• JO11-3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 08:30SC Bemmel JO11-3 - Brakkenstein JO11-4GSportpark Ressen
    24 nov. 10:00AWC JO11-3 - SC Bemmel JO11-3Sportpark De Wijchert
    1 dec. 08:30SC Bemmel JO11-3 - Eendracht '30 JO11-1Sportpark Ressen
    15 dec. 08:30De Treffers JO11-3 - SC Bemmel JO11-3Sportpark Zuid (Groesbeek)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 08:30SC Bemmel JO11-3 - Brakkenstein JO11-4G
    24 nov. 10:00AWC JO11-3 - SC Bemmel JO11-3
    1 dec. 08:30SC Bemmel JO11-3 - Eendracht '30 JO11-1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 08:30Oranje Blauw JO11-2 - SC Bemmel JO11-31 - 6
    3 nov. 09:00Union JO11-3 - SC Bemmel JO11-36 - 4
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eendracht '30 JO11-1660051418
    2SVO '68 JO11-17601422018
    3De Treffers JO11-35401351712
    4SC Bemmel JO11-36402231712
    5Woezik JO11-3630329289
    6SCE JO11-3621324237
    7Brakkenstein JO11-4G620427326
    8Union JO11-3620422466
    9Oranje Blauw JO11-2411219174
    10Orion JO11-4610518333
    11AWC JO11-3600610630

    Poulestanden SC Bemmel JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO11-333003859
    2HAVO JO11-132011586
    3De Bataven JO11-2310215193
    4DVOL JO11-530032380

    Poulestanden SC Bemmel JO11-3 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zeddam-Sint Joris JO11-111001203
    2Doesburg SC JO11-1G11001133
    3Lienden JO11-11100923
    4Robur et Velocitas JO11-31100813
    5Rietmolen JO11-1G1100723
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-11100723
    7SVO '68 JO11-11100523
    8AZ 2000 - Elderveld JO11-21100413
    9SC Bemmel JO11-21100313
    10Eendracht '30 JO11-11100313
    11SKV JO11-21100323
    12Columbia JO11-20000000
    13Blauw Geel '55 JO11-21001230
    14SC Bemmel JO11-31001130
    15RKSV Driel JO11-31001130
    16Union JO11-31001250
    17DVOV JO11-3G1001140
    18Longa '30 JO11-41001270
    19SJO Oeken/Brummen JO11-31001270
    20Oranje Blauw JO11-21001290
    21Victoria Boys JO11-1G1001180
    22Doetinchem JO11-210013110
    23SC Meddo JO11-110010120
  • Staf

    NaamFoto
    Steenbergen, Martijn
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.