• JO11-1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 08:30SC Bemmel JO11-1 - RKHVV JO11-1Sportpark Ressen
    24 nov. 10:15SML JO11-2 - SC Bemmel JO11-1Sportpark De Bakenberg
    1 dec. 08:30SC Bemmel JO11-1 - DCS JO11-1Sportpark Ressen
    8 dec. 10:30RKPSC JO11-1 - SC Bemmel JO11-1Sportpark De Pauwengaard
    15 dec. 08:30SC Bemmel JO11-1 - ESA JO11-2Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 08:30SML JO11-2 - DVOV JO11-1
    17 nov. 08:30SC Bemmel JO11-1 - RKHVV JO11-1
    17 nov. 09:00VVO JO11-2 - ESA JO11-2
    17 nov. 09:45DCS JO11-1 - OBW JO11-1
    17 nov. 10:00Sc Westervoort JO11-1 - SKV JO11-1
    17 nov. 10:30RKPSC JO11-1 - AVW '66 JO11-1
    17 nov. 10:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2 - Eldenia JO11-1G
    21 nov. 18:00AVW '66 JO11-1 - DVOV JO11-1
    24 nov. 08:30AVW '66 JO11-1 - SKV JO11-1
    24 nov. 08:30ESA JO11-2 - Sc Westervoort JO11-1
    24 nov. 09:30DVOV JO11-1 - RKHVV JO11-1
    24 nov. 09:30DCS JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2
    24 nov. 10:15SML JO11-2 - SC Bemmel JO11-1
    24 nov. 11:00RKPSC JO11-1 - VVO JO11-2
    24 nov. 11:45OBW JO11-1 - Eldenia JO11-1G
    1 dec. 08:30RKHVV JO11-1 - AVW '66 JO11-1
    1 dec. 08:30SC Bemmel JO11-1 - DCS JO11-1
    1 dec. 09:00VVO JO11-2 - SML JO11-2
    1 dec. 10:00Eldenia JO11-1G - ESA JO11-2
    1 dec. 10:00SKV JO11-1 - DVOV JO11-1
    1 dec. 10:00Sc Westervoort JO11-1 - RKPSC JO11-1
    1 dec. 10:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2 - OBW JO11-1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 10:30OBW JO11-1 - SML JO11-27 - 2
    10 nov. 10:00SKV JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-27 - 4
    10 nov. 10:00Eldenia JO11-1G - Sc Westervoort JO11-10 - 11
    10 nov. 10:00RKHVV JO11-1 - VVO JO11-25 - 1
    10 nov. 09:30DVOV JO11-1 - SC Bemmel JO11-13 - 1
    10 nov. 09:00AVW '66 JO11-1 - DCS JO11-15 - 4
    10 nov. 08:30ESA JO11-2 - RKPSC JO11-12 - 0
    3 nov. 10:30RKPSC JO11-1 - OBW JO11-12 - 2
    3 nov. 10:00Sc Westervoort JO11-1 - RKHVV JO11-17 - 4
    3 nov. 09:45DCS JO11-1 - SKV JO11-13 - 1
    3 nov. 09:00VVO JO11-2 - Eldenia JO11-1G2 - 3
    3 nov. 08:30ESA JO11-2 - DVOV JO11-15 - 4
    3 nov. 08:30SML JO11-2 - AVW '66 JO11-12 - 5
    3 nov. 08:30SC Bemmel JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-212 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DVOV JO11-17601391118
    2Westervoort JO11-18602412018
    3RKHVV JO11-18512432316
    4AVW '66 JO11-17502251515
    5DCS JO11-17412362013
    6SKV JO11-16402291512
    7ESA JO11-26402192212
    8SC Bemmel JO11-18404392512
    9OBW JO11-17313223510
    10RKPSC JO11-1621318207
    11SML JO11-2720523326
    12Eldenia JO11-1G720517446
    13Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2810721473
    14VVO JO11-2800810530

    Poulestanden SC Bemmel JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1OSC JO11-133002739
    2Spero JO11-1320126106
    3DVOL JO11-1310218263
    4SC Bemmel JO11-130036380
  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.