• Zondag 6

  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    26 mei. 11:00BVC '12 3 - Blauw Wit 5
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    26 mei. 11:00SCE 3 - SC Millingen 53 - 3
    26 mei. 11:00Eendracht '30 3 - Spero 112 - 3
    26 mei. 10:30SVO '68 3 - SC Bemmel 60 - 6
    26 mei. 09:45DVSG 5 - DVSG 43 - 4
    26 mei. 09:45Heumen 3 - De Bataven 81 - 1
    19 mei. 10:30Blauw Wit 5 - SCE 38 - 3
    19 mei. 10:00Spero 11 - SVO '68 3
    19 mei. 09:45DVSG 4 - Heumen 31 - 1
    19 mei. 09:30De Bataven 8 - DVSG 57 - 3
    19 mei. 09:30SC Bemmel 6 - BVC '12 33 - 1
    19 mei. 09:30SC Millingen 5 - Eendracht '30 32 - 2
    12 mei. 11:00Eendracht '30 3 - BVC '12 32 - 2
    12 mei. 11:00SCE 3 - SC Bemmel 62 - 5
    12 mei. 10:30SVO '68 3 - De Bataven 81 - 3
    12 mei. 09:45Heumen 3 - Blauw Wit 53 - 2
    12 mei. 09:45DVSG 5 - SC Millingen 52 - 2
    12 mei. 09:45DVSG 4 - Spero 110 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Apeldoornse Boys 51100913
    2Sc Westervoort 61100823
    3Woezik 101100613
    4Nijmegen 41100503
    5vv Ewijk 41100733
    6SC Rijnland 31100513
    7Eendracht '30 31100403
    8Trekvogels 71100633
    9Leones 31100523
    10SC Millingen 41100523
    11DVV 91100303
    12SDZZ 21100533
    13Dierense Boys 31100423
    14WSV 91100423
    15SCP 31100313
    16Niftrik 31100543
    17AWC 91100433
    18SC Bemmel 61100433
    19Spero 91100323
    20Krayenhoff 31100213
    21Angerlo Vooruit 31100103
    22Blauw Wit 31100113
    23Spero 61100003
    24Alexandria 30000000
    25Dierense Boys 20000000
    26Union 40000000
    27GSV '38 31001110
    28Spero 111001000
    29NEC 31001450
    30AAC-Olympia 41001340
    31Aquila 31001340
    32RKHVV 71001230
    33Alverna 41001120
    34Orion 91001010
    35DVV 61001350
    36De Kieviten 31001240
    37Voorst 31001240
    38Unitas '28 21001130
    39SML 31001360
    40AWC 111001250
    41Spero 81001250
    42DVV 41001030
    43RVW 31001370
    44Heumen 21001150
    45RKPSC 31001040
    46Victoria '25 31001160
    47SC Millingen 51001050
    48SCE 41001280
    49FC Zutphen 41001190

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trekvogels 71100603
    2SCP 31100503
    3vv Ewijk 41100203
    4Spero 61100323
    5Angerlo Vooruit 31100213
    6AWC 91100213
    7Spero 91100103
    8DVV 91100333
    9Leones 31100333
    10Apeldoornse Boys 51001330
    11Dierense Boys 21001330
    12Nijmegen 41001230
    13SC Rijnland 31001120
    14SDZZ 21001120
    15Dierense Boys 31001010
    16SC Bemmel 61001020
    17Union 41001050
    18Niftrik 31001060

    Poulestanden SC Bemmel 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Blauw Wit 5211821893455
    2Eendracht '30 3221345883843
    3Heumen 3221273743943
    4BVC '12 3211254693841
    5Spero 11211245594340
    6De Bataven 8221129595135
    7SC Bemmel 6229211626029
    8DVSG 4228311517527
    9SC Millingen 5224513416217
    10SCE 32244145910016
    11SVO '68 3212415308010
    12DVSG 52224164010110

    Poulestanden SC Bemmel 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 62200736
    2OSC 42101433
    3De Bataven 62002270
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Lintsen, Gerie
    Merwijk, Raymond van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.