• Zondag 1

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    18 nov. 14:00SC Bemmel 1 - BVC '12 1Sportpark Ressen
    25 nov. 14:00Longa '30 1 - SC Bemmel 1Longa'30 sportcomplex
    2 dec. 14:00SC Bemmel 1 - De Zweef 1Sportpark Ressen
    9 dec. 14:00Rohda Raalte 1 - SC Bemmel 1Sportpark Tijenraan
    16 dec. 14:00SC Bemmel 1 - FC Winterswijk 1Sportpark Ressen
  • Poule Programma (komende 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijd
    17 nov. 18:00Longa '30 1 - FC Winterswijk 1
    17 nov. 19:00NEC 1 - Stevo 1
    18 nov. 14:00Tubantia 1 - BWO 1
    18 nov. 14:00Heino 1 - TVC '28 1
    18 nov. 14:00SC Bemmel 1 - BVC '12 1
    18 nov. 14:00WAVV 1 - Rohda Raalte 1
    18 nov. 14:00De Zweef 1 - Rigtersbleek 1
    24 nov. 19:00Rigtersbleek 1 - BWO 1
    25 nov. 14:00BVC '12 1 - NEC 1
    25 nov. 14:00WAVV 1 - Heino 1
    25 nov. 14:00Rohda Raalte 1 - TVC '28 1
    25 nov. 14:00De Zweef 1 - Tubantia 1
    25 nov. 14:00Longa '30 1 - SC Bemmel 1
    25 nov. 14:00FC Winterswijk 1 - Stevo 1
    1 dec. 19:00Heino 1 - Rohda Raalte 1
  • Poule Uitslagen (afgelopen 14 dagen)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    4 nov. 15:00Rigtersbleek 1 - Tubantia 11 - 1
    4 nov. 14:00BVC '12 1 - Longa '30 10 - 1
    4 nov. 14:00BWO 1 - SC Bemmel 11 - 8
    4 nov. 14:00FC Winterswijk 1 - WAVV 14 - 0
    4 nov. 14:00TVC '28 1 - NEC 13 - 1
    4 nov. 14:00Rohda Raalte 1 - De Zweef 16 - 0
    4 nov. 14:00Stevo 1 - Heino 14 - 1
  • Beker programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    28 nov. 20:00Sparta Nijkerk - SC Bemmel 1Sportpark De Ebbenhorst
  • Poulestanden SC Bemmel 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Longa '30 1760113718
    2SC Bemmel 17520241017
    3Rohda Raalte 1751123616
    4WAVV 17421211214
    5Stevo 17403181512
    6TVC '28 17403171712
    7De Zweef 1731371110
    8Rigtersbleek 1722310138
    9FC Winterswijk 172149107
    10BVC '12 1721414177
    11NEC 1713312156
    12Heino 171339166
    13Tubantia 171158164
    14BWO 170168281

    Poulestanden SC Bemmel 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Bemmel 13210837
    2Bennekom 13120645
    3Blauw Geel '55 13111444
    4Spero 13003180

    Poulestanden SC Bemmel 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bataven11001103
    2Bennekom 11100913
    3SC Bemmel 11100803
    4DVOL 11100813
    5AGOVV 11100703
    6Woezik 11100613
    7DUNO D1100503
    8Orion 11100503
    9Beuningse Boys 11100513
    10WAVV 11100513
    11Eldenia 11100403
    12WSV 11100403
    13AVW '66 11100423
    14Juliana '31 11100423
    15csv Apeldoorn1100313
    16VVOP 11100313
    17RKHVV1100203
    18Advendo '57 11100323
    19ESA 11100323
    20Rood Wit 11100323
    21Germania 11100213
    22GSV '38 11100213
    23RODA '28 11100213
    24Voorwaarts T 11100213
    25Warnsveldse Boys 11100213
    26Be Quick Z. 11100103
    27DCS 11100103
    28AWC1100333
    29NEC 11100223
    30SKV 11001330
    31DSZ 11001220
    32DIO '30 11001230
    33Jonge Kracht 11001230
    34Trekvogels 11001230
    35Activia 11001120
    36Albatross 11001120
    37SC Doesburg 11001120
    38GVC 11001120
    39WWNA 11001120
    40DIOSA 11001010
    41DTS '35 Ede 11001010
    42Arnhemse Boys Schuytgraaf 11001240
    43Groessen 11001240
    44SC Klarenbeek 11001130
    45SDS' 55 11001130
    46Brakkenstein 11001020
    47Angerlo Vooruit 11001150
    48VVO 11001150
    49Oeken 11001040
    50Victoria Boys 11001040
    51vv Ewijk 11001160
    52Groen Wit '62 11001050
    53De Treffers 11001050
    54Alverna 11001180
    55Veluwezoom 11001070
    56Alexandria 11001190
    57DVV 11001080
    58De Paasberg 110010110

    Poulestanden SC Bemmel 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Advendo '57 10000000
    2AWC0000000
    3SC Bemmel 10000000
    4Bennekom 10000000
    5Beuningse Boys 10000000
    6DFS sv0000000
    7DUNO D0000000
    8DVOL 10000000
    9Germania 10000000
    10Juliana '31 10000000
    11Leones 10000000
    12NEC 10000000
    13Orion 10000000
    14RODA '28 10000000
    15Rood Wit 10000000
    16SDC Putten0000000
    17Sparta Nijkerk0000000
    18VVOP 10000000
    19WAVV 10000000
    20Woezik 10000000
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bruining, Jeffrey
    Grotenbreg, Ronald
    Heijse, Barry
    Heijse, Barry
    Klomp, Jos
    Kottrik, Johan
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.