• Zondag 3

  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    26 mei. 12:00Sc Westervoort 4 - Dierense Boys 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    26 mei. 10:00MASV 4 - Eldenia 33 - 1
    19 mei. 11:30SC Bemmel 3 - ONA '53 34 - 4
    19 mei. 09:30Eldenia 3 - Veluwezoom 20 - 8
    12 mei. 11:00OSC 2 - Eldenia 36 - 3
    12 mei. 10:30MASV 4 - Dierense Boys 22 - 1
    12 mei. 10:30ONA '53 3 - Sc Westervoort 47 - 2
    12 mei. 09:30Veluwezoom 2 - SC Bemmel 34 - 3
  • Beker Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Veluwezoom 21100703
    2Krayenhoff 21100603
    3DCS 41100403
    4VVO 21100303
    5ONA '53 41100423
    6Columbia 41100203
    7Groesbeekse Boys 31100213
    8Blauw Wit 21100103
    9vv Ewijk 21001120
    10DVE-Trajanus 41001010
    11Spero 51001240
    12SC Rijnland 21001020
    13SC Bemmel 31001030
    14Woezik 61001040
    15Juliana '31 21001060
    16Columbia 31001070

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 332101957
    2De Bataven 432018126
    3HAVO 331028143
    4RKHVV 53012591

    Poulestanden SC Bemmel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Dierense Boys 2151221631238
    2Veluwezoom 2161213803333
    3ONA '53 3161024684132
    4SC Bemmel 316916673328
    5MASV 416718303822
    6Sc Westervoort 415519345816
    7OSC 2165110304916
    8FC Jeugd 2164111216713
    9Eldenia 316121321835
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Lamers, Jelle
    Lamers, Jos
    Speksnijder, Dick
    Visser, Brain
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.