• Vrijdag Zaal 3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    25 jan. 21:00Sportclub Bemmel Zaal 3 - Madereros C.F. 2De Heister (Bemmel)
    8 feb. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 3 - Blauw Wit 1Bongerd de (D) (Bemmel)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    25 jan. 20:00Beuningse Boys 1 - FC Tinnegieter 1
    25 jan. 21:00Alverna 2 - Blauw Wit 1
    25 jan. 21:00Sportclub Bemmel Zaal 3 - Madereros C.F. 2
    1 feb. 19:00Madereros C.F. 3 - FC Tinnegieter 1
    1 feb. 21:00Alverna 2 - Beuningse Boys 1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    18 jan. 19:00FC Tinnegieter 1 - SC Bemmel Zaal 23 - 4
    18 jan. 19:00Blauw Wit 1 - Beuningse Boys 19 - 4
    18 jan. 19:00Madereros C.F. 2 - Alverna 27 - 2
    18 jan. 19:00Madereros C.F. 3 - Sportclub Bemmel Zaal 34 - 3
    11 jan. 20:00Beuningse Boys 1 - Blauw Wit 10 - 7
    11 jan. 19:00Madereros C.F. 2 - FC Tinnegieter 14 - 6
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 31100623
    2Brakkenstein 71001260

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 31100653
    2Jonge Kracht 11001560

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ZVV Sparta Nijkerk 311001923
    2Blauw Wit 111001103
    3NSC Nijkerk 311001123
    4ZVL 111001463
    5csv Apeldoorn 811001353
    6zvv Banzo 111001363
    7zvv Urk 31100923
    8DAVO 31100603
    9FV United Enschede 21100833
    10SV Putten 21100833
    11SCD '83 11100833
    12Zvv Homar 11100613
    13APWC 11100843
    14Heeten 11100843
    15Excelsior '31 31100623
    16Jong Eagles/Markt 19 41100623
    17SV Putten 31100623
    18SVI 31100623
    19EBZV '85 21100513
    20Epe 11100513
    21Almelo Futsal Combinatie 71100633
    22De Nostalgie 11100523
    23FV United Enschede 31100973
    24Excelsior '31 41100863
    25EZV 11100753
    26Zalvo '89 41100643
    27Sportclub Bemmel Zaal 11100533
    28Brakkenstein 31100423
    29UNI ZVV 71100423
    30VVG '25 31100423
    31HZVV 91100873
    32Andarinyo 21100543
    33VIOD 11100103
    34LZVV/MSML.NL 11010881
    35Robur et Velocitas 21010881
    36SML 11010111
    37Zavodo 76 31010111
    38De Lenco's 51001780
    39Futsal Apeldoorn 51001450
    40Andarinyo 31001010
    41De Tegenpartij 21001790
    42Sparta E. 11001680
    43Almelo Futsal Combinatie 121001570
    44FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 31001460
    45Krayenhoff 11001350
    46Sportclub Bemmel Zaal 31001240
    47UNI ZVV 31001240
    48Zavodo 76 41001240
    49DETO 11001360
    50ZVL 31001250
    51SV Putten 11001480
    52VSCO '61 11001480
    53DAVO 21001260
    54DKB 11001260
    55HZVV 21001260
    56SVVN 21001260
    57Juventa '12 11001150
    58VIOS V. 11001150
    59Almelo Futsal Combinatie 111001380
    60's Helo 11001380
    61HHC Hardenberg 21001380
    62HZVV 81001160
    63Groen Wit '62 11001060
    64De Lenco's 810016130
    65sc Genemuiden/ KLB BEMAT 21001290
    66sv Loil 1/ de Muizenberg10016140
    67Dalfsen 110015130
    68SV Putten 1010012110
    69Brakkenstein 410010110
    70De Lenco's 710012190

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Blauw Wit 11212001044036
    2Madereros C.F. 313805655024
    3SC Bemmel Zaal 210721553423
    4Sportclub Bemmel Zaal 311605555118
    5Alverna 210415445313
    6FC Tinnegieter 11130846669
    7Beuningse Boys 113211041797
    8Madereros C.F. 21212942795
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Benou, Alex
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.