• JO17-2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    16 nov. 11:00SC Bemmel JO17-2 - Nijmegen JO17-1GSportpark Ressen
    23 nov. 14:15Juliana '31 JO17-4 - SC Bemmel JO17-2Sportpark De Broeklanden
    30 nov. 11:00SC Bemmel JO17-2 - DVOL JO17-2Sportpark Ressen
    7 dec. 10:30Union JO17-2 - SC Bemmel JO17-2Sportpark De Kluis
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    16 nov. 11:00SC Bemmel JO17-2 - Nijmegen JO17-1G
    23 nov. 14:15Juliana '31 JO17-4 - SC Bemmel JO17-2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    11 nov. 19:30SJO DVSG Germania JO17-1 - SC Bemmel JO17-21 - 6
    9 nov. 11:30SC Bemmel JO17-2 - ST: SVO '68/VVLK JO17-22 - 2
    2 nov. 12:00OSC JO17-3 - SC Bemmel JO17-24 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC JO17-37421221614
    2ST: SVO '68/VVLK JO17-2541016613
    3Nijmegen JO17-1G440020312
    4SC Bemmel JO17-2522120118
    5SV Hatert JO17-1521219117
    6Union JO17-2521213117
    7Juliana '31 JO17-4620413196
    8Orion JO17-4512210175
    9DVOL JO17-260158261
    10SJO DVSG Germania JO17-140042230

    Poulestanden SC Bemmel JO17-2 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO17-233001319
    2Elistha JO17-23201676
    3Spero JO17-33102553
    4OSC JO17-330032130

    Poulestanden SC Bemmel JO17-2 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SKV JO17-4G1100503
    2Blauw Wit JO17-21100423
    3SV Hatert JO17-11100313
    4Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-21100543
    5RKHVV JO17-21100103
    6Groen Wit '62 JO17-20000000
    7SDZZ JO17-1G0000000
    8Uchta JO17-10000000
    9OVC '85 JO17-31001450
    10SC Bemmel JO17-21001010
    11AWC JO17-31001240
    12Juliana '31 JO17-31001130
    13FC Jeugd JO17-11001050
  • Staf

    NaamFoto
    Aalst, Ruben van
    Dam, Ties
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.