• JO10-3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 09:00HAVO JO10-1 - SC Bemmel JO10-3Sportpark De Notenboom
    24 nov. 08:30SC Bemmel JO10-3 - DVOL JO10-6GSportpark Ressen
    1 dec. 11:00GVA JO10-1 - SC Bemmel JO10-3Sportpark De Vijzel
    8 dec. 08:30SC Bemmel JO10-3 - SVO '68 JO10-1Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 08:30DVOL JO10-6G - VDZ JO10-9M
    17 nov. 09:00HAVO JO10-1 - SC Bemmel JO10-3
    17 nov. 09:30't Peeske JO10-1 - RKHVV JO10-6
    17 nov. 10:00SVO '68 JO10-1 - De Bataven JO10-3
    17 nov. 10:30Spero JO10-7 - OSC JO10-5
    17 nov. 12:15Orion JO10-9 - GVA JO10-1
    24 nov. 08:30OSC JO10-5 - HAVO JO10-1
    24 nov. 08:30SC Bemmel JO10-3 - DVOL JO10-6G
    24 nov. 08:30VDZ JO10-9M - Spero JO10-7
    24 nov. 09:30't Peeske JO10-1 - Orion JO10-9
    24 nov. 10:15De Bataven JO10-3 - GVA JO10-1
    24 nov. 11:30RKHVV JO10-6 - SVO '68 JO10-1
    1 dec. 09:00HAVO JO10-1 - DVOL JO10-6G
    1 dec. 10:00SVO '68 JO10-1 - OSC JO10-5
    1 dec. 10:15De Bataven JO10-3 - RKHVV JO10-6
    1 dec. 10:30Spero JO10-7 - 't Peeske JO10-1
    1 dec. 11:00GVA JO10-1 - SC Bemmel JO10-3
    1 dec. 11:00Orion JO10-9 - VDZ JO10-9M
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel JO10-3 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden SC Bemmel JO10-3 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel JO10-3330026119
    2OSC JO10-432011496
    3Orion JO10-7310217153
    4Juliana '31 JO10-430037290

    Poulestanden SC Bemmel JO10-3 (B4325 B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1FC Zutphen JO10-611001823
    2Doesburg SC JO10-2G11001643
    3De Paasberg JO10-111001773
    4DVOL JO10-311001553
    5sv DFS JO10-111001343
    6Kilder JO10-1G11001573
    7DVOV JO10-311001243
    8FC Eibergen JO10-311001373
    9Doesburg SC JO10-1G1100833
    10SJO DVSG Germania JO10-211001063
    11DUNO D JO10-11100623
    12SDV Barneveld JO10-411001183
    13De Bataven JO10-21100963
    14Orion JO10-61100963
    15VVG'25 JO10-1G1100743
    16DVOL JO10-21100423
    17Eendracht '30 JO10-21100543
    18Jonge Kracht JO10-31010771
    19RKHVV JO10-31010771
    20Aquila JO10-11001450
    21ST: Victoria’25/SCD’33 JO10-11001240
    22Stroe JO10-110018110
    23Blauw Geel '55 JO10-41001690
    24Oranje Blauw JO10-31001690
    25Concordia-W JO10-3G1001470
    26Union JO10-110016100
    27RVW JO10-11001260
    28DVV JO10-41001380
    29FC Winterswijk JO10-310017130
    30FC Trias JO10-410017150
    31DVOV JO10-410014120
    32Uchta JO10-2G10014130
    33Lunteren JO10-210017170
    34SC Bemmel JO10-310015150
    35VIOD JO10-4G10014160
    36FC Zutphen JO10-5G10012180
  • Staf

    NaamFoto
    Velzen, Tygo
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.