• Zondag 5

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijd
    27 jan. 09:30De Bataven 5 - SC Bemmel 5
    10 feb. 09:30SC Bemmel 5 - Krayenhoff 2
    17 feb. 09:30Trekvogels 6 - SC Bemmel 5
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    27 jan. 09:30Trekvogels 6 - Brakkenstein 7
    27 jan. 09:30De Bataven 5 - SC Bemmel 5
    27 jan. 11:30Eldenia 6 - Krayenhoff 2
    3 feb. 10:30HAVO 3 - Trekvogels 6
    3 feb. 10:30GVA 4 - Eldenia 6
    3 feb. 11:00Krayenhoff 2 - Juliana '31 5
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    Geen informatie

  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 532101387
    2DVOL 331201295
    3SC Millingen 33111764
    4OSC 230033120

    Poulestanden SC Bemmel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 59711361522
    2Krayenhoff 28701381521
    3HAVO 38611272119
    4Juliana '31 510532362518
    5DVE-Trajanus 411605222318
    6De Bataven 58512241616
    7Trekvogels 68413211713
    8Brakkenstein 710316222610
    9DVSG 31122719318
    10SVHA 21115513348
    11Eldenia 6920716366
    12GVA 4901815301
  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.