• JO11-2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    30 mrt. 10:30RKSV Driel JO11-2 - SC Bemmel JO11-2Sportpark Driel
    6 apr. 09:45SC Bemmel JO11-2 - Elistha JO11-1Sportpark Ressen
    13 apr. 08:30VDZ JO11-2 - SC Bemmel JO11-2Sportpark 't Cranevelt
    20 apr. 09:45SC Bemmel JO11-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-4Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    Geen informatie

  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO11-21111001082133
    2ESA JO11-311911872628
    3Orion JO11-310802433724
    4AZ 2000 - Elderveld JO11-211704612321
    5Eldenia JO11-3G11524503417
    6VDZ JO11-411515585516
    7OSC JO11-4G11515464316
    8Brakkenstein JO11-311506604915
    9HAVO JO11-1G11416504813
    10Spero JO11-41111929974
    11De Bataven JO11-2111010431033
    12DVOL JO11-410019181171

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO11-233005109
    2OSC JO11-4G32018126
    3Spero JO11-431029283
    4DVOL JO11-430035330

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zeddam-Sint Joris JO11-111001203
    2Doesburg SC JO11-1G11001133
    3Lienden JO11-11100923
    4Robur et Velocitas JO11-31100813
    5Rietmolen JO11-1G1100723
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-11100723
    7SVO '68 JO11-11100523
    8AZ 2000 - Elderveld JO11-21100413
    9SC Bemmel JO11-21100313
    10Eendracht '30 JO11-11100313
    11SKV JO11-21100323
    12Columbia JO11-20000000
    13Blauw Geel '55 JO11-21001230
    14SC Bemmel JO11-31001130
    15RKSV Driel JO11-31001130
    16Union JO11-31001250
    17DVOV JO11-31001140
    18Longa '30 JO11-41001270
    19SJO Oeken/Brummen JO11-31001270
    20Oranje Blauw JO11-21001290
    21Victoria Boys JO11-1G1001180
    22Doetinchem JO11-210013110
    23SC Meddo JO11-1G10010120

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Robur et Velocitas JO11-31100523
    2AZ 2000 - Elderveld JO11-21100413
    3Lienden JO11-11100413
    4Eendracht '30 JO11-11100213
    5Doesburg SC JO11-1G0000000
    6Rietmolen JO11-1G0000000
    7SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-10000000
    8Zeddam-Sint Joris JO11-10000000
    9SC Bemmel JO11-21001120
    10Columbia JO11-21001250
    11SKV JO11-21001140
    12SVO '68 JO11-11001140

    Poulestanden SC Bemmel JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Elistha JO11-1541024513
    2VDZ JO11-25410301413
    3OSC JO11-2G531116910
    4Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-442118107
    5SC Bemmel JO11-222001746
    6RKHVV JO11-2513116156
    7RKSV Driel JO11-23111884
    8Spero JO11-3410312203
    9Angeren JO11-140137131
    10Eldenia JO11-1G501410201
    11DVOL JO11-240043330
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.