• Zondag 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    24 nov. 12:00Trekvogels 2 - SC Bemmel 2Sportpark De Kwakkenberg
    1 dec. 10:30SC Bemmel 2 - SML 2Sportpark Ressen
    8 dec. 10:30SC Bemmel 2 - De Bataven 2Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    24 nov. 10:30Spero 2 - Silvolde 2
    24 nov. 11:00Woezik 2 - Leones 2
    24 nov. 11:00SML 2 - Columbia 2
    24 nov. 11:00Union 2 - VDZ 2
    24 nov. 11:00AZC 2 - VIOD 2
    24 nov. 12:00Trekvogels 2 - SC Bemmel 2
    24 nov. 12:00OBW 2 - De Bataven 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 14:00Leones 2 - Spero 24 - 2
    10 nov. 11:00VDZ 2 - SC Bemmel 24 - 4
    10 nov. 11:00Union 2 - SML 24 - 0
    10 nov. 11:00AZC 2 - Woezik 21 - 5
    10 nov. 10:30VIOD 2 - OBW 23 - 1
    10 nov. 10:30Columbia 2 - Trekvogels 23 - 3
    10 nov. 10:00Silvolde 2 - De Bataven 25 - 1
    3 nov. 12:00OBW 2 - Woezik 21 - 1
    3 nov. 12:00Trekvogels 2 - Union 21 - 2
    3 nov. 10:30VIOD 2 - VDZ 25 - 0
    3 nov. 10:30Spero 2 - SML 21 - 0
    3 nov. 10:30SC Bemmel 2 - Leones 22 - 2
    3 nov. 10:30De Bataven 2 - AZC 25 - 1
    3 nov. 10:00Silvolde 2 - Columbia 26 - 3
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    14 nov. 20:00De Bataven 2 - SC Bemmel 2Sportpark Walburgen
  • Poulestanden SC Bemmel 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 233001139
    2Trekvogels 332011066
    3OBW 33102893
    4Jonge Kracht 330033140

    Poulestanden SC Bemmel 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Silvolde 28611341819
    2Woezik 2851220616
    3Leones 28512241216
    4Trekvogels 28512201416
    5De Bataven 28512191416
    6Union 28503231415
    7SML 28404121812
    8Spero 28323211911
    9VIOD 28314232510
    10VDZ 2814320207
    11SC Bemmel 2813415266
    12OBW 2812511235
    13Columbia 281259255
    14AZC 2811610274

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bennekom 21100503
    2Juliana '31 21100313
    3De Treffers 21100213
    4AVW '66 20000000
    5De Bataven 20000000
    6SC Bemmel 20000000
    7Columbia 20000000
    8DVC '26 20000000
    9DVOL 20000000
    10Groen Wit '62 20000000
    11Jonge Kracht 20000000
    12Leones 20000000
    13MASV 30000000
    14SC Millingen 20000000
    15OBW 20000000
    16RKHVV 20000000
    17SDC Putten 30000000
    18SDV Barneveld 20000000
    19Spero 20000000
    20Trekvogels 20000000
    21Varsseveld 20000000
    22VDZ 20000000
    23Voorwaarts T 20000000
    24VVOP 20000000
    25Woezik 20000000
    26Juliana '31 21001120
    27Brakkenstein 31001130
    28Advendo '57 21001050
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Til, Rolf van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.