• Zondag 4

  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    16 dec. 09:45Brakkenstein 6 - VVLK 2
    19 dec. 20:00DVSG 2 - DVE-Trajanus 5
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 dec. 15:30Orion 8 - Eendracht '30 21 - 9
    9 dec. 12:00DVSG 2 - De Bataven 41 - 0
    9 dec. 12:00Juliana '31 4 - Brakkenstein 60 - 5
    2 dec. 12:00SC Millingen 3 - SC Bemmel 40 - 2
    2 dec. 11:00Eendracht '30 2 - DVSG 24 - 1
    2 dec. 10:30GVA 3 - Juliana '31 42 - 3
    2 dec. 09:45Brakkenstein 6 - Orion 84 - 1
    2 dec. 09:45DVE-Trajanus 5 - VVLK 22 - 3
    2 dec. 09:30De Bataven 4 - Union 34 - 0
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 42200726
    2De Bataven 52101743
    3SVHA 22002190

    Poulestanden SC Bemmel 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eendracht '30 210910481128
    2Brakkenstein 610820391726
    3SC Bemmel 410811481725
    4SC Millingen 39603301618
    5VVLK 29513282716
    6DVSG 210505212315
    7De Bataven 411434281715
    8Juliana '31 411416162613
    9Union 3920712366
    10Orion 81120919536
    11GVA 3910814433
    12DVE-Trajanus 5901817341
  • Staf

    NaamFoto
    Lamers, Bernard
    Roelofs, John
    Rombouts, Hein
    Saedt, Roland
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.