• Vrijdag Zaal 1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    6 dec. 19:30Sportclub Bemmel Zaal 1 - Dierense Boys 1 (zaal)Helster de (Elst gld)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    22 nov. 21:00Dierense Boys 1 (zaal) - De Gastronoom Arnhem 1
    22 nov. 21:15LZVV/MSML.NL 1 - Morado CF 3
    25 nov. 21:00SC Doesburg 1 - LZVV/MSML.NL 1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    11 nov. 21:00SC Doesburg 1 - sv Loil 1/ de Muizenberg2 - 3
    8 nov. 22:00Morado CF 3 - Sportclub Bemmel Zaal 18 - 7
    8 nov. 20:00De Gastronoom Arnhem 1 - SC Doesburg 17 - 5
    4 nov. 22:00AZ 2000 - Elderveld 1 - SC Doesburg 19 - 4
    4 nov. 21:00VIOD 1 - LZVV/MSML.NL 12 - 5
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    13 nov. 22:00Sportclub Bemmel Zaal 1 - Blauw Wit 1Bongerd de (Bemmel)
  • Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 10000000

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 111001043
    2FC Tinnegieter 110014100

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1FC Dinxperlo 111001533
    2Veensche Boys 111001223
    3Heeten 111001233
    4Sparta E. 211001023
    5Almelo Futsal Combinatie 31100913
    6LZVV/MSML.NL 11100923
    7Blauw Wit 11100933
    8Almelo Futsal Combinatie 121100833
    9csv Apeldoorn 51100833
    10sc Genemuiden/ KLB BEMAT 21100833
    11VSCO '61 11100833
    12FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 21100723
    13sv Loil 1/ de Muizenberg1100723
    14DAVO 41100733
    15DAVO 21100623
    16FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 41100623
    17ZVV Sparta Nijkerk 41100513
    18sc Genemuiden/ van Dijk Heftrucks 41100853
    19De Gastronoom Arnhem 11100743
    20Sportclub Bemmel Zaal 31100633
    21sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 11100523
    22avc Heracles 11100413
    23't Peeske 11100413
    24zvv Urk 31100753
    25SV Putten 11100533
    26AZ 2000 - Elderveld 11100543
    27FC Tinnegieter 21100543
    28Walk Inn Boys 21100543
    29HHC Hardenberg 81100433
    30De Lenco's 31100433
    31SV Putten 71100433
    32Almelo Futsal Combinatie 51010551
    33Sportclub Bemmel Zaal 11010551
    34Excelsior '31 141010551
    35Zalvo '89 11010551
    36ZVV Ede 31010551
    37FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 31010551
    38Blauw Wit '66 11010441
    39DAVO 11010441
    40SP Teuge 11010441
    41Andarinyo 21010441
    42's Helo 11010221
    43Hoevelaken 11010221
    44csv Apeldoorn 30000000
    45HHC Hardenberg 90000000
    46SV Putten 50000000
    47SV Putten 111001450
    48SML 11001450
    49ZSW 21001450
    50Exstudiantes Zwolle 11001340
    51NSC Nijkerk 31001340
    52ZVV Sparta Nijkerk 31001340
    53ZVV Dynamo Lelystad 61001570
    54FC Bordkrijt 71001350
    55Dalfsen 11001580
    56UNI ZVV 31001470
    57Brakkenstein 31001360
    58Exstudiantes Zwolle 21001250
    59Excelsior '31 51001140
    60VVG '25 21001140
    61Loenermark 11001370
    62Almelo Futsal Combinatie 61001260
    63csv Apeldoorn 91001260
    64's Helo 21001150
    65HHC Hardenberg 31001380
    66FC RDC 61001380
    67Robur et Velocitas 31001380
    68Sparta E. 41001380
    69Almelo Futsal Combinatie 81001270
    70Krayenhoff 11001270
    71Brakkenstein 71001390
    72Zavodo 76 41001290
    73Almelo Futsal Combinatie 1510012100
    74Excelsior '31 61001190
    75csv Apeldoorn 410013120
    76SV Putten 810012120
    77vv Montferland 110013150

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Excelsior '31 141100843
    2FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 21100743
    3Walk Inn Boys 21100523
    4HHC Hardenberg 91100413
    5FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 41100543
    6DAVO 21100323
    7Almelo Futsal Combinatie 50000000
    8Almelo Futsal Combinatie 30000000
    9csv Apeldoorn 30000000
    10AZ 2000 - Elderveld 10000000
    11Sportclub Bemmel Zaal 30000000
    12Sportclub Bemmel Zaal 10000000
    13Blauw Wit 10000000
    14DAVO 40000000
    15De Gastronoom Arnhem 10000000
    16FC Dinxperlo 10000000
    17sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 10000000
    18sc Genemuiden/ KLB BEMAT 20000000
    19Heeten 10000000
    20's Helo 10000000
    21HHC Hardenberg 80000000
    22De Lenco's 30000000
    23sv Loil 1/ de Muizenberg0000000
    24LZVV/MSML.NL 10000000
    25't Peeske 10000000
    26SV Putten 70000000
    27SV Putten 50000000
    28SV Putten 10000000
    29ZVV Sparta Nijkerk 40000000
    30Sparta E. 20000000
    31FC Tinnegieter 20000000
    32zvv Urk 30000000
    33Veensche Boys 10000000
    34VSCO '61 10000000
    35Almelo Futsal Combinatie 121001450
    36SP Teuge 11001230
    37Blauw Wit '66 11001470
    38avc Heracles 11001250
    39sc Genemuiden/ van Dijk Heftrucks 41001140
    40csv Apeldoorn 51001480

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1't Peeske 16510362216
    2De Gastronoom Arnhem 15401281912
    3sv Loil 1/ de Muizenberg33001589
    4Sportclub Bemmel Zaal 1630334329
    5LZVV/MSML.NL 1420218166
    6VIOD 1520320256
    7Morado CF 3620423356
    8AZ 2000 - Elderveld 1511325274
    9Dierense Boys 1 (zaal)410321203
    10SC Doesburg 1610524403
  • Staf

    NaamFoto
    Knipping, Johan
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.