• Zaterdag 4

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    15 dec. 13:30SC Bemmel 4 - Orion 3Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    15 dec. 11:30Kolping-Dynamo 3 - Rood Wit 2
    15 dec. 13:30SC Bemmel 4 - Orion 3
    15 dec. 14:30Union 2 - De Treffers 4
    15 dec. 14:30Eendracht '30 3 - Juliana '31 3
    15 dec. 15:00Germania 2 - SCE 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    8 dec. 17:00Union 2 - Orion 311 - 2
    8 dec. 17:00Juliana '31 4 - Eendracht '30 34 - 3
    8 dec. 16:30Juliana '31 3 - De Treffers 43 - 1
    8 dec. 14:30SC Bemmel 4 - Kolping-Dynamo 42 - 0
    1 dec. 15:15De Treffers 4 - Kolping-Dynamo 34 - 1
    1 dec. 15:00Eendracht '30 3 - Rood Wit 21 - 4
    1 dec. 15:00Germania 2 - SC Bemmel 43 - 1
    1 dec. 15:00SCE 3 - Union 23 - 3
    1 dec. 14:00Orion 3 - Juliana '31 30 - 7
    1 dec. 11:30Kolping-Dynamo 4 - Juliana '31 43 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 310802341424
    2Rood Wit 28620341320
    3Germania 28611241119
    4Eendracht '30 310523322017
    5SCE 39513372116
    6Juliana '31 410424292414
    7Union 210424292414
    8Kolping-Dynamo 39414243013
    9Kolping-Dynamo 411326373711
    10De Treffers 41022623288
    11SC Bemmel 4911710464
    12Orion 31010912573

    Poulestanden SC Bemmel 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ESA 721011053
    2AVW '66 52101663
    3SC Bemmel 421015103
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.