• JO11-5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 09:45SC Bemmel JO11-5 - DVOL JO11-5Sportpark Ressen
    24 nov. 10:30BVC '12 JO11-1 - SC Bemmel JO11-5Sportpark 't Groothuis
    1 dec. 10:30SC Bemmel JO11-5 - Trekvogels JO11-3Sportpark Ressen
    8 dec. 11:45Orion JO11-5 - SC Bemmel JO11-5Sportpark Mariënbosch
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 08:30Trekvogels JO11-3 - Orion JO11-5
    17 nov. 09:00DVE-Trajanus JO11-1 - Achilles '29 JO11-1
    17 nov. 09:30SJO DVSG Germania JO11-1 - BVC '12 JO11-1
    17 nov. 09:45SC Bemmel JO11-5 - DVOL JO11-5
    17 nov. 10:15SC Millingen JO11-2 - DVOL JO11-3
    17 nov. 10:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-6 - WVW JO11-1
    24 nov. 09:00Achilles '29 JO11-1 - WVW JO11-1
    24 nov. 09:45DVOL JO11-3 - SJO DVSG Germania JO11-1
    24 nov. 09:45Trekvogels JO11-3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-6
    24 nov. 09:45DVOL JO11-5 - SC Millingen JO11-2
    24 nov. 10:15Orion JO11-5 - DVE-Trajanus JO11-1
    24 nov. 10:30BVC '12 JO11-1 - SC Bemmel JO11-5
    1 dec. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-6 - BVC '12 JO11-1
    1 dec. 08:45SC Millingen JO11-2 - SJO DVSG Germania JO11-1
    1 dec. 09:00Achilles '29 JO11-1 - Orion JO11-5
    1 dec. 09:00DVE-Trajanus JO11-1 - DVOL JO11-5
    1 dec. 10:00WVW JO11-1 - DVOL JO11-3
    1 dec. 10:30SC Bemmel JO11-5 - Trekvogels JO11-3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 10:30BVC '12 JO11-1 - DVE-Trajanus JO11-11 - 3
    10 nov. 10:15Orion JO11-5 - SC Millingen JO11-21 - 2
    10 nov. 09:45DVOL JO11-3 - Trekvogels JO11-38 - 2
    10 nov. 09:45DVOL JO11-5 - SJO DVSG Germania JO11-13 - 4
    10 nov. 09:00Achilles '29 JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-612 - 0
    10 nov. 08:30WVW JO11-1 - SC Bemmel JO11-51 - 3
    5 nov. 18:30Trekvogels JO11-3 - DVOL JO11-56 - 2
    3 nov. 10:45SC Millingen JO11-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-613 - 0
    3 nov. 10:15Orion JO11-5 - BVC '12 JO11-13 - 3
    3 nov. 09:45Trekvogels JO11-3 - WVW JO11-19 - 3
    3 nov. 09:45DVOL JO11-3 - SC Bemmel JO11-510 - 2
    3 nov. 09:45DVOL JO11-5 - Achilles '29 JO11-16 - 6
    3 nov. 09:30SJO DVSG Germania JO11-1 - DVE-Trajanus JO11-12 - 10
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    10 dec. 18:30SC Bemmel JO11-5 - Angeren JO11-1Sportpark Ressen
  • Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO11-533003049
    2OSC JO11-532011196
    3Blauw Wit JO11-4G31027133
    4Nijmegen JO11-130034260

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DVE-Trajanus JO11-1761053819
    2SC Millingen JO11-2761044419
    3DVOL JO11-36411461613
    4BVC '12 JO11-17412272413
    5SC Bemmel JO11-57403392412
    6Trekvogels JO11-37403333312
    7Orion JO11-56321411411
    8Achilles '29 JO11-1721430417
    9SJO DVSG Germania JO11-1720519396
    10DVOL JO11-5401311211
    11WVW JO11-1600613480
    12Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-670076900

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veluwse Boys JO11-1G11001123
    2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-21100933
    3Longa '30 JO11-31100823
    4Angeren JO11-11100713
    5Orion JO11-51100833
    6v.v. Dieren JO11-2G1100413
    7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-11100863
    8Robur et Velocitas JO11-41100643
    9SC Millingen JO11-21100423
    10SC Bemmel JO11-51100433
    11Bennekom JO11-51100433
    12Voorwaarts T JO11-30000000
    13MASV JO11-21001340
    14SVHA JO11-21001340
    15RODA '28 JO11-11001680
    16Groen Wit '62 JO11-31001460
    17SJO Diosa-Niftrik JO11-11001240
    18Groessen JO11-31001140
    19Orion JO11-71001380
    20DUNO D JO11-1G1001390
    21FC Zutphen JO11-31001280
    22Wageningen JO11-11001170
    23Kesteren JO11-110012110

    Poulestanden SC Bemmel JO11-5 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Angeren JO11-10000000
    2SC Bemmel JO11-50000000
    3Bennekom JO11-50000000
    4v.v. Dieren JO11-2G0000000
    5Longa '30 JO11-30000000
    6SC Millingen JO11-20000000
    7Orion JO11-50000000
    8Robur et Velocitas JO11-40000000
    9SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-20000000
    10Veluwse Boys JO11-1G0000000
    11ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-10000000
    12Voorwaarts T JO11-30000000
  • Staf

    NaamFoto
    Clappers, Rik
    Meijer, Edward
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.