• Zondag 5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijd
    18 nov. 09:30SC Bemmel 5 - DVSG 3
    25 nov. 10:30HAVO 3 - SC Bemmel 5
    2 dec. 09:30SC Bemmel 5 - GVA 4
    9 dec. 09:30De Bataven 5 - SC Bemmel 5
    16 dec. 11:00Krayenhoff 2 - SC Bemmel 5
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    18 nov. 09:30Eldenia 6 - Brakkenstein 7
    18 nov. 09:30SC Bemmel 5 - DVSG 3
    18 nov. 10:30GVA 4 - De Bataven 5
    18 nov. 11:00SVHA 2 - HAVO 3
    18 nov. 12:15DVE-Trajanus 4 - Trekvogels 6
    25 nov. 09:30De Bataven 5 - DVE-Trajanus 4
    25 nov. 09:30Trekvogels 6 - Juliana '31 5
    25 nov. 09:45DVSG 3 - Eldenia 6
    25 nov. 09:45GVA 4 - Krayenhoff 2
    25 nov. 10:30HAVO 3 - SC Bemmel 5
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    11 nov. 12:00Brakkenstein 7 - GVA 47 - 2
    11 nov. 11:30Juliana '31 5 - SC Bemmel 53 - 3
    11 nov. 10:30HAVO 3 - DVE-Trajanus 45 - 4
    11 nov. 09:45DVSG 3 - SVHA 21 - 1
    11 nov. 09:30De Bataven 5 - Eldenia 64 - 0
    11 nov. 09:30Trekvogels 6 - Krayenhoff 22 - 1
    4 nov. 12:05Brakkenstein 7 - SC Bemmel 50 - 2
    4 nov. 11:00SVHA 2 - DVE-Trajanus 40 - 3
    4 nov. 10:30GVA 4 - Juliana '31 52 - 4
    4 nov. 09:45DVSG 3 - Trekvogels 63 - 1
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 532101387
    2DVOL 331201295
    3SC Millingen 33111764
    4OSC 230033120

    Poulestanden SC Bemmel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 5651027816
    2HAVO 35500211015
    3Juliana '31 57421301814
    4Krayenhoff 2540119712
    5De Bataven 56312201410
    6Trekvogels 66312161510
    7Brakkenstein 77313191710
    8DVE-Trajanus 4730415199
    9SVHA 281349256
    10DVSG 3712410185
    11GVA 460159191
    12Eldenia 660067320
  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.