• Zondag 5

  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    2 jun. 12:00Juliana '31 5 - Eldenia 6
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    26 mei. 11:00Krayenhoff 2 - De Bataven 51 - 2
    26 mei. 10:30HAVO 3 - Brakkenstein 73 - 1
    26 mei. 09:45DVSG 3 - GVA 42 - 2
    26 mei. 09:30SC Bemmel 5 - DVE-Trajanus 43 - 1
    26 mei. 09:30Trekvogels 6 - SVHA 22 - 0
    23 mei. 19:00DVE-Trajanus 4 - Juliana '31 55 - 1
    23 mei. 19:00Krayenhoff 2 - Trekvogels 613 - 2
    19 mei. 11:30Eldenia 6 - SC Bemmel 51 - 5
    19 mei. 11:00SVHA 2 - Krayenhoff 21 - 2
    19 mei. 10:30GVA 4 - HAVO 30 - 4
    19 mei. 09:30De Bataven 5 - DVSG 32 - 2
    16 mei. 20:00Juliana '31 5 - Krayenhoff 21 - 5
    15 mei. 20:30Brakkenstein 7 - Trekvogels 63 - 3
    12 mei. 11:45DVE-Trajanus 4 - SVHA 23 - 1
    12 mei. 11:30Juliana '31 5 - GVA 43 - 0
    12 mei. 11:00Krayenhoff 2 - Eldenia 65 - 3
    12 mei. 10:30HAVO 3 - De Bataven 53 - 2
    12 mei. 09:30Trekvogels 6 - DVSG 33 - 0
    12 mei. 09:30SC Bemmel 5 - Brakkenstein 76 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 532101387
    2DVOL 331201295
    3SC Millingen 33111764
    4OSC 230033120

    Poulestanden SC Bemmel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 5221822883056
    2Krayenhoff 2221705934351
    3DVE-Trajanus 4221408574242
    4HAVO 3221336594642
    5De Bataven 5221228524338
    6Trekvogels 6221039465533
    7Juliana '31 521948605831
    8DVSG 3226412415922
    9Eldenia 6217014367121
    10Brakkenstein 7226214486220
    11SVHA 2222713255713
    12GVA 422231728679
  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.