• JO14-3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    16 nov. 10:30AVW '66 JO14-1 - SC Bemmel JO14-3Sportpark Hamerden
    23 nov. 13:00SDZZ JO14-2G - SC Bemmel JO14-3Sportpark De Griethse Poort
    30 nov. 10:30SC Bemmel JO14-3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-3Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    16 nov. 10:30AVW '66 JO14-1 - SC Bemmel JO14-3
    23 nov. 13:00SDZZ JO14-2G - SC Bemmel JO14-3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 nov. 12:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-3 - SC Bemmel JO14-30 - 2
    2 nov. 10:30SC Bemmel JO14-3 - OVC '85 JO14-3G8 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO14-37601321118
    2OVC '85 JO14-3G7601363018
    3AVW '66 JO14-1630337219
    4SML JO14-4730421219
    5Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-361149264
    6SDZZ JO14-2G70169351

    Poulestanden SC Bemmel JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO14-33210937
    2HAVO JO14-1G31201385
    3OSC JO14-2311110124
    4Spero JO14-330038170

    Poulestanden SC Bemmel JO14-3 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DVC '26 JO14-11100803
    2OVC '85 JO14-2G1100713
    3CSV'28 JO14-41100303
    4SC Bemmel JO14-31100533
    5Emst JO14-1G1100423
    6Enter Vooruit JO14-11100423
    7DAVO JO14-11100543
    8SDZZ JO14-1G1100323
    9Uchta JO14-1G1100213
    10DOS '37 JO14-11010441
    11Lemele JO14-1G1010441
    12SP Lochem JO14-11010111
    13RKSV Bornerbroek JO14-11010111
    14ZVV '56 JO14-10000000
    15Albatross JO14-1G1001450
    16De Paasberg JO14-11001230
    17ST: UHC/Batavia JO14-11001120
    18De Treffers JO14-21001350
    19GVV Eilermark JO14-11001240
    20FC Horst JO14-21001240
    21SJO FC Dalfsen JO14-21001030
    22Spero JO14-21001170
    23OVC '85 JO14-3G1001080

    Poulestanden SC Bemmel JO14-3 (B9480 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO14-30000000
    2CSV'28 JO14-40000000
    3DAVO JO14-10000000
    4DOS '37 JO14-10000000
    5DVC '26 JO14-10000000
    6Emst JO14-1G0000000
    7Enter Vooruit JO14-10000000
    8SP Lochem JO14-10000000
    9OVC '85 JO14-2G0000000
    10SDZZ JO14-1G0000000
    11Uchta JO14-1G0000000
    12ZVV '56 JO14-10000000
  • Staf

    NaamFoto
    Lintsen, Gerie
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.