• Zondag 6

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    7 apr. 09:30SC Bemmel 6 - Eendracht '30 3Sportpark Ressen
    14 apr. 09:45DVSG 5 - SC Bemmel 6Sportpark De Horst (Groesb.)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    31 mrt. 09:30SC Millingen 5 - De Bataven 8
    31 mrt. 09:45Heumen 3 - SCE 3
    31 mrt. 09:45DVSG 4 - Blauw Wit 5
    31 mrt. 11:00BVC '12 3 - SVO '68 3
    7 apr. 09:30SC Millingen 5 - Heumen 3
    7 apr. 09:30SC Bemmel 6 - Eendracht '30 3
    7 apr. 10:00Spero 11 - De Bataven 8
    7 apr. 10:30Blauw Wit 5 - DVSG 5
    7 apr. 11:00BVC '12 3 - DVSG 4
    7 apr. 11:00SCE 3 - SVO '68 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    24 mrt. 10:30SVO '68 3 - Blauw Wit 52 - 9
    24 mrt. 10:00Spero 11 - SC Millingen 52 - 0
    24 mrt. 09:45DVSG 4 - SC Bemmel 65 - 4
    24 mrt. 09:45Heumen 3 - Eendracht '30 33 - 2
    24 mrt. 09:45DVSG 5 - SCE 34 - 5
    24 mrt. 09:30De Bataven 8 - BVC '12 32 - 5
    17 mrt. 11:00SCE 3 - Spero 114 - 4
    17 mrt. 09:30SC Bemmel 6 - Blauw Wit 50 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Apeldoornse Boys 51100913
    2Sc Westervoort 61100823
    3Woezik 101100613
    4Nijmegen 41100503
    5vv Ewijk 41100733
    6SC Rijnland 31100513
    7Eendracht '30 31100403
    8Trekvogels 71100633
    9Leones 31100523
    10SC Millingen 41100523
    11DVV 91100303
    12SDZZ 21100533
    13Dierense Boys 31100423
    14WSV 91100423
    15SCP 31100313
    16Niftrik 31100543
    17AWC 91100433
    18SC Bemmel 61100433
    19Spero 91100323
    20Krayenhoff 31100213
    21Angerlo Vooruit 31100103
    22Blauw Wit 31100113
    23Spero 61100003
    24Alexandria 30000000
    25Dierense Boys 20000000
    26Union 40000000
    27GSV '38 31001110
    28Spero 111001000
    29NEC 31001450
    30AAC-Olympia 41001340
    31Aquila 31001340
    32RKHVV 71001230
    33Alverna 41001120
    34Orion 91001010
    35DVV 61001350
    36De Kieviten 31001240
    37Voorst 31001240
    38Unitas '28 21001130
    39SML 31001360
    40AWC 111001250
    41Spero 81001250
    42DVV 41001030
    43RVW 31001370
    44Heumen 21001150
    45RKPSC 31001040
    46Victoria '25 31001160
    47SC Millingen 51001050
    48SCE 41001280
    49FC Zutphen 41001190

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trekvogels 71100603
    2SCP 31100503
    3vv Ewijk 41100203
    4Spero 61100323
    5Angerlo Vooruit 31100213
    6AWC 91100213
    7Spero 91100103
    8DVV 91100333
    9Leones 31100333
    10Apeldoornse Boys 51001330
    11Dierense Boys 21001330
    12Nijmegen 41001230
    13SC Rijnland 31001120
    14SDZZ 21001120
    15Dierense Boys 31001010
    16SC Bemmel 61001020
    17Union 41001050
    18Niftrik 31001060

    Poulestanden SC Bemmel 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Blauw Wit 5141220602237
    2Heumen 313922582629
    3Eendracht '30 313823591826
    4De Bataven 815816424025
    5BVC '12 313733402524
    6Spero 1114734393324
    7DVSG 414626394920
    8SCE 314437436315
    9SC Bemmel 615429384914
    10SC Millingen 514301126459
    11DVSG 51423928709
    12SVO '68 313031019513

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 62200736
    2OSC 42101433
    3De Bataven 62002270
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Lintsen, Gerie
    Merwijk, Raymond van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.