• Zaterdag 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    4 mei. 14:45Excelsior Z. 3 - SC Bemmel 2Sportpark De Leijgraaf
    11 mei. 15:45SC Bemmel 2 - ESA 6Sportpark Ressen
    18 mei. 14:30Angeren 2 - SC Bemmel 2Sportpark De Poel
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    4 mei. 12:30ESA 6 - RKSV Driel 2
    4 mei. 13:45UNI VV 3 - Trekvogels 4
    4 mei. 14:45Excelsior Z. 3 - SC Bemmel 2
    4 mei. 15:00Spero 2 - Spero 3
    4 mei. 15:00Trekvogels 3 - De Treffers 3
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    20 apr. 15:15De Treffers 3 - Angeren 20 - 0
    17 apr. 20:15Spero 3 - Excelsior Z. 31 - 4
    13 apr. 15:15De Treffers 3 - Spero 23 - 1
    13 apr. 15:15RKSV Driel 2 - UNI VV 34 - 1
    13 apr. 15:00Trekvogels 3 - Angeren 26 - 0
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Treffers 3161330511542
    2Spero 217935392630
    3SC Bemmel 215915493528
    4Excelsior Z. 316916484128
    5RKSV Driel 216835462527
    6UNI VV 316808424324
    7Angeren 216547424419
    8Trekvogels 316619353719
    9Trekvogels 414518354316
    10ESA 614518344616
    11Spero 316001618840

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SCE 232101767
    2Union 232011266
    3SC Bemmel 23111774
    4DVE-Trajanus 230036230
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Mom, Freek
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.