• Zaterdag 2

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    23 feb. 15:45SC Bemmel 2 - Trekvogels 4Sportpark Ressen
    9 mrt. 15:15De Treffers 3 - SC Bemmel 2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    16 mrt. 15:45SC Bemmel 2 - UNI VV 3Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    23 feb. 15:45SC Bemmel 2 - Trekvogels 4
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    16 feb. 15:45SC Bemmel 2 - Trekvogels 35 - 2
    16 feb. 15:00Spero 3 - De Treffers 30 - 9
    16 feb. 14:45Excelsior Z. 3 - RKSV Driel 20 - 0
    16 feb. 14:30Angeren 2 - UNI VV 33 - 2
    16 feb. 12:30ESA 6 - Spero 22 - 5
    9 feb. 16:00Trekvogels 4 - Spero 35 - 0
    9 feb. 15:00Spero 2 - Excelsior Z. 33 - 1
    9 feb. 15:00RKSV Driel 2 - SC Bemmel 20 - 2
    9 feb. 13:45UNI VV 3 - ESA 66 - 3
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Bemmel 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Treffers 3111010391431
    2Spero 212822351626
    3SC Bemmel 210613282319
    4Excelsior Z. 312615363119
    5UNI VV 312606363218
    6Angeren 211434333215
    7RKSV Driel 212435242215
    8Trekvogels 410415272813
    9Trekvogels 311407233112
    10ESA 611407294012
    11Spero 312001214550

    Poulestanden SC Bemmel 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SCE 232101767
    2Union 232011266
    3SC Bemmel 23111774
    4DVE-Trajanus 230036230
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Mom, Freek
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.