• Zondag 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    26 jan. 10:30SC Bemmel 2 - VIOD 2Sportpark Ressen
    2 feb. 10:30Spero 2 - SC Bemmel 2Sportpark De Pas
    9 feb. 10:30SC Bemmel 2 - Woezik 2Sportpark Ressen
    16 feb. 10:30Columbia 2 - SC Bemmel 2Sportpark De Winkewijert
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    26 jan. 10:30SC Bemmel 2 - VIOD 2
    26 jan. 11:00SML 2 - OBW 2
    26 jan. 11:00Woezik 2 - Spero 2
    26 jan. 11:00VDZ 2 - Columbia 2
    26 jan. 11:00Union 2 - AZC 2
    26 jan. 12:00Trekvogels 2 - De Bataven 2
    26 jan. 14:00Leones 2 - Silvolde 2
    2 feb. 10:00Silvolde 2 - VDZ 2
    2 feb. 10:30VIOD 2 - Leones 2
    2 feb. 10:30De Bataven 2 - Union 2
    2 feb. 10:30Columbia 2 - Woezik 2
    2 feb. 10:30Spero 2 - SC Bemmel 2
    2 feb. 11:00AZC 2 - SML 2
    2 feb. 12:00OBW 2 - Trekvogels 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    19 jan. 10:30Columbia 2 - Union 22 - 4
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 233001139
    2Trekvogels 332011066
    3OBW 33102893
    4Jonge Kracht 330033140

    Poulestanden SC Bemmel 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Silvolde 212921432029
    2Union 212903351927
    3Woezik 212822281026
    4Trekvogels 212633312421
    5Leones 212624332420
    6De Bataven 212624242220
    7VIOD 212525302917
    8Spero 212435282515
    9SML 212417132613
    10OBW 212336183112
    11Columbia 212327183311
    12SC Bemmel 21123619329
    13VDZ 21215624278
    14AZC 21112816385

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Voorwaarts T 21100903
    2Jonge Kracht 21100813
    3Spero 21100713
    4Bennekom 21100503
    5SDC Putten 31100403
    6AVW '66 21100423
    7Juliana '31 21100313
    8VVOP 21100203
    9DVC '26 21100213
    10De Treffers 21100213
    11Trekvogels 21100213
    12Woezik 21100333
    13DVOL 21100113
    14SC Bemmel 21100113
    15Leones 21001330
    16RKHVV 21001110
    17De Bataven 21001110
    18Juliana '31 21001120
    19SC Millingen 21001120
    20Varsseveld 21001120
    21MASV 31001240
    22Brakkenstein 31001130
    23SDV Barneveld 21001020
    24Columbia 21001040
    25Advendo '57 21001050
    26VDZ 21001170
    27OBW 21001180
    28Groen Wit '62 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spero 21100613
    2DVOL 21100523
    3Jonge Kracht 21100423
    4SDC Putten 31100423
    5De Treffers 21100203
    6VVOP 21100653
    7SC Bemmel 21100543
    8Voorwaarts T 21001560
    9Bennekom 21001450
    10Juliana '31 21001240
    11Woezik 21001240
    12AVW '66 21001020
    13DVC '26 21001250
    14Trekvogels 21001160

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1AZSV 31100513
    2Longa '30 21100413
    3Sparta Nijkerk 21100323
    4DVOL 21100213
    5Berkum 21100103
    6SDC '12 21100103
    7Jonge Kracht 21100223
    8TVC '28 31100113
    9MVV '29 21001220
    10DOS '37 21001110
    11HHC Hardenberg 21001230
    12KHC 21001120
    13Oranje Nassau 21001010
    14Spero 21001010
    15NSC Nijkerk 21001140
    16SC Bemmel 21001150
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Til, Rolf van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.