• JO14-2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    6 nov. 10:45Columbia JO14-2 - SC Bemmel JO14-2Sportpark De Winkewijert
    13 nov. 10:30Spero JO14-3 - SC Bemmel JO14-2Sportpark De Pas
    20 nov. 13:00SC Bemmel JO14-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-3Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    6 nov. 10:45Columbia JO14-2 - SC Bemmel JO14-2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    23 okt. 13:00SC Bemmel JO14-2 - DVOV JO14-33 - 5
  • Beker Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO14-2 (0243 Onder 14 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spero JO14-3440035412
    2RKSV Driel JO14-233002629
    3DVOV JO14-3530224179
    4SC Bemmel JO14-2421127107
    5SC Valburg JO14-1420217156
    6Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-3420213126
    7ESA JO14-4420214156
    8OVC '85 JO14-3JM420213166
    9Redichem JO14-1420213166
    10SML JO14-331119104
    11OSC JO14-4410310273
    12VDZ JO14-441034253
    13Columbia JO14-220020200
    14SKV JO14-130034200

    Poulestanden SC Bemmel JO14-2 (B9400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO14-233001779
    2Spero JO14-332012096
    3OSC JO14-331028113
    4DVOL JO14-230036240

    Poulestanden SC Bemmel JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Apeldoornse Boys JO14-1JM11001103
    2ST UHC/Batavia JO14-1JM1100723
    3VVOG JO14-21100723
    4Blauw Geel '55 JO14-21100503
    5DZC '68 JO14-3JM1100503
    6SVBV JO14-1JM1100623
    7s.v. Rijssen JO14-11100513
    8SJO FC Dalfsen JO14-21100413
    9De Treffers JO14-21100533
    10sv Orderbos JO14-11100313
    11Lienden JO14-1JM1100543
    12Robur et Velocitas JO14-31100543
    13AVW '66 JO14-11100433
    14CSV'28 JO14-41100323
    15ESA JO14-21010331
    16Quick 1888 JO14-21010331
    17Eldenia JO14-11010111
    18OVC '85 JO14-2JM1010111
    19Bennekom JO14-31001450
    20Heerde JO14-1JM1001450
    21VDZ JO14-31001340
    22WVF JO14-21001230
    23SC Bemmel JO14-21001350
    24Sportclub Deventer JO14-21001130
    25SDOL JO14-1JM1001140
    26TVO JO14-11001260
    27Bentelo JO14-11001150
    28OSC JO14-41001270
    29Unicum JO14-31001270
    30Halle JO14-1JM1001050
    31Terschuurse Boys JO14-11001050
    32Spcl. Brummen JO14-210010110
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Diks, DaniëlTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.