
12 | KOSC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
13 | Orion 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
14 | WVF 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
15 | Robur et Velocitas 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | |
16 | Vorden 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Positie | Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PT | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SDV Barneveld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | |
2 | TVC '28 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | |
3 | SC Bemmel 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Bennekom 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | v.v. Hellendoorn 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Voorwaarts T 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Achilles '12 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | |
8 | Epe 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.
Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.