• JO13-3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    4 dec. 11:30SC Bemmel JO13-3 - SCE JO13-2Sportpark Ressen
    11 dec. 09:30sv DFS JO13-1 - SC Bemmel JO13-3Sportpark 't Heerenland
    18 dec. 13:00DSZ JO13-1 - SC Bemmel JO13-3Sportpark De Hoge Berg - DSZ
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    4 dec. 11:30SC Bemmel JO13-3 - SCE JO13-2
    11 dec. 09:30sv DFS JO13-1 - SC Bemmel JO13-3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    27 nov. 11:30vv Ewijk JO13-1 - SC Bemmel JO13-34 - 2
    20 nov. 11:00SC Bemmel JO13-3 - Excelsior Z. JO13-11 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO13-3 (0255 Onder 13 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1vv Ewijk JO13-1642023714
    2Union JO13-37412262213
    3sv DFS JO13-1540117312
    4Excelsior Z. JO13-16402201012
    5Dodewaard JO13-17403382612
    6Orion JO13-36312202010
    7SC Bemmel JO13-37313171610
    8SDOO JO13-171331296
    9SCE JO13-2711517494
    10Lienden JO13-241033203
    11DSZ JO13-160154151

    Poulestanden SC Bemmel JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO13-333001949
    2Union JO13-4JM3111874
    3SML JO13-3JM311111164
    4SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-230033140

    Poulestanden SC Bemmel JO13-3 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1CSV'28 JO13-311001023
    2sv DFS JO13-11100813
    3Excelsior Z. JO13-11100813
    4vv Ewijk JO13-11100713
    5Excelsior '31 JO13-51100723
    6ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM1100503
    7Avanti W. JO13-31100513
    8Haarle JO13-11100513
    9Voorwaarts T JO13-3JM1100523
    10Marienberg JO13-1JM1100413
    11Orion JO13-31100423
    12AWC JO13-31100203
    13Beekbergen JO13-2JM1100433
    14Wilsum JO13-1JM1100433
    15VIOS B. JO13-1JM1100323
    16ATC '65 JO13-41100213
    17SJO UNO'21 JO13-21100213
    18Teuge SP JO13-2JM1100213
    19AD '69 JO13-10000000
    20Overasseltse Boys JO13-10000000
    21SDS' 55 JO13-11001340
    22Sv Zalk JO13-11001340
    23SP Lochem JO13-31001230
    24Rigtersbleek JO13-21001120
    25SEH JO13-21001120
    26Warnsveldse Boys JO13-2JM1001120
    27Brakkenstein JO13-21001240
    28SC Bemmel JO13-31001020
    29VV Lettele JO13-11001250
    30Langeveen JO13-1JM1001140
    31s.v. Rijssen JO13-11001150
    32Sparta E. JO13-51001150
    33Marienheem JO13-11001270
    34ST Erix/KSV JO13-1JM1001050
    35Dodewaard JO13-11001170
    36Barneveld JO13-1JM1001180
    37VDZ JO13-41001180
    38's Heerenbroek JO13-110012100
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Balvers, MarcelTeammanager
    Voorn, PepijnTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.