• Zondag 3

  • Competitie Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    18 nov. 09:30Eldenia 3 - SC Bemmel 3Sportpark Elden
    2 dec. 10:00MASV 4 - SC Bemmel 3Sportpark Malburgen-West
    9 dec. 11:30SC Bemmel 3 - Arnhemia 4Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    18 nov. 09:30Veluwezoom 2 - Sc Westervoort 4
    18 nov. 09:30Eldenia 3 - SC Bemmel 3
    18 nov. 11:00OSC 2 - MASV 4
    18 nov. 11:30Arnhemia 4 - ONA '53 3
    25 nov. 10:30ONA '53 3 - MASV 4
    25 nov. 11:00Dierense Boys 2 - OSC 2
    25 nov. 12:00Sc Westervoort 4 - Eldenia 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    11 nov. 12:00FC Jeugd 2 - Arnhemia 410 - 2
    11 nov. 11:30SC Bemmel 3 - Dierense Boys 22 - 5
    11 nov. 10:30ONA '53 3 - OSC 23 - 2
    11 nov. 10:00MASV 4 - Veluwezoom 22 - 4
    4 nov. 12:00Sc Westervoort 4 - ONA '53 34 - 3
    4 nov. 11:30SC Bemmel 3 - Veluwezoom 22 - 3
    4 nov. 11:30Eldenia 3 - OSC 22 - 2
    4 nov. 11:00Dierense Boys 2 - MASV 41 - 0
  • Beker Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 332101957
    2De Bataven 432018126
    3HAVO 331028143
    4RKHVV 53012591

    Poulestanden SC Bemmel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Dierense Boys 2550035615
    2ONA '53 35401221212
    3SC Bemmel 3630320159
    4Veluwezoom 2640222128
    5MASV 4621311117
    6FC Jeugd 2621318197
    7Sc Westervoort 4520313246
    8Arnhemia 4530212255
    9OSC 250148201
    10Eldenia 350146231
  • Staf

    NaamFoto
    Lamers, Jelle
    Speksnijder, Dick
    Visser, Brain
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.