• Zaterdag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    18 apr. AFGELASTSC Bemmel 4 - Eendracht '30 3Sportpark Ressen
    9 mei. AFGELASTSC Bemmel 4 - De Treffers 5Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    11 apr. AFGELASTNijmegen 2 - Bennekom 10
    11 apr. AFGELASTDe Treffers 5 - SCE 4
    18 apr. AFGELASTKrayenhoff 3 - Quick 1888 2
    18 apr. AFGELASTBennekom 10 - Woezik 2
    18 apr. AFGELASTKolping-Dynamo 4 - SCE 4
    18 apr. AFGELASTDe Treffers 5 - HAVO 2
    18 apr. AFGELASTSC Bemmel 4 - Eendracht '30 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC 22200616
    2UNI VV 52101783
    3SC Bemmel 42002590

    Poulestanden SC Bemmel 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Quick 1888 2131201671336
    2Eendracht '30 3131003432130
    3De Treffers 512912371528
    4Krayenhoff 312723424023
    5Woezik 211623512420
    6SC Bemmel 413418265513
    7Nijmegen 212246263410
    8HAVO 212318165010
    9Bennekom 101021719297
    10SCE 41221931537
    11Kolping-Dynamo 41205722465
  • Staf

    NaamFoto
    Freriks, Jesse
    Klaassen, Mike
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.