• JO11-3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    6 apr. 10:00OSC JO11-4G - SC Bemmel JO11-3Sportpark Nieuw Balveren
    13 apr. 08:30SC Bemmel JO11-3 - Woezik JO11-3Sportpark Ressen
    20 apr. 08:30SC Bemmel JO11-3 - DVOL JO11-3Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eendracht '30 JO11-110100081630
    2De Treffers JO11-39702592921
    3SVO '68 JO11-110703522621
    4SC Bemmel JO11-39603362718
    5SCE JO11-310424353314
    6Woezik JO11-39405343612
    7Union JO11-39405395712
    8Brakkenstein JO11-4G821533397
    9Oranje Blauw JO11-2821530517
    10Orion JO11-4910821553
    11AWC JO11-3910824853

    Poulestanden SC Bemmel JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO11-333003859
    2HAVO JO11-1G32011586
    3De Bataven JO11-2310215193
    4DVOL JO11-530032380

    Poulestanden SC Bemmel JO11-3 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zeddam-Sint Joris JO11-111001203
    2Doesburg SC JO11-1G11001133
    3Lienden JO11-11100923
    4Robur et Velocitas JO11-31100813
    5Rietmolen JO11-1G1100723
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-11100723
    7SVO '68 JO11-11100523
    8AZ 2000 - Elderveld JO11-21100413
    9SC Bemmel JO11-21100313
    10Eendracht '30 JO11-11100313
    11SKV JO11-21100323
    12Columbia JO11-20000000
    13Blauw Geel '55 JO11-21001230
    14SC Bemmel JO11-31001130
    15RKSV Driel JO11-31001130
    16Union JO11-31001250
    17DVOV JO11-31001140
    18Longa '30 JO11-41001270
    19SJO Oeken/Brummen JO11-31001270
    20Oranje Blauw JO11-21001290
    21Victoria Boys JO11-1G1001180
    22Doetinchem JO11-210013110
    23SC Meddo JO11-1G10010120

    Poulestanden SC Bemmel JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Woezik JO11-35410171013
    2Brakkenstein JO11-4G431017810
    3SC Bemmel JO11-333001269
    4AZ 2000 - Elderveld JO11-2430114119
    5DVOL JO11-32101333
    6HAVO JO11-1G310215123
    7Eldenia JO11-3G310213113
    8VDZ JO11-3410324123
    9Arnhemia JO11-120022240
    10SC Millingen JO11-230033120
    11OSC JO11-4G30035160
  • Staf

    NaamFoto
    Steenbergen, Martijn
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.