• Vrijdag Zaal 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 jan. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 3 - SC Bemmel Zaal 2Bongerd de (Bemmel)
    14 feb. 20:30SC Bemmel Zaal 2 - Sportclub Olympic 4Bongerd de (Bemmel)
    21 feb. 20:30SC Bemmel Zaal 2 - ZVV Ede 3Bongerd de (Bemmel)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    24 jan. 19:00FC Tinnegieter 1 - Madereros C.F. 3
    24 jan. 20:00Sportclub Olympic 4 - Blauw Wit 1
    24 jan. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 3 - SC Bemmel Zaal 2
    31 jan. 19:00FC Tinnegieter 1 - Krayenhoff 1
    31 jan. 19:00Madereros C.F. 3 - Quick 1888 1
    31 jan. 20:00Blauw Wit 1 - Sportclub Bemmel Zaal 3
    3 feb. 21:00SML 1 - Sportclub Bemmel Zaal 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    21 jan. 19:00Quick 1888 1 - SML 16 - 5
    20 jan. 20:30ZVV Ede 3 - Krayenhoff 14 - 7
    17 jan. 21:00Krayenhoff 1 - FC Tinnegieter 111 - 8
    17 jan. 19:00Madereros C.F. 3 - Sportclub Olympic 414 - 4
    13 jan. 20:30ZVV Ede 3 - Quick 1888 14 - 4
    10 jan. 20:00FC Tinnegieter 1 - SML 14 - 6
    10 jan. 19:00Krayenhoff 1 - Madereros C.F. 33 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel Zaal 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel Zaal 21100943
    2Jonge Kracht 11001490

    Poulestanden SC Bemmel Zaal 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Madereros C.F. 311830743727
    2SML 110703664421
    3ZVV Ede 312615686019
    4Quick 1888 111524545817
    5Krayenhoff 18341473913
    6Sportclub Bemmel Zaal 36402352712
    7Blauw Wit 17322322211
    8SC Bemmel Zaal 2920736596
    9FC Tinnegieter 11020837696
    10Sportclub Olympic 41010937713
  • Staf

    NaamFoto
    Arnts, Timo
    Meijer, Aart
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.