• Zaterdag 3

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 15:45SC Bemmel 3 - SCE 2Sportpark Ressen
    1 dec. 15:45SC Bemmel 3 - DVOL 2Sportpark Ressen
    8 dec. 16:00Kolping-Dynamo 2 - SC Bemmel 3Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 11:30UNI VV 2 - Groesbeekse Boys 2
    17 nov. 15:00Achilles '29 2 - Beuningse Boys 3
    17 nov. 15:45SC Bemmel 3 - SCE 2
    17 nov. 16:00Kolping-Dynamo 2 - Trekvogels 2
    17 nov. 16:00DVOL 2 - SC Millingen 2
    24 nov. 12:45Beuningse Boys 3 - Groesbeekse Boys 2
    24 nov. 15:00SC Millingen 2 - UNI VV 4
    24 nov. 15:00SCE 2 - DVOL 2
    24 nov. 16:00Kolping-Dynamo 2 - UNI VV 2
    1 dec. 11:30UNI VV 2 - SC Millingen 2
    1 dec. 11:30UNI VV 4 - Kolping-Dynamo 2
    1 dec. 14:30Groesbeekse Boys 2 - SCE 2
    1 dec. 15:00Beuningse Boys 3 - Trekvogels 2
    1 dec. 15:45SC Bemmel 3 - DVOL 2
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    10 nov. 17:00Trekvogels 2 - SC Bemmel 33 - 0
    10 nov. 15:00Beuningse Boys 3 - UNI VV 24 - 1
    10 nov. 15:00SC Millingen 2 - Achilles '29 24 - 1
    10 nov. 15:00SCE 2 - Kolping-Dynamo 25 - 1
    10 nov. 14:30Groesbeekse Boys 2 - UNI VV 46 - 0
    3 nov. 16:00Kolping-Dynamo 2 - Groesbeekse Boys 21 - 7
    3 nov. 15:45SC Bemmel 3 - UNI VV 22 - 3
    3 nov. 15:00Trekvogels 2 - SC Millingen 23 - 0
    3 nov. 15:00SCE 2 - UNI VV 42 - 6
    3 nov. 15:00DVOL 2 - Achilles '29 20 - 2
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Beuningse Boys 3540122712
    2UNI VV 46402191412
    3Groesbeekse Boys 2532018311
    4DVOL 2632115611
    5Achilles '29 27322121211
    6UNI VV 27313171810
    7Trekvogels 262311179
    8SCE 2621318177
    9SC Millingen 251046193
    10SC Bemmel 361057213
    11Kolping-Dynamo 250144251

    Poulestanden SC Bemmel 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Groessen 333001749
    2Angeren 232011176
    3SC Bemmel 3310210163
    4Jonge Kracht 230035160
  • Staf

    NaamFoto
    Oijen, Maarten van
    Persoon, Rob
    Roelofs, Luc
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.