• JO19-2

  • Competitie Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    13 nov.RKHVV JO19-4 - SC Bemmel JO19-2Sportpark De Blauwenburcht
    23 nov.SC Bemmel JO19-2 - SJO DVSG Germania JO19-1Sportpark Ressen
    30 nov.Achilles '29 JO19-2 - SC Bemmel JO19-2Sportpark De Heikant
    7 dec.SC Bemmel JO19-2 - Orion JO19-5Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    13 nov. 19:00RKHVV JO19-4 - SC Bemmel JO19-2
    23 nov. 14:30SC Bemmel JO19-2 - SJO DVSG Germania JO19-1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    2 nov. 14:30SC Bemmel JO19-2 - SC Millingen JO19-21 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Treffers JO19-3660042418
    2SC Millingen JO19-26402181312
    3Orion JO19-66402151012
    4SJO DVSG Germania JO19-16402151512
    5Trekvogels JO19-27403291912
    6SC Bemmel JO19-2530219109
    7RKHVV JO19-4630314189
    8Juliana '31 JO19-3620417206
    9Brakkenstein JO19-3d620411266
    10Achilles '29 JO19-2610512233
    11Orion JO19-5600614480

    Poulestanden SC Bemmel JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO19-222001226
    2Alverna JO19-12101533
    3Orion JO19-520022140

    Poulestanden SC Bemmel JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SKV JO19-41100713
    2De Treffers JO19-31100523
    3SC Bemmel JO19-21100303
    4csv Apeldoorn JO19-41100433
    5DIO '30 JO19-21100213
    6AZ 2000 - Elderveld JO19-11100212
    7Groen Wit '62 JO19-40000000
    8SDV Barneveld JO19-40000000
    9Robur et Velocitas JO19-41001340
    10Angeren JO19-21001120
    11SJO DVSG Germania JO19-11001250
    12Woezik JO19-51001030
    13ESA JO19-41001170
    14Eldenia JO19-3100112-1

    Poulestanden SC Bemmel JO19-2 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ST: AAC-Olympia/Batavia JO19-10000000
    2csv Apeldoorn JO19-40000000
    3AWC JO19-30000000
    4AZ 2000 - Elderveld JO19-10000000
    5SC Bemmel JO19-20000000
    6DIO '30 JO19-20000000
    7Eldenia JO19-20000000
    8Groen Wit '62 JO19-40000000
    9SDV Barneveld JO19-40000000
    10SDV Barneveld JO19-30000000
    11SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d0000000
    12SKV JO19-20000000
    13SKV JO19-40000000
    14SML JO19-40000000
    15De Treffers JO19-30000000
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Houx, Gijs
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.