• Zondag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    5 mei. 10:30SC Bemmel 4 - Brakkenstein 6Sportpark Ressen
    12 mei. 09:30De Bataven 4 - SC Bemmel 4Sportpark Walburgen
    19 mei. 10:30SC Bemmel 4 - Eendracht '30 2Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    28 apr. 11:00VVLK 2 - DVSG 2
    28 apr. 12:00SC Millingen 3 - Orion 8
    2 mei. 19:00GVA 3 - Orion 8
    2 mei. 19:00VVLK 2 - Juliana '31 4
    2 mei. 19:00DVE-Trajanus 5 - DVSG 2
    5 mei. 09:45DVE-Trajanus 5 - GVA 3
    5 mei. 10:30SC Bemmel 4 - Brakkenstein 6
    5 mei. 11:00VVLK 2 - De Bataven 4
    5 mei. 12:00DVSG 2 - SC Millingen 3
    5 mei. 12:00Juliana '31 4 - Orion 8
    5 mei. 12:00Union 3 - Eendracht '30 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    20 apr. 18:00DVSG 2 - Union 34 - 0
    14 apr. 12:00SC Millingen 3 - VVLK 23 - 1
    14 apr. 11:00Eendracht '30 2 - Orion 84 - 1
    14 apr. 10:30DVE-Trajanus 5 - Union 34 - 7
    14 apr. 10:30GVA 3 - SC Bemmel 42 - 10
    14 apr. 09:45Brakkenstein 6 - Juliana '31 43 - 1
    14 apr. 09:30De Bataven 4 - DVSG 23 - 0
    7 apr. 14:00Orion 8 - Brakkenstein 60 - 5
    7 apr. 12:00DVSG 2 - Eendracht '30 20 - 2
    7 apr. 12:00Union 3 - De Bataven 41 - 2
    7 apr. 12:00Juliana '31 4 - GVA 34 - 1
    7 apr. 11:00VVLK 2 - DVE-Trajanus 51 - 2
    7 apr. 10:30SC Bemmel 4 - SC Millingen 38 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 42200726
    2De Bataven 52101743
    3SVHA 22002190

    Poulestanden SC Bemmel 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 41816111052349
    2Eendracht '30 2181521871547
    3Brakkenstein 6181440662446
    4SC Millingen 3171025443332
    5De Bataven 418837432727
    6DVSG 2166010314018
    7VVLK 215519315116
    8Juliana '31 4175111244616
    9DVE-Trajanus 5175111406416
    10Union 3175111325916
    11Orion 815201321676
    12GVA 316201424996
  • Staf

    NaamFoto
    Heijmen, Frank
    Lamers, Bernard
    Roelofs, John
    Rombouts, Hein
    Saedt, Roland
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.