• Zondag 6

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    10 feb. 10:00Spero 11 - SC Bemmel 6Sportpark De Pas
    17 feb. 09:30SC Bemmel 6 - SC Millingen 5Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    27 jan. 09:30SC Millingen 5 - DVSG 4
    27 jan. 10:30Blauw Wit 5 - De Bataven 8
    27 jan. 11:00BVC '12 3 - SVO '68 3
    3 feb. 09:45DVSG 5 - Blauw Wit 5
    3 feb. 10:00Spero 11 - Eendracht '30 3
    3 feb. 10:30SVO '68 3 - SCE 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    27 jan. 10:00vv Ewijk 4 - SC Bemmel 6Sportpark De Blatenplak
  • Poulestanden SC Bemmel 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Apeldoornse Boys 51100913
    2Sc Westervoort 61100823
    3Woezik 101100613
    4Nijmegen 41100503
    5vv Ewijk 41100733
    6SC Rijnland 31100513
    7Eendracht '30 31100403
    8Trekvogels 71100633
    9Leones 31100523
    10SC Millingen 41100523
    11DVV 91100303
    12SDZZ 21100533
    13Dierense Boys 31100423
    14WSV 91100423
    15SCP 31100313
    16Niftrik 31100543
    17AWC 91100433
    18SC Bemmel 61100433
    19Spero 91100323
    20Krayenhoff 31100213
    21Angerlo Vooruit 31100103
    22Blauw Wit 31100113
    23Spero 61100003
    24Alexandria 30000000
    25Dierense Boys 20000000
    26Union 40000000
    27GSV '38 31001110
    28Spero 111001000
    29NEC 31001450
    30AAC-Olympia 41001340
    31Aquila 31001340
    32RKHVV 71001230
    33Alverna 41001120
    34Orion 91001010
    35DVV 61001350
    36De Kieviten 31001240
    37Voorst 31001240
    38Unitas '28 21001130
    39SML 31001360
    40AWC 111001250
    41Spero 81001250
    42DVV 41001030
    43RVW 31001370
    44Heumen 21001150
    45RKPSC 31001040
    46Victoria '25 31001160
    47SC Millingen 51001050
    48SCE 41001280
    49FC Zutphen 41001190

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1AWC 91100213
    2Angerlo Vooruit 30000000
    3Apeldoornse Boys 50000000
    4SC Bemmel 60000000
    5Dierense Boys 20000000
    6Dierense Boys 30000000
    7DVV 90000000
    8vv Ewijk 40000000
    9Leones 30000000
    10Niftrik 30000000
    11Nijmegen 40000000
    12SCP 30000000
    13SDZZ 20000000
    14Spero 60000000
    15Spero 90000000
    16Trekvogels 70000000
    17Union 40000000
    18SC Rijnland 31001120

    Poulestanden SC Bemmel 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eendracht '30 310721481223
    2Heumen 310712452122
    3BVC '12 39621311620
    4Blauw Wit 58620381819
    5Spero 119522271717
    6De Bataven 810514312616
    7DVSG 410325294211
    8SC Millingen 51030721339
    9SC Bemmel 61022629378
    10DVSG 51013620556
    11SCE 3912627495
    12SVO '68 3903615353

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 62200736
    2OSC 42101433
    3De Bataven 62002270
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Lintsen, Gerie
    Merwijk, Raymond van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.