• JO11-4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-5 - SC Bemmel JO11-4Sportpark De Schuytgraaf
    24 nov. 08:30SC Bemmel JO11-4 - ESA JO11-4Sportpark Ressen
    1 dec. 11:00Jonge Kracht jo11-1G - SC Bemmel JO11-4Sportpark Schalkshof
    8 dec. 08:30SC Bemmel JO11-4 - VDZ JO11-5Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 08:30ESA JO11-4 - Eldenia JO11-4G
    17 nov. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-5 - SC Bemmel JO11-4
    17 nov. 08:30VDZ JO11-5 - RKHVV JO11-3G
    17 nov. 08:45Excelsior Z JO11-2G - MASV JO11-2
    17 nov. 10:30Angeren JO11-1 - Jonge Kracht jo11-1G
    24 nov. 08:30RKHVV JO11-3G - Jonge Kracht jo11-1G
    24 nov. 08:30SC Bemmel JO11-4 - ESA JO11-4
    24 nov. 09:30MASV JO11-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-5
    24 nov. 10:00Eldenia JO11-4G - Excelsior Z JO11-2G
    24 nov. 11:00Valburg JO11-1G - VDZ JO11-5
    1 dec. 08:30RKHVV JO11-3G - Valburg JO11-1G
    1 dec. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-5 - ESA JO11-4
    1 dec. 10:00VDZ JO11-5 - MASV JO11-2
    1 dec. 10:30Angeren JO11-1 - Eldenia JO11-4G
    1 dec. 11:00Jonge Kracht jo11-1G - SC Bemmel JO11-4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 10:00Eldenia JO11-4G - VDZ JO11-56 - 4
    10 nov. 09:00MASV JO11-2 - ESA JO11-47 - 6
    10 nov. 09:00Valburg JO11-1G - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-52 - 5
    10 nov. 08:30RKHVV JO11-3G - Angeren JO11-13 - 8
    10 nov. 08:30Jonge Kracht jo11-1G - Excelsior Z JO11-2G3 - 7
    3 nov. 11:00Valburg JO11-1G - Eldenia JO11-4G2 - 5
    3 nov. 10:30MASV JO11-2 - RKHVV JO11-3G7 - 2
    3 nov. 08:30ESA JO11-4 - VDZ JO11-59 - 3
    3 nov. 08:30SC Bemmel JO11-4 - Excelsior Z JO11-2G1 - 7
    3 nov. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-5 - Angeren JO11-11 - 10
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Angeren JO11-17700551021
    2MASV JO11-26600531318
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-56501352015
    4Excelsior Z JO11-2G5311271110
    5Eldenia JO11-4G630333289
    6ESA JO11-4621329247
    7SC Bemmel JO11-4620416416
    8Jonge Kracht jo11-1G611411374
    9RKHVV JO11-3G510415303
    10Valburg JO11-1G710613363
    11VDZ JO11-5601514511

    Poulestanden SC Bemmel JO11-4 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Angeren JO11-133002839
    2RKHVV JO11-3G311116154
    3SC Bemmel JO11-4311111134
    4Jonge Kracht jo11-1G30036300
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.