• JO11-2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    16 nov. 08:30SC Bemmel JO11-2 - Orion JO11-4Sportpark Ressen
    23 nov. 09:00HAVO JO11-1G - SC Bemmel JO11-2Sportpark De Notenboom
    30 nov. 08:30SC Bemmel JO11-2 - Juliana '31 JO11-2Sportpark Ressen
    7 dec. 09:45DVOL JO11-3 - SC Bemmel JO11-2Sportpark Vossenpels
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    16 nov. 08:30SC Bemmel JO11-2 - Orion JO11-4
    23 nov. 09:00HAVO JO11-1G - SC Bemmel JO11-2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 nov. 08:30SC Bemmel JO11-2 - Brakkenstein JO11-29 - 2
    2 nov. 09:30SJO DVSG Germania JO11-2 - SC Bemmel JO11-22 - 5
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eendracht '30 JO11-17700411021
    2SVO '68 JO11-17511311116
    3SJO DVSG Germania JO11-26501501415
    4SC Bemmel JO11-26501471215
    5DVOL JO11-36312171310
    6Brakkenstein JO11-2630329199
    7HAVO JO11-1G520313386
    8Orion JO11-4610511253
    9Juliana '31 JO11-2610515403
    10Trekvogels JO11-3710614493
    11Woezik JO11-460068450

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO11-233002529
    2DVOL JO11-332011276
    3OSC JO11-331029223
    4RKHVV JO11-430033180

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Fortissimo JO11-11100933
    2Ewijk JO11-1G1100623
    3RKPSC JO11-11100413
    4SC Bemmel JO11-21100533
    5Veluwezoom JO11-11100533
    6Dierense Boys JO11-11100423
    7SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-21100423
    8SVHA JO11-1G1100313
    9Kesteren JO11-11100213
    10AVIOS/DBV JO11-11001120
    11SC Doesburg JO11-21001350
    12ESA JO11-31001350
    13't Peeske JO11-11001240
    14ZVV '56 JO11-11001240
    15SVO '68 JO11-11001130
    16Elsweide JO11-11001140
    17Eendracht '30 JO11-11001260
    18SML JO11-41001390

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Albatross JO11-20000000
    2SC Bemmel JO11-20000000
    3Bennekom JO11-40000000
    4Dierense Boys JO11-10000000
    5DUNO D JO11-1G0000000
    6Ewijk JO11-1G0000000
    7Fortissimo JO11-10000000
    8Kesteren JO11-10000000
    9MASV JO11-20000000
    10Orion JO11-50000000
    11RKPSC JO11-10000000
    12RODA '28 JO11-10000000
    13SCP JO11-10000000
    14SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-20000000
    15SVHA JO11-1G0000000
    16Veluwezoom JO11-10000000
    17WVW JO11-10000000
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Munk, Thomas
    Toussaint, Maurice
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.