• JO19-4

  • Competitie Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    4 dec. 13:45OSC JO19-4 - SC Bemmel JO19-4Sportpark Nieuw Balveren
    11 dec. 14:00SC Bemmel JO19-4 - VDZ JO19-6Sportpark Ressen
    18 dec. 15:00Spero JO19-4 - SC Bemmel JO19-4Sportpark De Pas
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    4 dec. 13:45OSC JO19-4 - SC Bemmel JO19-4
    11 dec. 14:00SC Bemmel JO19-4 - VDZ JO19-6
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    20 nov. 16:00VDZ JO19-4 - SC Bemmel JO19-42 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO19-4 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SKV JO19-77610261119
    2Jonge Kracht JO19-27511251116
    3VDZ JO19-67502331915
    4Spero JO19-47412212013
    5VDZ JO19-46330201112
    6OSC JO19-4730419239
    7Spero JO19-3614119177
    8SC Bemmel JO19-4712416195
    9SVHA JO19-2711511184
    10HAVO JO19-1711516304
    11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-4600612390

    Poulestanden SC Bemmel JO19-4 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO19-422001046
    2Juliana '31 JO19-321011753
    3Woezik JO19-420023210

    Poulestanden SC Bemmel JO19-4 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Quick '20 JO19-311001403
    2WVF JO19-311001223
    3Hatto Heim JO19-211001253
    4WSV JO19-211001033
    5Hierden JO19-21100713
    6SC Bemmel JO19-21100603
    7RKSV Driel JO19-11100833
    8VIOS B. JO19-11100733
    9Overasseltse Boys JO19-11100513
    10S.V. Kilder JO19-11100403
    11Lienden JO19-11100403
    12SVI JO19-3JM1100403
    13Elspeet JO19-11100523
    14Broekland JO19-11100413
    15Diepenheim JO19-11100413
    16't Peeske JO19-11100413
    17Quick '20 JO19-61100413
    18RODA '28 JO19-11100413
    19Voorwaarts T JO19-21100413
    20ESC JO19-21100303
    21SP Eefde JO19-11100643
    22OVC '85 JO19-31100423
    23Rood-Wit '58 JO19-11100423
    24Avanti W. JO19-21100313
    25SC Bemmel JO19-31100313
    26Bennekom JO19-41100313
    27Quick '20 JO19-41100313
    28USV JO19-11100313
    29Oranje Nassau JO19-31100543
    30Orion JO19-21100543
    31Avanti W. JO19-31100213
    32FC Eibergen JO19-21100213
    33Hierden JO19-31100213
    34OVC '85 JO19-21100213
    35SDZZ JO19-21100213
    36Oranje Nassau JO19-41100333
    37Excelsior '31 JO19-21100333
    38DZC '68 JO19-61100223
    39Langeveen JO19-11100223
    40Jonge Kracht JO19-21100113
    41Zenderen Vooruit JO19-11001330
    42Rood Zwart JO19-21001330
    43ST: EriX/KSV JO19-11001220
    44ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-11001220
    45SC Bemmel JO19-41001110
    46v.v. Hellendoorn JO19-21001450
    47Woezik JO19-21001450
    48Bennekom JO19-31001120
    49Sp. Neede JO19-21001120
    50't Peeske JO19-21001120
    51Quick '20 JO19-51001120
    52Robur et Velocitas JO19-21001120
    53Vorden JO19-21001460
    54OVC '85 JO19-41001240
    55Sparta Nijkerk JO19-41001240
    56DKB JO19-11001130
    57Hengelo JO19-11001130
    58OSC JO19-41001130
    59Rigtersbleek JO19-21001130
    60SDV Barneveld JO19-31001130
    61Victoria Boys JO19-21001250
    62BSC Unisson JO19-21001140
    63Excelsior'31 JO19-3JM1001140
    64Gorssel JO19-11001140
    65Marienheem JO19-11001140
    66ST: vv Montferland JO19-11001140
    67ST UHC/AAC Olympia JO19-11001140
    68DSV '61 JO19-11001030
    69SC Meddo JO19-11001370
    70Orion JO19-41001150
    71sv DFS JO19-11001040
    72DZC '68 JO19-51001040
    73ZAC JO19-31001040
    74Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-31001380
    75VVOP JO19-21001170
    76ESA JO19-31001060
    77ZAC JO19-410015120
    78Excelsior '31 JO19-410013100
    79IJVV JO19-310012120
    80v.v. Twenthe JO19-210010140
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Heijse, BarryTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.