• JO17-1

  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    25 mei. 13:30SC Bemmel JO17-1 - VDZ JO17-16 - 1
    18 mei. 10:15DTS '35 Ede JO17-1 - SC Bemmel JO17-14 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DTS '35 Ede JO17-1261835723957
    2AWC JO17-1261637744351
    3SC Bemmel JO17-1261448714146
    4ESA JO17-1261367594845
    5Eldenia JO17-1261286533544
    6v.v. Dieren JO17-12614210554644
    7Juliana '31 JO17-1261268544042
    8ST:VVG'25/Etten JO17-1261268483542
    9Bennekom JO17-1269710544834
    10VDZ JO17-12610412505833
    11Spero JO17-1269215457329
    12Beuningse Boys JO17-1265318325818
    13DIO '30 JO17-1265318306518
    14Jonge Kracht JO17-1264121279513

    Poulestanden SC Bemmel JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO17-133001429
    2RKHVV JO17-13201966
    3OSC JO17-13012691
    4Groessen JO17-130121131

    Poulestanden SC Bemmel JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Nieuwleusen SV JO17-111001313
    2Schalkhaar JO17-111001103
    3Hulzense Boys JO17-11100723
    4HSC '21 JO17-11100613
    5Quick '20 JO17-11100613
    6CSV'28 JO17-11100403
    7DVV JO17-11100523
    8Markelo JO17-11100523
    9MVV '29 JO17-11100523
    10SC Bemmel JO17-11100303
    11DZC '68 JO17-11100303
    12Longa '30 JO17-11100303
    13csv Apeldoorn JO17-11100533
    14TVC '28 JO17-11100423
    15DCS JO17-11100313
    16SML JO17-1G1100203
    17FC Winterswijk JO17-11100203
    18DTS '35 Ede JO17-11100433
    19Achilles '29 JO17-1G1100213
    20Berkum JO17-11100213
    21DVS'33 Ermelo JO17-11100213
    22Rohda Raalte JO17-11100213
    23Nunspeet JO17-11100103
    24asv Dronten JO17-11100223
    25SJO FC Dalfsen JO17-11100223
    26FC Zutphen JO17-11100223
    27SDC Putten JO17-11001220
    28BWO JO17-11001220
    29Sparta Nijkerk JO17-11001220
    30N.E.C (voetbalacademie) JO17-21001340
    31AWC JO17-11001120
    32Bennekom JO17-11001120
    33Sportclub Deventer JO17-11001120
    34SDC '12 JO17-11001120
    35SJO Oeken/Brummen JO17-11001010
    36Oranje Nassau JO17-11001350
    37Juventa '12 JO17-11001240
    38Kesteren JO17-11001130
    39OVC '85 JO17-11001020
    40SV Twello JO17-11001020
    41DVOV JO17-11001250
    42NEO JO17-21001250
    43SVVN JO17-11001250
    44SP Lochem JO17-11001030
    45SV De Lutte JO17-11001030
    46Trekvogels JO17-11001030
    47Go Ahead Kampen JO17-11001040
    48Vogido JO17-11001270
    49Epe JO17-11001160
    50Sparta E. JO17-11001160
    51ZAC JO17-110010110
    52VIOS V. JO17-110011130

    Poulestanden SC Bemmel JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DZC '68 JO17-11100603
    2Sparta Nijkerk JO17-11100613
    3DVS'33 Ermelo JO17-11100623
    4Nieuwleusen SV JO17-11100413
    5Schalkhaar JO17-11100303
    6Berkum JO17-11100203
    7Hulzense Boys JO17-11100203
    8Longa '30 JO17-11100203
    9Achilles '29 JO17-1G1100323
    10Quick '20 JO17-11100323
    11DCS JO17-11100213
    12asv Dronten JO17-11100223
    13CSV'28 JO17-11100113
    14SML JO17-1G1100113
    15SJO FC Dalfsen JO17-11001220
    16csv Apeldoorn JO17-11001110
    17DVV JO17-11001110
    18DTS '35 Ede JO17-11001230
    19MVV '29 JO17-11001230
    20SC Bemmel JO17-11001120
    21v.v. Hellendoorn JO17-11001020
    22HSC '21 JO17-11001020
    23FC Winterswijk JO17-11001020
    24Markelo JO17-11001140
    25Nunspeet JO17-11001030
    26FC Zutphen JO17-11001260
    27Rohda Raalte JO17-11001160
    28TVC '28 JO17-11001060
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Minkhorst, Martin