• Zaterdag 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    16 nov. 15:45SC Bemmel 2 - OSC 2Sportpark Ressen
    23 nov. 14:30Excelsior Z. 3 - SC Bemmel 2Sportpark De Leijgraaf
    30 nov. 15:45SC Bemmel 2 - Dodewaard 2Sportpark Ressen
    7 dec. 14:00SCE 3 - SC Bemmel 2Sportpark Lindenholt
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    16 nov. 12:30ESA 5 - UNI VV 3
    16 nov. 15:00DVOL 3 - Dodewaard 2
    16 nov. 15:00Excelsior Z. 3 - Spero 3
    16 nov. 15:30Trekvogels 4 - Blauw Wit 2
    16 nov. 15:30SCE 3 - Alverna 2
    16 nov. 15:45SC Bemmel 2 - OSC 2
    23 nov. 13:45UNI VV 3 - Spero 3
    23 nov. 14:00Trekvogels 4 - ESA 5
    23 nov. 14:30Dodewaard 2 - SCE 3
    23 nov. 14:30Excelsior Z. 3 - SC Bemmel 2
    23 nov. 14:30Alverna 2 - OSC 2
    23 nov. 14:45Blauw Wit 2 - DVOL 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 nov. 16:30OSC 2 - Spero 34 - 4
    9 nov. 15:45SC Bemmel 2 - Trekvogels 40 - 4
    9 nov. 15:00Excelsior Z. 3 - ESA 58 - 1
    9 nov. 15:00SCE 3 - DVOL 38 - 4
    9 nov. 14:30Alverna 2 - Blauw Wit 23 - 1
    9 nov. 14:30Dodewaard 2 - UNI VV 31 - 3
    2 nov. 15:00DVOL 3 - SC Bemmel 23 - 2
    2 nov. 15:00Trekvogels 4 - Alverna 23 - 0
    2 nov. 14:30Blauw Wit 2 - Dodewaard 27 - 2
    2 nov. 13:45UNI VV 3 - Excelsior Z. 30 - 4
    2 nov. 12:30ESA 5 - OSC 23 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spero 233003009
    2SC Bemmel 231116114
    3Angeren 231113164
    4HAVO 230036180

    Poulestanden SC Bemmel 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Excelsior Z. 3760135618
    2ESA 57502302215
    3SCE 36420341414
    4Trekvogels 46411191113
    5Spero 36321212011
    6UNI VV 3630315199
    7Dodewaard 2730417219
    8Blauw Wit 2730423329
    9SC Bemmel 2720515226
    10Alverna 2720513246
    11DVOL 3711517314
    12OSC 2702512292
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Mom, Freek
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.