• Vrijdag Zaal 1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    29 mrt. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 1 - AZ 2000 - Elderveld 1Helster de (D) (Elst gld)
    5 apr. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 1 - Andarinyo 2Helster de (D) (Elst gld)
    19 apr. 20:00De Gastronoom Arnhem 1 - Sportclub Bemmel Zaal 1Valkenhuizen (D) (Arnhem)
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    29 mrt. 19:00Morado CF 3 - Zavodo 76 2
    29 mrt. 20:00ZVL 1 - sv Loil 1/ de Muizenberg
    29 mrt. 20:00De Gastronoom Arnhem 1 - Dierense Boys 1 (zaal)
    29 mrt. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 1 - AZ 2000 - Elderveld 1
    29 mrt. 20:30Andarinyo 2 - 't Peeske 1
    5 apr. 20:30Sportclub Bemmel Zaal 1 - Andarinyo 2
    5 apr. 22:00Morado CF 3 - 't Peeske 1
    8 apr. 21:00AZ 2000 - Elderveld 1 - Dierense Boys 1 (zaal)
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    22 mrt. 21:00Sportclub Olympic 2/ H.A.Y.K.E.M. - 't Peeske 14 - 7
    22 mrt. 20:30sv Loil 1/ de Muizenberg - AZ 2000 - Elderveld 113 - 3
    22 mrt. 20:00ZVL 1 - Zavodo 76 213 - 5
    22 mrt. 20:00Morado CF 3 - De Gastronoom Arnhem 14 - 7
    15 mrt. 22:15Dierense Boys 1 (zaal) - Sportclub Olympic 2/ H.A.Y.K.E.M.3 - 5
    15 mrt. 20:30Andarinyo 2 - De Gastronoom Arnhem 12 - 3
    15 mrt. 20:30sv Loil 1/ de Muizenberg - Morado CF 310 - 3
    15 mrt. 19:30't Peeske 1 - ZVL 16 - 7
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    12 apr. 20:15Sportclub Bemmel Zaal 1 - Epe 1Topsporthal IISPA (C) Almelo
  • Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 11100743
    2ESA 11001470

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 11100653
    2ZVL 21001560

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ZVV Sparta Nijkerk 311001923
    2Blauw Wit 111001103
    3NSC Nijkerk 311001123
    4ZVL 111001463
    5csv Apeldoorn 811001353
    6zvv Banzo 111001363
    7zvv Urk 31100923
    8DAVO 31100603
    9FV United Enschede 21100833
    10SV Putten 21100833
    11SCD '83 11100833
    12Zvv Homar 11100613
    13APWC 11100843
    14Heeten 11100843
    15Excelsior '31 31100623
    16Jong Eagles/Markt 19 41100623
    17SV Putten 31100623
    18SVI 31100623
    19EBZV '85 21100513
    20Epe 11100513
    21Almelo Futsal Combinatie 71100633
    22De Nostalgie 11100523
    23FV United Enschede 31100973
    24Excelsior '31 41100863
    25EZV 11100753
    26Zalvo '89 41100643
    27Sportclub Bemmel Zaal 11100533
    28Brakkenstein 31100423
    29UNI ZVV 71100423
    30VVG '25 31100423
    31HZVV 91100873
    32Andarinyo 21100543
    33VIOD 11100103
    34LZVV/MSML.NL 11010881
    35Robur et Velocitas 21010881
    36SML 11010111
    37Zavodo 76 31010111
    38De Lenco's 51001780
    39Futsal Apeldoorn 51001450
    40Andarinyo 31001010
    41De Tegenpartij 21001790
    42Sparta E. 11001680
    43Almelo Futsal Combinatie 121001570
    44FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 31001460
    45Krayenhoff 11001350
    46Sportclub Bemmel Zaal 31001240
    47UNI ZVV 31001240
    48Zavodo 76 41001240
    49DETO 11001360
    50ZVL 31001250
    51SV Putten 11001480
    52VSCO '61 11001480
    53DAVO 21001260
    54DKB 11001260
    55HZVV 21001260
    56SVVN 21001260
    57Juventa '12 11001150
    58VIOS V. 11001150
    59Almelo Futsal Combinatie 111001380
    60's Helo 11001380
    61HHC Hardenberg 21001380
    62HZVV 81001160
    63Groen Wit '62 11001060
    64De Lenco's 810016130
    65sc Genemuiden/ KLB BEMAT 21001290
    66sv Loil 1/ de Muizenberg10016140
    67Dalfsen 110015130
    68SV Putten 1010012110
    69Brakkenstein 410010110
    70De Lenco's 710012190

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SV Putten 311001323
    2DAVO 311001343
    3Brakkenstein 31100813
    4Zalvo '89 411001273
    5EBZV '85 21100943
    6LZVV/MSML.NL 11100843
    7Epe 11100623
    8VIOD 11100633
    9ZVL 11100643
    10FV United Enschede 21100533
    11Zvv Homar 11100533
    12APWC 11100313
    13csv Apeldoorn 81100653
    14Excelsior '31 31100543
    15SML 11100543
    16ZVV Sparta Nijkerk 31100433
    17SCD '83 11010551
    18zvv Urk 31010551
    19Sportclub Bemmel Zaal 10000000
    20De Nostalgie 11001560
    21Blauw Wit 11001450
    22Heeten 11001450
    23NSC Nijkerk 31001340
    24Andarinyo 21001460
    25zvv Banzo 11001350
    26EZV 11001350
    27SV Putten 21001130
    28VVG '25 31001360
    29Excelsior '31 41001480
    30SVI 31001260
    31Jong Eagles/Markt 19 410017120
    32Almelo Futsal Combinatie 71001490
    33UNI ZVV 71001180
    34FV United Enschede 310014130
    35HZVV 910012130

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6050 Mannen Zaal beker recreatie 5e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 111001013
    2Excelsior '31 31100633
    3csv Apeldoorn 80000000
    4APWC 10000000
    5DAVO 30000000
    6Epe 10000000
    7FV United Enschede 20000000
    8Zvv Homar 10000000
    9LZVV/MSML.NL 10000000
    10SV Putten 30000000
    11SCD '83 10000000
    12SML 10000000
    13ZVV Sparta Nijkerk 30000000
    14VIOD 10000000
    15Zalvo '89 40000000
    16ZVL 10000000
    17EBZV '85 21001360
    18Brakkenstein 310011100

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6080 Mannen Zaal beker recreatie 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ZVL 111001863
    2SCD '83 11100933
    3Epe 11100723
    4LZVV/MSML.NL 11100613
    5Sportclub Bemmel Zaal 11100743
    6csv Apeldoorn 81100633
    7Zvv Homar 11100633
    8Excelsior '31 31010331
    9SML 11010331
    10FV United Enschede 21001470
    11SV Putten 31001360
    12VIOD 11001360
    13Zalvo '89 41001270
    14APWC 11001160
    15ZVV Sparta Nijkerk 31001390
    16DAVO 310016180

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6090 Mannen Zaal beker recreatie 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SCD '83 11100963
    2Zvv Homar 11100543
    3Epe 11010331
    4Excelsior '31 31010331
    5Sportclub Bemmel Zaal 11010221
    6ZVL 11010221
    7LZVV/MSML.NL 11001450
    8csv Apeldoorn 81001690

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6100 Mannen Zaal beker recreatie 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 11100543
    2Epe 11100323
    3SCD '83 11001450
    4Zvv Homar 11001230

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (B6110 Mannen Zaal beker recreatie finale)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportclub Bemmel Zaal 10000000
    2Epe 10000000

    Poulestanden Sportclub Bemmel Zaal 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1sv Loil 1/ de Muizenberg1711331096534
    2Sportclub Bemmel Zaal 114932745030
    3Dierense Boys 1 (zaal)15933845430
    4Andarinyo 216925615029
    5ZVL 1159151057528
    6't Peeske 116745916225
    7De Gastronoom Arnhem 117737647124
    8AZ 2000 - Elderveld 116637818021
    9Sportclub Olympic 2/ H.A.Y.K.E.M.1851129113616
    10Morado CF 3163112429710
    11Zavodo 76 2182016481106
  • Staf

    NaamFoto
    Knipping, Johan
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.