• Zaterdag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    8 feb. 15:00SC Bemmel 4 - Quick 1888 2Sportpark Ressen
    15 feb. 12:30Krayenhoff 3 - SC Bemmel 4Sportpark De Schoonhorst
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    25 jan. 12:30Krayenhoff 3 - SCE 4
    25 jan. 14:30HAVO 2 - De Treffers 5
    25 jan. 15:00Woezik 2 - Quick 1888 2
    1 feb. 12:30Krayenhoff 3 - Kolping-Dynamo 4
    1 feb. 13:00Nijmegen 2 - Eendracht '30 3
    1 feb. 14:30HAVO 2 - Woezik 2
    1 feb. 15:00Quick 1888 2 - SCE 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC 22200616
    2UNI VV 52101783
    3SC Bemmel 42002590

    Poulestanden SC Bemmel 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eendracht '30 310802341424
    2Quick 1888 2870138821
    3De Treffers 58701251021
    4Woezik 28422421614
    5Krayenhoff 39423283414
    6SC Bemmel 49315213610
    7Nijmegen 210244232710
    8Bennekom 10921618277
    9SCE 4921627377
    10HAVO 2921614407
    11Kolping-Dynamo 4904519404
  • Staf

    NaamFoto
    Freriks, Jesse
    Klaassen, Mike
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.