• Vrijdag Zaal 3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    24 jan. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 3 - SC Bemmel Zaal 2Bongerd de (Bemmel)
    31 jan. 20:00Blauw Wit 1 - Sportclub Bemmel Zaal 3Huisman O.C. de (Nijmegen)
    3 feb. 21:00SML 1 - Sportclub Bemmel Zaal 3Valkenhuizen (Arnhem)
    11 feb. 19:00Quick 1888 1 - Sportclub Bemmel Zaal 3Huisman O.C. de (Nijmegen)
    21 feb. 21:30Sportclub Bemmel Zaal 3 - Sportclub Olympic 4Bongerd de (Bemmel)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    24 jan. 19:00FC Tinnegieter 1 - Madereros C.F. 3
    24 jan. 20:00Sportclub Olympic 4 - Blauw Wit 1
    24 jan. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 3 - SC Bemmel Zaal 2
    31 jan. 19:00FC Tinnegieter 1 - Krayenhoff 1
    31 jan. 19:00Madereros C.F. 3 - Quick 1888 1
    31 jan. 20:00Blauw Wit 1 - Sportclub Bemmel Zaal 3
    3 feb. 21:00SML 1 - Sportclub Bemmel Zaal 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    21 jan. 19:00Quick 1888 1 - SML 16 - 5
    20 jan. 20:30ZVV Ede 3 - Krayenhoff 14 - 7
    17 jan. 21:00Krayenhoff 1 - FC Tinnegieter 111 - 8
    17 jan. 19:00Madereros C.F. 3 - Sportclub Olympic 414 - 4
    13 jan. 20:30ZVV Ede 3 - Quick 1888 14 - 4
    10 jan. 20:00FC Tinnegieter 1 - SML 14 - 6
    10 jan. 19:00Krayenhoff 1 - Madereros C.F. 33 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 311001013
    2FC Tinnegieter 310011100

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 31100423
    2Jonge Kracht 21001240

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1FC Dinxperlo 111001533
    2Veensche Boys 111001223
    3Heeten 111001233
    4Sparta E. 211001023
    5Almelo Futsal Combinatie 31100913
    6LZVV/MSML.NL 11100923
    7Blauw Wit 11100933
    8Almelo Futsal Combinatie 121100833
    9csv Apeldoorn 51100833
    10sc Genemuiden/ KLB BEMAT 21100833
    11VSCO '61 11100833
    12FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 21100723
    13sv Loil 1/ de Muizenberg1100723
    14DAVO 41100733
    15DAVO 21100623
    16FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 41100623
    17ZVV Sparta Nijkerk 41100513
    18sc Genemuiden/ van Dijk Heftrucks 41100853
    19De Gastronoom Arnhem 11100743
    20Sportclub Bemmel Zaal 31100633
    21sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 11100523
    22avc Heracles 11100413
    23't Peeske 11100413
    24zvv Urk 31100753
    25SV Putten 11100533
    26AZ 2000 - Elderveld 11100543
    27FC Tinnegieter 21100543
    28Walk Inn Boys 21100543
    29HHC Hardenberg 81100433
    30De Lenco's 31100433
    31SV Putten 71100433
    32Almelo Futsal Combinatie 51100553
    33Sportclub Bemmel Zaal 11100553
    34Excelsior '31 141100553
    35Blauw Wit '66 11100443
    36SP Teuge 11100443
    37's Helo 11100223
    38csv Apeldoorn 30000000
    39HHC Hardenberg 90000000
    40SV Putten 50000000
    41Zalvo '89 11001550
    42ZVV Ede 31001550
    43FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 31001550
    44DAVO 11001440
    45Andarinyo 21001440
    46Hoevelaken 11001220
    47SV Putten 111001450
    48SML 11001450
    49ZSW 21001450
    50Exstudiantes Zwolle 11001340
    51NSC Nijkerk 31001340
    52ZVV Sparta Nijkerk 31001340
    53ZVV Dynamo Lelystad 61001570
    54FC Bordkrijt 71001350
    55Dalfsen 11001580
    56UNI ZVV 31001470
    57Brakkenstein 31001360
    58Exstudiantes Zwolle 21001250
    59Excelsior '31 51001140
    60VVG '25 21001140
    61Loenermark 11001370
    62Almelo Futsal Combinatie 61001260
    63csv Apeldoorn 91001260
    64's Helo 21001150
    65HHC Hardenberg 31001380
    66FC RDC 61001380
    67Robur et Velocitas 31001380
    68Sparta E. 41001380
    69Almelo Futsal Combinatie 81001270
    70Krayenhoff 11001270
    71Brakkenstein 71001390
    72Zavodo 76 41001290
    73Almelo Futsal Combinatie 1510012100
    74Excelsior '31 61001190
    75csv Apeldoorn 410013120
    76SV Putten 810012120
    77vv Montferland 110013150

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1sv Loil 1/ de Muizenberg11001263
    2SV Putten 11100943
    3Almelo Futsal Combinatie 51100723
    4Excelsior '31 141100843
    5FC Tinnegieter 21100733
    6VSCO '61 11100513
    7FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 21100743
    8Walk Inn Boys 21100523
    9HHC Hardenberg 91100413
    10sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 11100643
    11Veensche Boys 11100643
    12Almelo Futsal Combinatie 31100533
    13Sportclub Bemmel Zaal 11100873
    14De Gastronoom Arnhem 11100543
    15FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 41100543
    16DAVO 21100323
    17LZVV/MSML.NL 11010991
    18AZ 2000 - Elderveld 11010991
    19DAVO 41010441
    20csv Apeldoorn 31010441
    21De Lenco's 31010331
    22's Helo 11010331
    23zvv Urk 31010221
    24sc Genemuiden/ KLB BEMAT 21010221
    25Blauw Wit 11001780
    26Almelo Futsal Combinatie 121001450
    27FC Dinxperlo 11001450
    28SP Teuge 11001230
    29HHC Hardenberg 81001460
    30SV Putten 71001460
    31Heeten 11001350
    32Blauw Wit '66 11001470
    33avc Heracles 11001250
    34sc Genemuiden/ van Dijk Heftrucks 41001140
    35csv Apeldoorn 51001480
    36't Peeske 11001370
    37SV Putten 51001150
    38ZVV Sparta Nijkerk 41001490
    39Sparta E. 21001270
    40Sportclub Bemmel Zaal 310016120

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Madereros C.F. 311830743727
    2SML 110703664421
    3ZVV Ede 312615686019
    4Quick 1888 111524545817
    5Krayenhoff 18341473913
    6Sportclub Bemmel Zaal 36402352712
    7Blauw Wit 17322322211
    8SC Bemmel Zaal 2920736596
    9FC Tinnegieter 11020837696
    10Sportclub Olympic 41010937713
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Benou, Alex
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.