• JO14-1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 12:45Apeldoornse Boys JO14-1 - SC Bemmel JO14-1Sportpark Malkenschoten
    11 mei. 13:30SC Bemmel JO14-1 - Eldenia JO14-1Sportpark Ressen
    18 mei. 11:30AZC JO14-1 - SC Bemmel JO14-1Sportcomplex Hanzepark
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    4 mei. 12:45Apeldoornse Boys JO14-1 - SC Bemmel JO14-1Sportpark Malkenschoten
    11 mei. 13:30SC Bemmel JO14-1 - Eldenia JO14-1Sportpark Ressen
    18 mei. 11:30AZC JO14-1 - SC Bemmel JO14-1Sportcomplex Hanzepark
  • Poulestanden SC Bemmel JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Aquila JO14-1111001431330
    2Redichem JO14-19810351125
    3OSC JO14-111722301923
    4De Bataven JO14-111713301222
    5DTS '35 Ede JO14-111614381819
    6UHC JO14-111425253514
    7Sc Westervoort JO14-111416243413
    8DVC '26 JO14-111416142813
    9Lienden JO14-110406222712
    10SC Bemmel JO14-110325222011
    11Bennekom JO14-11111910264
    12Orion JO14-211001114640

    Poulestanden SC Bemmel JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spero JO14-132101147
    2OSC JO14-13111944
    3Orion JO14-1G3111434
    4SC Bemmel JO14-130124171

    Poulestanden SC Bemmel JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veluwezoom JO14-1660032118
    2SML JO14-17601261118
    3Apeldoornse Boys JO14-17502501715
    4Groen Wit '62 JO14-17502332215
    5Eldenia JO14-18404303212
    6DZC '68 JO14-2732211911
    7Robur et Velocitas JO14-37313131910
    8SC Bemmel JO14-1721412157
    9AZC JO14-1721421387
    10VIOD JO14-1811613354
    11DVC '26 JO14-1610510243
    12HAVO JO14-1G71069373
  • Staf

    NaamFoto
    Balvers, Marcel
    Cornelissen, Ronald
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.