• Zondag 3

  • Competitie Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    10 feb. 11:30SC Bemmel 3 - Sc Westervoort 4Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    27 jan. 10:30ONA '53 3 - MASV 4
    27 jan. 11:30Arnhemia 4 - Eldenia 3
    27 jan. 12:00Sc Westervoort 4 - OSC 2
    3 feb. 10:30ONA '53 3 - Dierense Boys 2
    3 feb. 11:00OSC 2 - FC Jeugd 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    20 jan. 12:00FC Jeugd 2 - Veluwezoom 23 - 2
  • Beker Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Juliana '31 21100903
    2SC Bemmel 311001023
    3vv Ewijk 21100713
    4Blauw Wit 21100603
    5AZC 31100403
    6Columbia 41100423
    7Spero 51100423
    8Veluwezoom 21100423
    9Columbia 31100313
    10DCS 41100313
    11Krayenhoff 21100203
    12VVO 21100203
    13ONA '53 41100323
    14Warnsveldse Boys 31100323
    15Groesbeekse Boys 31100103
    16Jonge Kracht 41100103
    17Woezik 61100223
    18DVE-Trajanus 41100223
    19SC Bemmel 40000000
    20SC Rijnland 20000000
    21Angerlo Vooruit 21001220
    22Brakkenstein 41001220
    23AVIOS/DBV 21001230
    24SC Klarenbeek 21001230
    25DVV 31001010
    26Elsweide 21001010
    27Arnhemia 31001240
    28ONA '53 31001240
    29Voorwaarts T 51001240
    30Beekbergen 21001130
    31Voorst 21001130
    32Apeldoornse Boys 21001020
    33Brakkenstein 51001020
    34SC Doesburg 21001040
    35Orion 61001170
    36DSZ 21001060
    37SC Bemmel 510012100
    38VVLK 21001090

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 30000000
    2Columbia 30000000
    3DCS 40000000
    4DVE-Trajanus 40000000
    5vv Ewijk 20000000
    6Groesbeekse Boys 30000000
    7Juliana '31 20000000
    8Krayenhoff 20000000
    9ONA '53 40000000
    10Spero 50000000
    11Veluwezoom 20000000
    12VVO 20000000
    13Woezik 60000000

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 332101957
    2De Bataven 432018126
    3HAVO 331028143
    4RKHVV 53012591

    Poulestanden SC Bemmel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Dierense Boys 2871051722
    2SC Bemmel 39603381718
    3ONA '53 37502271615
    4FC Jeugd 28413232113
    5Sc Westervoort 48404263212
    6Veluwezoom 29513311712
    7MASV 4821513177
    8Arnhemia 4830514415
    9OSC 271159254
    10Eldenia 380178471
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Lamers, Jelle
    Speksnijder, Dick
    Visser, Brain
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.