• JO11-5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    1 jun. 10:00SC Bemmel JO11-5 - SC Rheden JO11-2Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO11-533003049
    2OSC JO11-532011196
    3Blauw Wit JO11-431027133
    4Nijmegen JO11-130034260

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DVE-Trajanus JO11-1111010891431
    2SC Millingen JO11-211911821128
    3DVOL JO11-311812752725
    4SC Bemmel JO11-510703542921
    5BVC '12 JO11-110613403319
    6Orion JO11-59522642117
    7Trekvogels JO11-311506485415
    8WVW JO11-11030727559
    9Achilles '29 JO11-11021736707
    10SJO DVSG Germania JO11-11120921626
    11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-6111010181133
    12DVOL JO11-5901818831

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veluwse Boys JO11-1G11001123
    2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-21100933
    3Longa '30 JO11-31100823
    4Angeren JO11-11100713
    5Orion JO11-51100833
    6v.v. Dieren JO11-2G1100413
    7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G1100863
    8Robur et Velocitas JO11-41100643
    9SC Millingen JO11-21100423
    10SC Bemmel JO11-51100433
    11Bennekom JO11-51100433
    12Voorwaarts T JO11-30000000
    13MASV JO11-21001340
    14SVHA JO11-21001340
    15RODA '28 JO11-11001680
    16Groen Wit '62 JO11-31001460
    17SJO Diosa-Niftrik JO11-11001240
    18Groessen JO11-31001140
    19Orion JO11-71001380
    20DUNO D JO11-1G1001390
    21FC Zutphen JO11-31001280
    22Wageningen JO11-11001170
    23Kesteren JO11-110012110

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Angeren JO11-11100713
    2Veluwse Boys JO11-1G1100323
    3ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G1100213
    4Robur et Velocitas JO11-41100553
    5Bennekom JO11-50000000
    6v.v. Dieren JO11-2G0000000
    7Longa '30 JO11-30000000
    8SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-20000000
    9Voorwaarts T JO11-31001550
    10Orion JO11-51001230
    11SC Millingen JO11-21001120
    12SC Bemmel JO11-51001170

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ESA JO11-510901712427
    2Angeren JO11-210901451627
    3RKHVV JO11-3G11623573220
    4DVOV JO11-59612362819
    5DZC '68 JO11-711524535917
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-310505313315
    7SC Bemmel JO11-510415413213
    8VVO JO11-3G11416304113
    9Loo JO11-1G11407385112
    10Spero JO11-41021740537
    11DVV JO11-3920726676
    12SC Rheden JO11-21010937693

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (B4290 Onder 11 beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bennekom JO11-511002103
    2Veluwse Boys JO11-1G11001233
    3v.v. Dieren JO11-2G1100633
    4Longa '30 JO11-31100523
    5SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-21001360
    6Robur et Velocitas JO11-41001250
    7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G10013120
    8SC Bemmel JO11-510010210
  • Staf

    NaamFoto
    Clappers, Rik
    Meijer, Edward
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.