• Zaterdag 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    1 feb. 17:30Spero 3 - SC Bemmel 2Sportpark De Pas
    8 feb. 15:45SC Bemmel 2 - DVOL 3Sportpark Ressen
    15 feb. 15:00Trekvogels 4 - SC Bemmel 2Sportpark De Kwakkenberg
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    25 jan. 13:45UNI VV 3 - Spero 3
    25 jan. 14:30Dodewaard 2 - ESA 5
    1 feb. 13:45UNI VV 3 - OSC 2
    1 feb. 14:30Blauw Wit 2 - Excelsior Z. 3
    1 feb. 15:00Trekvogels 4 - Dodewaard 2
    1 feb. 17:30Spero 3 - SC Bemmel 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spero 233003009
    2SC Bemmel 231116114
    3Angeren 231113164
    4HAVO 230036180

    Poulestanden SC Bemmel 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Excelsior Z. 31191145928
    2SCE 311821482026
    3ESA 510703413021
    4UNI VV 39603242218
    5Blauw Wit 211506444115
    6Spero 39423262714
    7Trekvogels 410415282713
    8Dodewaard 29405232412
    9SC Bemmel 210316232710
    10Alverna 21030720399
    11OSC 21122721438
    12DVOL 31111922564
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Mom, Freek
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.